Kajenje in veza

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 30. Mar. 2008 22:07

No moj dragi je vegetarijanec. Mene to nič ne moti. On pa mi tega ne vsiljuje. Sploh ne opazim razlike med nama. Medtem, ko če bi kadil, ne bi bil moj. Tu bi bila razlika občutna.
Po zelenjavi pa me ne pečejo oči, ne uničuje mi zdravja, ne smrdijo mi cunje, nimam rumenih zaves, ni mi potrebno vsak dan umivati las, ni zakajenega stanovanja,...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Mar. 2008 22:13

sej nism rekla, da je povsod tko.sam se pa zihr najde nemalo primerov.jst sm mela tri kolegice vegeterijanke in že kot kolegica kolegici so skos težile naokoli.Ah kje da bi bla taka baba moja baba, oziroma da bi imela tazga deca ki me gleda v krožnik in udriha čez mene in mojo hrano.
Tud taka zveza ne laufa.
drgač pa se nemalo kadilcev odloči da v stanovanju ne bodo kadili, tko da ni rumenih zaves ne zakajenega stanovanja ne cunje in ne lase ti ne smrdijo.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 30. Mar. 2008 22:16

Imam kar nekaj kolegov vegetarijancev in mi prav nihče ne teži glede hrane. Medtem, ko me vsi kadilci nekaj posiljujejo s cigaretami kako je to fajn in naj probam še jaz. In vsaj polovica jih kadi v stanovanju.
Zato se jaz ne morem strinjati s tabo. Povem samo svoje mnenje, iz mojih izkušenj.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Mar. 2008 22:22

jah no nevem, moje izkušnje tvoje izkušnje, ampak zihr je neki na tem.če sam o temo o vegeterijanstvu pogledamo kako so nekatere osebe zelo proti mesojedcem si nikar ne predstavljam da bi mela tako osebo v bližni kot partnerja.
drgač pa nevem kakšni so ti ljudje, jst v lajfu nikol nobenga nism posiljevala s cigareti naj probajo.Kvečjemu sem skos težila, sploh pri kakšnih ko so se pijani delali pametne, da naj ne vzamejo in ne kadijo.Tud čikov ne dajem nekadilcem.kadim pa v stanovanju, ja, in se vsak dan zvečer butam po glav, zakaj mi je tega treba.ampak ni boljšega kot lepo pržgat pred kompom kakšen čikc.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 30. Mar. 2008 22:32

Jah purple, če ti vegetarijanec ne paše, ga pač ne imej, kot jaz ne bom imela kadilca, ker mi ne paše. Problem je enostavno rešen.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Mar. 2008 22:37

ja no sej, kdo ti je kej reku? :)
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 31. Mar. 2008 17:10

purple je edina razumela kaj sn mislo...bravo purple...saj vem da kao v osnovi ne bi melo določenih kadilcev,samo glej ne morš se odpovedat če spoznaš popolnega partnerja pa ti čisto vse ugaja razn tega da pač kadi...naenkrat vas več ne bo dim moto...
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 31. Mar. 2008 17:13

eni kadimo,drugi prdimo,tretji si zelenjavno župico nardimo...vsi drugačni vsi enakopravni..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 31. Mar. 2008 19:13

Mene so in bi me čiki vedno motil :tot: , ne glede na ostalo "popounost" partnerja. Lih tko ne bi laufala zveza z nešportnim lenuhom. Al pa z nekim death metalcem, k bi mi u dneuni hudiča izganju.

So stvari, k jih ne prenesem, čiki in use, kar kajenje potegne za sabo, je ena izmed teh. :!:

Medtem k me specialne prehranjevalne navade ne motjo, sj js zarad njih nism čist nč na slabšem, niti se komu kje kej pozna.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
meLchiiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a meLchiiika » 31. Mar. 2008 19:58

meni so tudi čiki neki naihujšega kar je lahk..dobro..če bi sama kadila bi blo mogoče drugač sam da pa se poljubljaš z nekom k je mau prei kadiu..ko bi lizau cigaro...waaaa...ogabno uglaunem...
Uporabniški avatar
meLchiiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a meLchiiika » 31. Mar. 2008 19:58

meni so tudi čiki neki naihujšega kar je lahk..dobro..če bi sama kadila bi blo mogoče drugač sam da pa se poljubljaš z nekom k je mau prei kadiu..ko bi lizau cigaro...waaaa...ogabno uglaunem...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 31. Mar. 2008 20:12

A ti ne kadiš, cigare pa ližeš? :? Malo neumne so mi te primerjave z lizanjem pepelnika in ostalih prekajenih stvari. Naj se javi nekdo, ki je resno že kdaj v življenju lizal pepelnik in deli z nami svoja občutja.

Sej ne trdim, da je okus po cigaretih nekaj najbolj prijetnega takoj za jagodami, ampak zaradi dramatiziranja pa vse skupaj izpade smešno.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 31. Mar. 2008 20:21

Mja... Bivši je zaradi mene nehal, ampak ko sem ga pa pustila, je pa spet začel. Ga spoštujem :D - v splošnem se bolj nagibam nekadilcem kot kadilcem, če bi pa že kakšen kadilec prišel v mojo bližino, bi pa uporabila vsa sredstva da ga odvadim :D - že zaradi njega samega in zaradi mene, seveda :) .
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 31. Mar. 2008 20:50

nimam nic proti kadilcem, ampak preprosto powej punci da te to moti, tko kot si to storil na forumu, potem bos videl kako se bo odzvala, mora bo manj kadila, vsj ne pred tabo,...ali pač ji ni dovolj do tebe in vajine zveze,..čiki so res neki takega ku se člowek lahko odpowe ce ne prej ali slej ko mora, ker se mu uničijo pljuča..in se kup drugih blemow:)
torej kdor kadi in zagovarja sam sebe, ku češ da to itak ni tok škodljivo,..dela to sam zto ku se brani..sej bo sam prej crknu,kaj se drugi sekiramo za to:)
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 31. Mar. 2008 20:50

nimam nic proti kadilcem, ampak preprosto powej punci da te to moti, tko kot si to storil na forumu, potem bos videl kako se bo odzvala, mora bo manj kadila, vsj ne pred tabo,...ali pač ji ni dovolj do tebe in vajine zveze,..čiki so res neki takega ku se člowek lahko odpowe ce ne prej ali slej ko mora, ker se mu uničijo pljuča..in se kup drugih blemow:)
torej kdor kadi in zagovarja sam sebe, ku češ da to itak ni tok škodljivo,..dela to sam zto ku se brani..sej bo sam prej crknu,kaj se drugi sekiramo za to:)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov