Kajenje in veza

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 28. Mar. 2008 1:59

folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 28. Mar. 2008 1:59

folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 28. Mar. 2008 11:06

zmenta se enostavno, da naj ne kadi zraven tebe. odvadit je itak neboš mogo, dokler se sama ne odloći za to.sori
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 28. Mar. 2008 11:06

zmenta se enostavno, da naj ne kadi zraven tebe. odvadit je itak neboš mogo, dokler se sama ne odloći za to.sori
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 28. Mar. 2008 11:06

zmenita se tko, da ko je zraven tebe naj ne kadi. odvadit je itak neboš mogo, dokler se sama nebo odločila za to.sori
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 11:36

Kdor enkrat pove odločno..trikrat pove! :lach:

Mislim da se gre tukaj bolj za komunikacijo in strpnost...ali je poteno nekomu spreminajti navado zavoljo tega da bo tebi ustrezalo? Kaj bi se zgodilo da bi neki kadilec ne želel biti z nekadilko in bi rekel da ga moti to da ona ne kadi, da vedno kadi sam...in da če hoče biti z njim naj začne kaditi ali pa naj gre svojo pot :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 28. Mar. 2008 13:57

stevens napisal/-a:folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..


Vsak ima svoje kriterije pri izbiri svojega partnerja in ima za to čisto pravico. Se ne strinjaš? Bi raje videl, da ti mamica po njenih kriterijih izbere punco?

Kakor sem že napisal v tej temi. Meni je to, da punca kadi, totalno neprivlačno. Nisem sicer rekel, da take punce ne bi imel, ampak me čiki precej odbijajo. Kaj če bi napisal, da me moti vrtanje po nosu, ali praskanje po riti? Boš napisal "najbolje da hodijo skupaj samo tisti, ki si vrtajo po nosu"?

Sploh pa, kakšno posploševanje je to? Ne morš enačit glasbe s cigaretami. Pa vseeno. Lažje najdeš svojega bližnjega v partnerju, ki ima enake vrednote kot ti... Kajne?
Za vegeterijance pa verjamem.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 28. Mar. 2008 13:58

BTW. Nek error se izpiše v tej temi. Zato folk tokrat ista sporočila pusti.
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 29. Mar. 2008 15:54

pač tako je moje mnenje,enemu bo ležalo drugemu ne..vsak ma svoj prav v končni fazi.lp
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 30. Mar. 2008 0:54

Če bi tako napisal že na začetku, ti sploh ne bi replyal :)
Ko pa začneš... "folk dejte se zresnt ..." :)
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 30. Mar. 2008 14:36

stevens napisal/-a:folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..


ja js ti bom tko rekla...ne kadim in ne bi mogla bit s človekom ki kadi...ker bi mi smrdelo, okus bi bil čudn (ker sm že probala), in zato, ker sem se sama tko odločla...ker mi ne paše...a da se ne voha?? ja pa še pošteno se voha...in kaj tebe tuki tko moti? izbiram si partnerja, ki mi paše...po mojih kriterijih...in če mamo js in še ene par uporabnikov tak kriterij, že vemo, zakaj ga imamo...
partnerja naj bi imela iste interese...in če moj fant misli isto (da njegova punca ne sme kadit), zakaj naj ne bi bila z njim?
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 30. Mar. 2008 21:51

stevens napisal/-a:folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..


To se pa jaz sploh ne strinjam. Jaz ne kadim, in na kraj pameti mi ne pade, da bi imel kadilko. Če punca kadi, enostavno takoj odpade, ker me to moti. Medtem, ko pri mesojedcih in vegetarijancih ne vidim nobenega problema. Če je nekdo vegetarijanec mi s tem ne škoduje in tudi smrdi ne zaradi tega. :evil:
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 30. Mar. 2008 21:55

stevens napisal/-a:folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..


A če jaz ne kadim in iščem fanta, ki ne kadi, se pravi sebi primernega se tebi zdi to neresno :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Mar. 2008 22:01

matjazd napisal/-a:
stevens napisal/-a:folk daj zresnite se..."ne kadim zato ne bi mogla hodit s kadilcem" in podobne izjave...jao jao jao...torej vegeterijanec ne bo hodo z mesojedim in obratno,en ki posluša rock ne bo hodo z nekom ki posluša jazz itd...jao jao,ko maš ti človeka rad se nič ne voha pa reče kdo kaj če..vsak človek pa svoje pozitivne in negativne stvari..


To se pa jaz sploh ne strinjam. Jaz ne kadim, in na kraj pameti mi ne pade, da bi imel kadilko. Če punca kadi, enostavno takoj odpade, ker me to moti. Medtem, ko pri mesojedcih in vegetarijancih ne vidim nobenega problema. Če je nekdo vegetarijanec mi s tem ne škoduje in tudi smrdi ne zaradi tega. :evil:


kaj pa če vegeterijanski partner vneto teži, se postavlja na glavo, pametuje in kajjetvemkajševse kot imajo nekateri v navadi, proti mesojedemu partnerju?Mislm da je ta zveza lih tko obsojena na prepad kot kadilsko-nekadilska.
če ni razumevanja, prilagajanja in ostalih stvari ki so pomembne v tej situaciji, pote nobena zveza ne bo šla čez.Kakor tudi redkokdaj športnik-nešportnik in tko.
sicer pa nevem, jst bi marsikaj sprejela takega če bi bila totalno zaljubljena v tipa in bi bla nekadilka.Halo, pa ne da ne bom zarad čikov z najlepšim in najboljšim moškim po mojem okusu. :) in taka merila so kukr se vidi, večinoma na besedni rani, v realsnoti pa itro odpustiš partnerju da kadi če ga maš ful rad.
se mi zdi pa potem še bolj bedno skakanje po glavi naj neha kadit, medtem ko si takega že vzel in spoznal.če česa ne maram je pa to da te hočejo ljudje spremeniti po njihovih merilih in ne gledajo nate kakršen si.
take zveze pa jst nebi furala nikol nikol in nikol nbenmu nebi pustila da bi me silu plesat tko kot bi on žvižgal.a-a.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Mar. 2008 22:02

...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]