Kaksna postava vam je vsec?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vsec mi je moski, ki je...

Suhec (180cm in manj kot 65kg)
20
3%
Normalen (180cm in med 66 - 75kg)
183
28%
Bolj misicast - sportnik (180cm cca 80kg)
279
43%
Nabildan - zelo poudarjene misice (180cm cca 85-95kg)
13
2%
"Mocnejsi" oz. debel (180cm 90-100kg )
16
2%
Predebel (180cm in vec kot 100kg )
1
0%
Mi je cisto vseeno, samo da mi je vsec
140
21%
Skupaj glasov : 652

Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 20. Avg. 2006 10:28

Men ma moj pikc ubistvu čist popolno postavco. Pač športnik, pa mau je še v fitnes zravn hodu (k itak rab mišice za moč) .. Pač mišice na trebuhu lih prov, roke lepe pa ne preveč nabite, ostalo čist aaaa :hearts: .. Tko da neki tazga. :D
Športno-nabito, sam ne preveč. Preveč mišic je fuuujfej.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 21. Avg. 2006 13:46

hm...jst sm pa ful pozorna na to kakšno postauco ma tip...More met mal mišic...torej nekak bl normaln+mišice...(tak k moj;) ) bi dala pa za primer popolne postavce (za mene) npr. Cristiana Ronalda ;)
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
Mistyque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistyque » 19. Nov. 2006 16:23

Meni je všeč, da se malo poznajo radijatorčki, nabildanost pa sploh ne, niti mi ni všeč, da je suh, večina fantov je res suhih in mi ni všeč, da pridejo kavbojke čisto oprijete na njih ali pa obleke dobesedno visijo z njega, glasovala sem za normalnega...
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 19. Nov. 2006 18:06

normalen. Takšen je moj. Skoraj. :oops: s tem, da je za nekaj cm večji. Drugače pa ja, všeč so mi mišice na moškem, predvsem predel trebuha. Ampak nabildanost. no way!!čist out so mi nabildani moški, ki nosijo tiste 'bele oprijete' majčke. nevem no, ne predstavljam si sebe polek takšenga fanta.
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 03. Dec. 2006 15:46

Če mi je človek všeč je vseen kako zgleda. Trenutnoje moj dragi bolj močnejše in velike sorte :D Pa nimam absolutno nič proti mi je všeč ker ga ne gledam kot lupino ampak kot celoto.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 03. Dec. 2006 16:04

Tudi jaz se strinjam s tem kar je jagodka85 napisala.

Mam pa nek "fetiš"(kao) na ful visoke tipe...
pipca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 12. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a pipca » 04. Dec. 2006 13:20

jah, včasih zapali nasmeh, včasih pogled, včasih rabim čas... malokdaj postava..

če se pa že osredotočim: nabildani tipi so mi out -nekako mi zbujajo občutek, da dajo ful na videz in enako pričakujejo od nasprotnega spola, močnejši mi delujejo lenuhi...
tko da: ena srednja mera :)

je pa tudi res, da se 'skozi karakter izraža postava'-komi kdr spoznam človeka, opažam kako se mu lepo svetijo oči, kako ima lepe dlani, ritko,.. ups, sm zašla :o

če pa bujši pomislim: moj fant je vitek in ima ogromno čupo :razz: in kar norim kdr pomislim na njega :)
ampak zaradi njegove dušice, ne samo zaradi videza ;)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Dec. 2006 22:07

predvsem so mi usec visji kt 180, ceprou sm sama ful mala (164) drugac pa prevec misic mi ni kul, neki lih pravega mora bit
Zivljenje je piskotek!
Pajkula
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pajkula » 04. Jan. 2007 20:57

Men je pa nekako važn sm da je višji od mene...Drgač pa, zmeri k mi je biu kdo všeč je biu čisto nasprotje prejšnega. Nimam nezga določenga tipa postave, da bi zdj lahko rekla, da padam sm na določene. Pa ajde, preveč debeli mi spet niso neki, sam zna pa osebnost velik nardit, ne glede na to al maš 100 kil preveč al pa 20 premal. Poznam primerke, sam so že zasedeni! :roll:
Uporabniški avatar
cuppycake
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 12. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cuppycake » 04. Jan. 2007 21:04

Men so predvsem všeč visoki, nekje od 180 naprej (ker sm tut sama dost visoka :razz: ), ne maram preveč nabildanih tipov, so mi všeč normalni al pa taki s športno postavco. Verjetno bi pa prej izbrala bolj suhga, kot pa bolj močnga tipa.

Ampak ponavadi karakter odtehta marsikatero pomanjkljivost pri videzu :)
We are not the girls your
mom warned you about,
because her imagination
could never be this wild.
iziris
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a iziris » 04. Jan. 2007 21:07

mojih pa ima 193cm... in trenira odbojko...
zdej si pa zamislite kaka ramena ima.. kak hrbet..
ampak..
če ni bi bil tak cukr kot je... potem mu tudi taka postavca ne bi pomagala... :)
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 04. Jan. 2007 21:20

Edino, kar mi je recimo da pomembno pa ful všeč, so visoki tipi. Sicer ne dvometraši, ampak 185 cm in več.
Ostalih zahtev glede postave nimam - še vseen prisegam na energijo, ko poazuješ človeka pri govorjenju, mimiko, kretnje, način govorjenja, smeh .. take stvari me bolj pritegnejo, kot pa 6pack. :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 04. Jan. 2007 23:12

visok pa mišična masa z malenkost (ampak res malenkost) špehca, tko da je ravno prav :razz:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
Mihaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 17. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mihaa » 06. Jan. 2007 14:32

Men so pa ušeč nabildani tipi, uni napihneni pa z obrito glavo, res bi blo hudo bi šu z nemu u diskača, pa me noben ne bi upou tut pogledat, kva šele da bi se me pipnu :D
Drgač nism pedr, da ne bo pomote, sam lahko pa povem kašni tipi mi dobr zgledajo :)
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 06. Jan. 2007 15:30

to je zdaj tak napisano, brezveze se o kilogramih pogovarjat..če bi bilo tako, kot je v anketi, potem bi tipi po mojem okusu bili debeli, pa so večinoma fitneseri, ki se jim pač ne vidi vsaka mišica, ampak ko jih pogledaš, se ti sline kr cedijo..jaz sem kliknila nabildani, čeprav pri številkah ni tak:) da si lažje predstavljate kakšne imam v mislih, malo poglejte kakšni lepotci nas čuvajo v diskotekah, na ribičiji v mb sploh, madonca..v samsari pa tudi, samo kaj, ko druga lepega kot njih, tam ne najdeš..grrr redari :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]