Kdor išče ta najde

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

someone27
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a someone27 » 14. Feb. 2017 20:08

Dober večer vsem skupaj… Vem da je bilo na to vprašanje odprtih že kar precej tem… ampak vseeno… Sprašujem se kje za vraga spoznati normalno dekle dandanes? Zavedam se da je tukaj na tem forumu ne bom (99,99% sem prepričan v to :D ), na kar računam je kak nasvet.
Zavedam se pa tudi, da sem za nastalo situacijo mogoče, oziroma sem kriv sam. Vedno sem si govoril… Saj je še čas za resno zvezo in tudi je saj sem star 27 let. V preteklosti ko je bila na drugi strani punca za katero bi danes »ubijal« in je kazala več kot interes nisem niti trznil. Bil sem »robot brez čustev«. Prioriteta so mi bili žuri, pijača, pač nisem se videl v zvezi.
Sčasoma se je krog družbe skrčil. Kar je povsem razumljivo. Nekateri so se poparčkali, spet drugi so se vrnili ob koncu študija domov, tretji so odšli v tujino. Saj veste kako gre. In na koncu obstaneš nekje na neki mrtvi točki. Z ljudmi kateri bi še vedno le žurali, nimajo nobenih ambicij, raje preživijo cel dan v sobi kot da bi kam šli… ti pa opaziš da si postal drugačen. Dobiš zaposlitev z katero si zadovoljen… a vendar ti nekaj manjka. Bi rad nekaj več v življenju!
Poizkusil sem že skoraj vse načine, kateri so mi padli na misel da bi spoznal nove ljudi. Vsi pravijo da je dandanes to lahko, sam pa sem mnenja da je veliko težje kot nekoč. Težko greš kar nekam sam in se pridružiš neki klapi. Ljudje so zaprti. Hobije imam žal zelo specifične in tam si ne morem ustvarjati nekega upanja da bi katero spoznal. Obupal sem nad »samskimi« prijatelji/cami namreč kot sem že zgoraj omenil jim je prioriteta žuranje in še to samo v domačem kraju. Nobenega ne premakneš niti centimeter od udobja. Poizkusil sem spletne strani. Ne vem ali privlačim punce, ki nimajo urejenega podstrešja ampak lahko rečem… samo negativne izkušnje. Obiskal sem tudi nekaj »dogodkov za samske«. Ta zadeva se mi za spoznavanje ljudi zdi še najboljša, težko kje spoznaš toliko novih obrazov v tako kratkem obdobju in predvsem v sproščenem ozračju. Samo punce ki sem jih spoznal pa… katastrofa… meni je ena izmed najbolj pomembnih stvari da človeku lahko zaupam… tu pa lažna imena, lažne zgodbe, itd. Ljudje prav naštudirajo kaj bodo govorili. Kako lahko nekdo karkoli pričakuje od drugega če je prva stvar ki ti jo pove laž.
Pa da se razumemo ne kompliciram. Ne iščem manekenke, ker tudi sam nisem maneken. Ok če bi bila tudi prav :razz: Iščem normalno punco kateri je moč zaupati in katera VE kaj hoče v življenju. Torej vsak nasvet bi bil več kot dobrodošel.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Feb. 2017 21:47

Ta forum je žal več al manj mrtev :D tako, da verjetno ne bo veliko debate...

Imam pa par samskih kolegic/ov, ki imajo isto težavo. Najbrž si z mojim odgovorom ne boš imel kaj dosti za pomagat ampak edini pameten nasvet je pomoje to, da spoznaš čim več novih žensk (enostavna matematika; več žensk = več možnosti, da pravo spoznaš), torej, da si čim več med ljudmi (novi hobiji, razstave/družabni dogodki, razne skupine na fb, načenjanje pogovora z ženskami, zbrat pogum in večkrat pristopit itd.).
Kje in kako pa bojo mogoče lažje svetoval tisti, ki so že bili v taki situaciji...
Samskih je tudi še po 25. letu dosti, samo najt se morate ;)
someone27
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a someone27 » 15. Feb. 2017 20:32

Ja opažam da ravno ni veliko življenja tu :D ampak ok…
Vsak predlog pomaga… Se pa vsekakor zavedam tega… bo treba najti kak nov hobi… samo kaj ko mi že obstoječi vzame precej prostega časa, katerega pa zaradi narave dela ravno nimam na pretek… Pač kariera mi je v tem trenutku na prvem mestu… upajmo da se to počasi spremeni :lach:
Več kot strinjam pa se z zadnjo trditvijo… Opažam da sem preveč zadržan :P na tem bo vsekakor potrebno delati
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Feb. 2017 21:05

Prav imas, o tem se je na forumu ze tisockrat pisalo, pobrskaj malo za nazaj.. :) Sicer pa je res, najlazja formula je spoznavanje cimvecjega stevila novih in razlicnih zensk, prej ali slej bo lonec ze dobil svoj pravi pokrov.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 17. Feb. 2017 10:57

someone27 napisal/-a:Ja opažam da ravno ni veliko življenja tu :D ampak ok…
Vsak predlog pomaga… Se pa vsekakor zavedam tega… bo treba najti kak nov hobi… samo kaj ko mi že obstoječi vzame precej prostega časa, katerega pa zaradi narave dela ravno nimam na pretek… Pač kariera mi je v tem trenutku na prvem mestu… upajmo da se to počasi spremeni :lach:
Več kot strinjam pa se z zadnjo trditvijo… Opažam da sem preveč zadržan :P na tem bo vsekakor potrebno delati


Kaj pa razni dogodki, ki se odvijajo po Ljubljani? Če nimaš časa za celoten nov hobi, so posamični dogodki mogoče še najboljši način za spoznavanje ljudi :)
Jaz grem rada na kakšne potopise pa raznorazne debate (in mnogo od teh je lahko zelo zabavnih, se podebatira o kakšni dobri knjigi, filmu ali o čem totalno random, npr. kultura pitja kave...itd. fajn v glavnem :) ) In najboljše - na teh stvareh vedno spoznaš nove ljudi, ker z njimi dejansko komuniciraš. Pa zdi se mi, da je tudi kar uravnoteženo razmerje med spoloma - približno enako število fantov in punc. -Punc je po navadi še za odtenek več.
Drugače te pa štekam, se strinjam, da dandanes partnerja ni enostavno najti, sploh če imaš mogoče v glavi že določene kriterije oz. lastnosti, ki si jih želiš od potencialnega partnerja.
dreams
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dreams » 17. Feb. 2017 18:19

Mene pa res zanima o čem so lagale te punce, ki jih opisuješ? Ali so res takšne laži, zaradi katerih te glava zaboli, ali pa so si samo z lažmi prikrivale ne ravno prijetno resnico?
Ali pa zares hodijo na spletne strani le tiste, ki se še niso 'našle'... ker na spletu si res lahko vse, ker te nihče ne vidi, zato je verjetno res bolje čisto brez spleta.
someone27
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a someone27 » 17. Feb. 2017 21:00

Nismo vsi iz Ljubljane :P na Gorenjskem se na žalost nič ne dogaja… mogoče bo treba priti malce pogledat k vam :) ideja je pa super drugače :P
Niti ni potrebno imeti ne vem kakih hudih kriterijev in še vedno imaš lahko kar velike težave.

Meni pač veliko pomeni iskrenost. V veliki meri je resnično slednje ampak igra to sploh vlogo? Ne vidim razloga zakaj bi se nekdo lagal glede izobrazbe, finančnega statusa, se hvalil z čim se ukvarja, kaj vse je dosegel potem pa se izkaže da čisto nič od tega ne drži ko osebo spoznaš malce bolje. Ko niti ime v 7 minutah kolikor traja »hitri zmenek« ni pravo, od vseh informacij ki jih izveš… se malce zamisliš… in te mine do druženja po prvi pijači. Ne vem no, na človeka se da narediti pozitiven vtis na tisoč načinov. In laž ne spada mednje. Ampak to je moje mnenje :)
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 17. Feb. 2017 21:24

Tudi če se kaj dogaja (npr. Ljubljana), ti nič ne pomaga, če se dejansko ne spraviš tja :razz: (vem, pametovanje za brez veze. Sem bila sama taka, pa sedaj poskušam za nazaj nadoknadit.)

Enkratni dogodki so super, ampak vsaj meni je lažje ljudi spoznavat na kakšnem tečaju ali preko znancev. Predvsem zaradi manjšega števila ljudi. Isto imam občutek, da je dosti odvisno od perspektive, s katere gledaš na situacijo ...
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 18. Feb. 2017 0:16

Haha pa res, jaz kar pišem o Ljubljani, sem verjetno domnevala, da ima vsak večji kraj kaj podobnega. Drugače je pa gorenjska tudi moja rodna zemlja :D a v kranju se nič pametnega ne dogaja? Kaj pa kakšna impro liga ali kaj podobnega? Pa v prenovljeni knjižnici naj bi se tudi odvijali dogodki? Baje no, sj za zih jaz ne vem, nisem več tako na tekočem :-P
Ampak ja, gorenjska ima verjetno res manj ponuditi kot ljubljana ali maribor. Se vseeno vidi razlika izrazito študentskih mest.

Schjora, meni se pa ravno te vrste dogodki (razni pogovori in debate) ne zdijo preveč nagužvani. Ponavadi je od 5 do 20 ljudi, včasih tudi več, odvisno od zanimanja, ampak kar dostikrat se mi zdi da je krog ljudi še kar majhen :-P se pa strinjam, da tudi tečaji znajo bit fajn, samo jaz osebno tu ponavadi težje najdem področje, ki bi me dovolj zanimalo oz. bi bila na njem dovolj dobra (kot npr igra, risanje...).
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2017 8:44

Sama se nikol nisem bla v polozaju ko bi nacrtno iskala fanta tako da ne morem govorit iz lastnih izkusenj, ampak se bi kar strinjala z zgornjimi predlogi, razni tecaji,dogodki, mogoce kak skupinski sport, malo pogledas, kje so tvoji interesi, kje ti bo zabavno, da ne gres izkljucno z namenom iskat partnrrko, ker to zna potem ratat malo odbijajoce.. Pac samo da si nekje med folkom, pa se mal potrudit bit bolj odprt in komunicirat, ce si sicer bolj zadrzan, pa tud ce na zacetku sam kasno novo druzbo, znance dobis. Po moje v vsakem primeru boljse kot prek neta spoznavat, vsaj meni je slednje malo odbijajoce, mogoce sm samo staromodna..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
dreams
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dreams » 18. Feb. 2017 12:52

someone27 napisal/-a:Meni pač veliko pomeni iskrenost. V veliki meri je resnično slednje ampak igra to sploh vlogo? Ne vidim razloga zakaj bi se nekdo lagal glede izobrazbe, finančnega statusa, se hvalil z čim se ukvarja, kaj vse je dosegel potem pa se izkaže da čisto nič od tega ne drži ko osebo spoznaš malce bolje. Ko niti ime v 7 minutah kolikor traja »hitri zmenek« ni pravo, od vseh informacij ki jih izveš… se malce zamisliš… in te mine do druženja po prvi pijači. Ne vem no, na človeka se da narediti pozitiven vtis na tisoč načinov. In laž ne spada mednje. Ampak to je moje mnenje :)


Še zdej nevem kaj so se lagale...
Hja, js tudi nevem zakaj bi se nekdo lagal o izobrazbi ali finančnem stanju, ampak postavi se v njihovo kožo. Lahko da je nasprotno, in se ne hvali ampak ga/jo je sram, ker si nemore česa privoščit, ker nima družine/prijateljev, ker je zaradi xx razlogov pustil šolanje... pa ja ti nebojo vsi začeli resnično vse razlagati že prvi dan. Vsi vedno bolj težje zaupamo drugemu spolu in nimajo vsi enakih zgodb.
Prvi vtis je lahko itak karkoli, ampak to še ne pomeni da zaradi prvega vtisa lahko že vse veš o tem človeku. Jaz sem tudi na prvi vtis zelo sramežljiva in skoraj nič ne povem o sebi, ampak se sčasoma bolj navadim na to osebo in tudi potem postanem bolj zgovorna. Zakaj bi moralo že prvič biti vse popolno? Zaupanje pride s časom. Če ne pa pač stopi do random osebe in se brez kakršnega koli razloga začni pogovarjati z njo in je to vsa umetnost.

Ps: mal za hec :D https://www.youtube.com/watch?v=vn71hYvyqCA

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov