Kaksna postava vam je vsec?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vsec mi je moski, ki je...

Suhec (180cm in manj kot 65kg)
20
3%
Normalen (180cm in med 66 - 75kg)
183
28%
Bolj misicast - sportnik (180cm cca 80kg)
279
43%
Nabildan - zelo poudarjene misice (180cm cca 85-95kg)
13
2%
"Mocnejsi" oz. debel (180cm 90-100kg )
16
2%
Predebel (180cm in vec kot 100kg )
1
0%
Mi je cisto vseeno, samo da mi je vsec
140
21%
Skupaj glasov : 652

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 27. Jul. 2006 8:55

Men je všeč normalen al pa suhec, zato ne bom rešla ankete, ker ne morem dveh stvari.
Lahko ma pa seveda tut malo mišic, ampak nikakor ne sme bit nabildan. :)
Če je pa ljubezen, je lahko pa še kaj drugega, pa mu vse spregledaš. :D :wink:
Gasper
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gasper » 27. Jul. 2006 12:15

Men je pr bejbi cool, da ma lepo postavo. Verjetn tut zato, ker se sam dost ukvarjam s športom. Sam je fulll zanimiv, da vsaka bejba k je z mano se zredi. No sej vem v čem je problem. Jst fullll velik pojem. Sam to tut porabm. One pa ne. :). Moja zadnja punca npr. ni bla lih suha pa mi je full sedla. ;) Jst dost kompenziram višino z mojo postavo. Nism lih velik mam 175 cm in 79 kg. Doskrat sm že slišu, da bejbe pravjo, da če ne bi bil tako grajen me ne bi sploh opazile.
Jancha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Jancha » 27. Jul. 2006 12:25

Ja pr men je stvar sledeča tko glede postave ma men full hudo telo Cristiano Ronaldo, po drugi strani so mi pa spet hudi tipi k so neki tacga k Vin Diesel...sam to zna bit pol že mal preveč nabildan na konc. Aja pa glede višine vsekakor višji od mene...nekak sm opazla d padam na kr visoke tipe tam okol 1,9m
Tko d na kratko enga tacga z bol športno postavo...predvsem pa d bi me znav zabavat pa d bi mela kj skp za počet in se zravn mela fino :P
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 27. Jul. 2006 12:42

Men je pomembno sam to da je višji od mene....čeprou če bi ga mela ful rada, bi verjetno tud to spregledala če bi bil manjši! :wink:
Drgač so si bli usi moji tipi med sabo tok različni da nimam zdej nekih določenih načel da mora bit suh al pa mišičast....kakršn je pač je :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
#naranja#
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 6. 5. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a #naranja# » 29. Jul. 2006 11:24

meni so všeč taki normalni z mišicami. pa ne prevlkimi. tak pač, da so čvrsti no :) pa velki tak okrog 180-185. pol se počutim nekak varno :D
pa ne vem... nimam nekih posebnih meril, sam ni mi pa všeč, če je bolj suh od mene, kr pol se pa tak debelo počutim ob njem. normalni so pravi. :wink:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 29. Jul. 2006 13:49

Men so všeč taki nek srednje visoki 175-180, pa ne ful suhi in še manj preobilni. Mi je ful dobr, če ma tip lepo, mišičasto telo, sam ne unu bodybuilding scena ( fuj ! ). Zlo me prvlač, če ma mišičaste noge in ritko ( kšni kolesarji majo take :) )....pa tud če ma mau radiatorčkov na trebuščku, pa da ma lih prov mišic na rokah...ja taki so men všeč...pa temna polt in temni lasje zravn, pa je enkraten :)
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 30. Jul. 2006 10:42

Všeč so mi fantje, ki imajo mejčkn radiatorčkov na buhiju pa, da so luštni za pugledat. Ampak mi ni to ovira za vezo, če pač ni tak fant. Sem imela že vse, od suhcou do bajskov.
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
SapraVeronika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: in the fairytale

Neprebrana objavaNapisal/-a SapraVeronika » 03. Avg. 2006 13:30

ja nimam nekih kriterijov.. čeprav presuh ne sme bit.. nobena skrajnost ni kul.. važno mi je, da mi je všeč.. pa če ma mal kilc preveč al pa mal manj.. glavno da je meni všeč & to je to :)
Waves of sound they move my body
Touch my body, pull me deeper into you
So hold on to me, cause we're fallin weightlessly
Gravity callin, now I'm falling through.
Simon76
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Simon76 » 03. Avg. 2006 18:15

Jaz pa rad pogledam za kakšno punco, ki ima bolj športno postavico. Pa ne samo, ker je luštna za pogledat, ampak tudi zato, ker iz tega lahko sklepam, da nekaj goji, kar je najboljše za njeno počutje, in sicer šport, aktivnost, gibanje. Taki ljudje so dokazano precej boljše volje, lažje se spopadejo s problemi in jih tudi učinkoviteje rešijo. Torej ni šport samo za postavico, ampak je nekaj več.
Zdrav duh v zdravem telesu. :wink:
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 06. Avg. 2006 18:57

emm..men so pa všeč moški k niso suhi ne močni..torj "ziva sredina"..Mi pa ful ni všeč če je tip suh ko prekla.. :D ..Tud taki mi ne padajo preveč v oči k so ful mišičasti..dobr ajde da ma par mišic ampak use tko na izy.. :D
sunqueen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sunqueen » 06. Avg. 2006 20:22

Ok, pustimo stvari, ki so mi pomembnejše od postave, pa da odgovorim na vprašanje,...glede na ponujeno, bi vzela športnika ali pa bolj nabildanga moškega, z več kot 180 cm (sama jih imam namreč 179 :) )
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 09. Avg. 2006 16:37

Plavalci majo ql postavo - Peter Mankoč - njam :flamingdev:
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 14. Avg. 2006 13:31

nabildan cel je men fuj... ka pa vem ne, ni to to, prav grozno mi zgleda... tak da mam najraj take velike pa lih prav obložene :D
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
**evchy**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 16. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a **evchy** » 16. Avg. 2006 17:24

ni važn kakšen je,važn da mi je všeč,nimam posebnih meril kakšen naj bi bil,da mi pade v oči :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 20. Avg. 2006 1:13

Jz nimam kkšnih posebnih meril pri tipu. K ga spoznam, mi je bl pomemben obraz kot pa postava, pol pa njegov smisel za humor. Sj je lepo pogledat kkšnga z iskklesano postavo, tko za očke napast, drugač je pa to stvar, ki je najmanj pomembna zame :P

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]