Kako popestriti zvezo?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

teta pehta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a teta pehta » 17. Dec. 2006 15:38

čao!
mam en problem pa sm se odločla, da se kr na vs obrnem. s tipom sva že 2 leti skupi in mam filing da se vse skupi ohlaja, oziroma se še ne in me je bl strah da se bo, zato me zanima kako ve popestrite vaše zveze... tko v postelji kot tud drugač. kaj nardite ko vama kr zmanjka teme za pogovor?
s tem sm misnla na to, da sva se pogovorila, da morva kej narest, sam nimava idej... kam it na kšn izletek al pa kej podobnega.
ker če je ve skoz enolično postane dolgočasno, vsaj men.

hvala za vse odgovore, sej vem da je ful zakompliciran vprašan, sam :?
Uporabniški avatar
princess of the night
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 30. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess of the night » 17. Dec. 2006 16:27

ja izlet je zihr dobra ideja... za enih par dni, da si uzameta čas sam zase... pa kšno novo seksi spodne perilo, za popestritev al pa kej tazga... da se mal razvajata.. to zihr ne more škodt.. midva z mojim si tud to prvoščva.. to je u bistvu izgovor da sva lahko skupi dle časa sama, kr si tega doma pač u taki obliki zaenkrat še ne morva prvoščt...
lukchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 13. 12. 2006
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lukchy » 17. Dec. 2006 16:45

hihi
poznam to in vse se reši tko da morta najdt nekaj akr bi počela, pjdita ta teden kdaj igrat biljard, če ga neznaš pa on člahko stoji za tabo in ti pomaga =), potem gresta lahko kam na izlet, jasno......
glede pogovorov pa svetujem da se pogovarjata tut o povsem običajnih stvareh, al pa če vidiš tisti dan kaj čudnega, smešnega da mu to poveš in ga vpelješ v pogovor v katerem bo veliko smehaa :razz: :razz:
upam da sem pomagal
deborah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 10. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a deborah » 17. Dec. 2006 16:49

ijaa, mene tut to zanima. s pogovorom sicer nimava težav, me pa zanima kako popestrit spolnost. on ma skos ene predloge, jst pa nikol. rada bi kdaj kej predlagala, pa nimam idej. ma kdo kakšno? prooosim.
(a je tle že kšna tema s kšnimi predlogi oz. idejami?)
Uporabniški avatar
princess of the night
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 30. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess of the night » 17. Dec. 2006 16:58

lahko nardiš oooggrooomno stvari.. sam u bistvu sam ti veš kaj vama bo odgovarjalo...
lahko kupš kšno seksi perilo.. ne vem, korzet, žabice, prozorno srajčko.. da k te bo zagledu ne bo več vedu zase
lahko ga zvežeš, čist narahlo, tok da ve, da se te "ne sme" dotikat in se igraš z njim na sto in en način... namaž ga s sladoledom, s pudingom.. ma s čimer hočeš.. in ga počas z jezičkom use poližeš dol z njega... js ga ceuga pobarvam u srčke :D
lahko probata kšno novo pozo... itak fora: kolegica mi je pravla o tej pa tej pozi, pa se sliš čist zanimiva.. al pa u kozmotu sm prebrala to in ono.. pa boš prec vidla če je za...
striptiz..
loh ga mal zrajcaš na kšnih nenavadnih krajih, da bo skoz čakou da bosta na samem in da boš sam njegova..
pouno je takih stvari, sam mal domišlijo uklop pa bo use super :)
lukchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 13. 12. 2006
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lukchy » 17. Dec. 2006 17:06

pri spolnosti je pa zares zadeva zlo zanimiva , poze......drugače pa sexi perilo ...stopljena čokolada,sladoled v popku... zavezane učke, zvezane rokice.... poljubljanje od prstkov do čela.... drsenje z jezičkom po hrbtu čez bok do prsi,....
veliko je tega, upam da sem pomagal :wink:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 17. Dec. 2006 17:31

Dejta se ga sama doma mejčkn napit, pa igrejta človek ne jezi se... Ful se bosta zabavala ;)

Al pa igrejta kakšno računalniško igrico, kjer tekmujeta, igrajta šah, hodita na sprehode (sliš se ful čudno, ampak dejansko se vmes ful pogovarjaš, ko se doma na kavču mogoče ne bi), omislita si skupne hobije (plesanje salse, plezanje, itd), biljard je sploh zakon, itd.

Da vama pri seksu ne bo dolgčas... hm, kaj pa vem. Kupita si vibrator, pa se zabavajt5a z njim, pa sej teh nasvetov imaš cel kup povsod ;)
just jst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 13. 12. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a just jst » 17. Dec. 2006 17:36

jst mislim d če nimaš se o čem pogovarjat s človekom , da to 100% ne more biti tvoja sorodna duša, ker če bi bil potem bi pogovor prišel sam od sebe.
Je pa res, da je odvisno kje se vidva pogovarjata odzunaj k je ful folka ali doma, ker če je zunaj razumem, da malo škripa v komunikaciji, ker se tam ne moreš pogovarjati o zasebnih stvareh.
Mogoče se pa samo prevečrat vidita in je postalo vse skupaj že dolgočasno ali pa je eden od vaju premalo zgovoren.
Uporabniški avatar
MIYA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 31. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MIYA » 28. Jan. 2008 22:45

midva mava pa problem v tem da se z njem sploh ne da pogovorit. mu rečm da bi par stvari rada razčistla k se kr neki bv kregava,pa skos sm jst kao kriva on pa ne,ampak bi rada kdaj zvedla kaj ga mori al zakaj se zdj tko obnaša do mene (skupi sva leto in pol) in je zadnje mesce prov cudn do mene. ga morm prov prost da pride k men prespat,no dans se je celo zgodl da je reku ne :? pa skos me neki nadira za bv...škoda besed :(

no hec je v tem da k mu rečm da bi se pogovorila,se kr stran obrne in začne zavijat z očmi,al gre kr vn iz sobe pa prav kaj sm tečna pa kaj spet težim. no vsakič dobim tak odgovor. ce je pa po tel. me pa skensla in se ne javi več.

kaj nej nardim? sploh več ne vem kaj pa kako. Po mojem bi se z pogovorm dalo marsikaj rešit, pa kaže da tukaj tako ne bo šlo...
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 28. Jan. 2008 23:06

Jst bom dala en bolj sexy nasvet. Naj vzame vsak 20 evrov (oz. kolikor se vama zdi sprejemljivo) in gre v sex shop. Tam naj za ta denar vsak kupi nekaj partnerju in potem si izmenjata darili in se zabavajta. Sej ene boste zdej rekle-mi 2 potrebujeva samo en drugega in nobenih pripomočkov, ampak meni se zdi fajn popestritev. Drugače pa izletki in take stvari itak. Pa meni je sexy tudi igrica, kjer mečeš kocko in pol tolko minut kot je pikic opravljaš nalogo, ki ti jo je zadal partner.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jan. 2008 0:09

MIYA napisal/-a:midva mava pa problem v tem da se z njem sploh ne da pogovorit.
Midva? To imas ti problem, on ga nima. :lol: Njegov problem je mlinski kamen okoli njegovega vratu - ti. Zal se mi zdi da je te tvoje zveze konec.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 29. Jan. 2008 7:31

Mahagonij napisal/-a:
MIYA napisal/-a:midva mava pa problem v tem da se z njem sploh ne da pogovorit.
Midva? To imas ti problem, on ga nima. :lol: Njegov problem je mlinski kamen okoli njegovega vratu - ti. Zal se mi zdi da je te tvoje zveze konec.


Mahagonij ne sklepaj prehitro. Iz tolkih informacij, ki jih je naštela MIYA na morš sklepat al bo šla zveza v propad.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 29. Jan. 2008 8:17

MIYA napisal/-a:midva mava pa problem v tem da se z njem sploh ne da pogovorit. mu rečm da bi par stvari rada razčistla k se kr neki bv kregava,pa skos sm jst kao kriva on pa ne,ampak bi rada kdaj zvedla kaj ga mori al zakaj se zdj tko obnaša do mene (skupi sva leto in pol) in je zadnje mesce prov cudn do mene. ga morm prov prost da pride k men prespat,no dans se je celo zgodl da je reku ne :? pa skos me neki nadira za bv...škoda besed :(

no hec je v tem da k mu rečm da bi se pogovorila,se kr stran obrne in začne zavijat z očmi,al gre kr vn iz sobe pa prav kaj sm tečna pa kaj spet težim. no vsakič dobim tak odgovor. ce je pa po tel. me pa skensla in se ne javi več.

kaj nej nardim? sploh več ne vem kaj pa kako. Po mojem bi se z pogovorm dalo marsikaj rešit, pa kaže da tukaj tako ne bo šlo...


a maš ti mojga bivšga? :eek:
drgač pa ... nader ga nazaj :evil:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Jan. 2008 11:20

lolika69 napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:
MIYA napisal/-a:midva mava pa problem v tem da se z njem sploh ne da pogovorit.
Midva? To imas ti problem, on ga nima. :lol: Njegov problem je mlinski kamen okoli njegovega vratu - ti. Zal se mi zdi da je te tvoje zveze konec.


Mahagonij ne sklepaj prehitro. Iz tolkih informacij, ki jih je naštela MIYA na morš sklepat al bo šla zveza v propad.

V bistvu lahko. Žal.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 29. Jan. 2008 17:17

Moj ma tudi kdaj obdobje, da se mu ne da poment... ma pol se more, hoče ali noče :wink:.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]