Kajenje in veza

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 05. Mar. 2008 22:04

Js bi se lahk zalubla v nekoga, ki kadi,kr ko si zalublen ti je itak vse popolno,sam po moje pol s časom,ko se na osebo navadiš postne moteče.Kot pri katerih drugih navadah, ki s časoma postanejo moteče.
I'm an angel, I'm a devil..I am sometimes in between..I'm as bad it can get..And good as it can be..Sometimes I'm a million colors..Sometimes I'm black and white..I am all extremes..Try figure me out you never can..There's so many things I am..
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 05. Mar. 2008 22:33

g00fy_qa napisal/-a:
Ryu napisal/-a:sicer nimam nič prot kajenju, sam da bi pa moj tip kadiu bi pa mela nek proti... ne bi mi blo lih prijetno (oprostite izrazu) se lizat s pepelnikom...

Heheh kako sem vedela da bo to nekdo izjavil. :D
Podobno bi tudi jaz rekla še pred časom, zdaj pa vem, da ni tako. So tipi, ki 'ne vedo' kaditi in je res obupen okus po čikih, ampak so tipi, ki 'vedo' kaditi tako, da se čik sploh ne občuti pri poljubljanju. Verjemi ali ne... :razz:

In ta primerjava z lizanjem pepelnika je čist retardirana; poliži pepelnik in pol delaj primerjave...(govorim vsem, ki take primerjave delajo).


ok izjava res mogoč ni bla na mestu, pa vrjamm tud tist u 'vejo kuko kadit', sam useen mi neb blo ušeč...sm tud jest že probala pa mi sploh ni blo ušeč, tko da ne bi tega rada vidla pr tipu... mam pa srečo k moj enak misl kt jest... se raj z drugimi rečmi zagiftam, npr s čokolado :P
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 05. Mar. 2008 23:08

oba sva istega mnenja...čiki proč!! meni mi je reku, d če bi začela kadit, d se je pripravljen zelo močno močno močno skregat z mano...in js isto...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Mar. 2008 23:10

kaj pa čebulo in česen jeste, preden se dobivate s svojimi dragimi??? :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 05. Mar. 2008 23:16

Jochie napisal/-a:kaj pa čebulo in česen jeste, preden se dobivate s svojimi dragimi??? :D


ne js mojmu ne dovolim...kr tud js nevem (se mi gnusi)...tud k greva na kebab al karkol, ga lepo prosim, če lhko uzame brez čebule... :) on je čez tedn itk u KP in sva zmenjena: do srede lhko je čebulo, pole pa več ne, da se do petka lepo razhladi :wink:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Mar. 2008 23:21

kaj pa če kupček podre po tem, ko je jedel kebab brez čebule...ga kušneš ali bežiš stran??? :D
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 05. Mar. 2008 23:23

Jochie napisal/-a:kaj pa čebulo in česen jeste, preden se dobivate s svojimi dragimi??? :D


uh dej mir... sva enkt u toplicah jedla nvemkaj z omako iz gorgonzole... bemti sva smrdela :rofl: čeprou če oba smrdita od česar kol že ni tolk krizno kt če sam edn...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 05. Mar. 2008 23:23

Jochie napisal/-a:kaj pa če kupček podre po tem, ko je jedel kebab brez čebule...ga kušneš ali bežiš stran??? :D


joj no :D tko grozna pa spet nism :wink:

sicr pa...čiki sux :D
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 06. Mar. 2008 7:28

hvala bogu je moj nehu kadit isti teden k sva začela, ampak ne zard mene.
so s kolegi neki stavl in je zgubu :)
pa prav zdj da mu ni prou nč žou, ubistvu se mu zdj ful gabjo čiki, je pa res da je tko kadiu 3 čike na dan, učasih tud to ne.
Uporabniški avatar
LiL`B
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: CeLje, ...

Neprebrana objavaNapisal/-a LiL`B » 06. Mar. 2008 10:04

Še dobr da jst nimam takšnih problemov, ker je moj fant nekadilec. Bi me pa full motlo če bi kadil, kr tist vonj in okus ... bljaaak :?
Nicorette naj žveči ta čas ko sta skup in da bo zdržala brez cigarete :D .
>> GooD GirL Gone BaD <<
Uporabniški avatar
Žanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Žanna » 06. Mar. 2008 20:19

Jest sm mela pa do zdej vse tipe nekadilce, sama sem pa do lani kadila, pa sm nehala, ko sm s sedanjim začela. Prov u redu je. Zdej mi nebi blo ok če bi mela tipa k bi kadil.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 06. Mar. 2008 23:20

Jst sm do zdej vedno mela tipe ki niso kadili. No moj trenutni tip pa kadi. Sicer ni nek strastni kadilec, ampak jih prižge ene par na dan. Kakor mu zapaše. In me niti ne moti. Ne maram da mi piha u faco in to sem mu tudi povedala, torej tega ne počne. Me je pa na začetku vprašal, kakšen je filing k mi da pol lupčka :D in kokr je že ena prej rekla, je ful odvisno "kako" tip kadi. Jst recimo pač mal zavoham, da je pokadil enga, da bi bil pa nek ogaben okus, pa sploh ne. Tko da zaenkrat mu glede tega sploh ne mislm težit :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 07. Mar. 2008 0:22

men je ful dober okus potem, ko kakšnega pokadi. je pa res, da še nisem hodila s strastnim kadilcem.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 07. Mar. 2008 6:41

kajira napisal/-a:men je ful dober okus potem, ko kakšnega pokadi.


A res al kaj?? Zanimivo. A si ti kadilka? Sklepam da ne....
Ja no..da bi moj bil nek strasten kadilec pa kadil čik za čikom....verjetno bi kmalu začela protestirat :D trenutno pa me sploh ne moti. Tud nism še opazla, da bi kdaj kej po čikih smrdel! Pa všeč mi je tud to, da ne kadi v avtu al pa v stanovanju. Gre vedno ven prižgat.
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 07. Mar. 2008 8:36

ne, nisem kadilka. bi pa v tem primeru tudi jst verjetno začela protestirat. :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov