Kajenje in veza

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 31. Mar. 2008 20:50

nimam nic proti kadilcem, ampak preprosto powej punci da te to moti, tko kot si to storil na forumu, potem bos videl kako se bo odzvala, mora bo manj kadila, vsj ne pred tabo,...ali pač ji ni dovolj do tebe in vajine zveze,..čiki so res neki takega ku se člowek lahko odpowe ce ne prej ali slej ko mora, ker se mu uničijo pljuča..in se kup drugih blemow:)
torej kdor kadi in zagovarja sam sebe, ku češ da to itak ni tok škodljivo,..dela to sam zto ku se brani..sej bo sam prej crknu,kaj se drugi sekiramo za to:)
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 31. Mar. 2008 20:51

nimam nic proti kadilcem, ampak preprosto powej punci da te to moti, tko kot si to storil na forumu, potem bos videl kako se bo odzvala, mora bo manj kadila, vsj ne pred tabo,...ali pač ji ni dovolj do tebe in vajine zveze,..čiki so res neki takega ku se člowek lahko odpowe ce ne prej ali slej ko mora, ker se mu uničijo pljuča..in se kup drugih blemow:)
torej kdor kadi in zagovarja sam sebe, ku češ da to itak ni tok škodljivo,..dela to sam zto ku se brani..sej bo sam prej crknu,kaj se drugi sekiramo za to:)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 31. Mar. 2008 21:27

cigareti so nekej najbl ogabnega...6let sem kadila, zdj že en let ne (na pobudo fanta, ki mi je biu takrt povod za prenehanje). Šele zdj vidm kuko to smrdi pa mot...fuj, nikol več!!!
Uporabniški avatar
Buttercup
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 12. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Buttercup » 31. Mar. 2008 21:45

*kayka* napisal/-a:cigareti so nekej najbl ogabnega...6let sem kadila, zdj že en let ne (na pobudo fanta, ki mi je biu takrt povod za prenehanje). Šele zdj vidm kuko to smrdi pa mot...fuj, nikol več!!!

Torej si ti začela že pri 13-letih (oz. še manj) kaditi??? :?
Zadnjič spremenil Buttercup, dne 01. Apr. 2008 13:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Mar. 2008 22:16

IJO napisal/-a:nimam nic proti kadilcem, ampak preprosto powej punci da te to moti, tko kot si to storil na forumu, potem bos videl kako se bo odzvala, mora bo manj kadila, vsj ne pred tabo,...ali pač ji ni dovolj do tebe in vajine zveze,..čiki so res neki takega ku se člowek lahko odpowe ce ne prej ali slej ko mora, ker se mu uničijo pljuča..in se kup drugih blemow:)
torej kdor kadi in zagovarja sam sebe, ku češ da to itak ni tok škodljivo,..dela to sam zto ku se brani..sej bo sam prej crknu,kaj se drugi sekiramo za to:)


Oh IJO glede na to da pri 19 letih očitno ne znaš izustit ničesar drugega kar se ne tiče fukanja, ti naj bo oproščeno ob pisanju takih uslarij.
sam pazi da se jutr ne razbiješ po štegah, ker si neodgovorno obula preveč drseče copate in da ti na tvoj dan ko bi crknila, nebi jst nalimala smajlija na konc stavka :wink:
res je, lahko umrem za rakom za pljučih, pa ne hvali dneva pred nočjo, ker lahko prav tako tudi ti-ali pa na kakšnem drugem delu telesa pred kadilci.Tko da mislm, da tele tvoje obsodbe niso za nikamor!
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 31. Mar. 2008 23:30

stevens napisal/-a:purple je edina razumela kaj sn mislo...bravo purple...saj vem da kao v osnovi ne bi melo določenih kadilcev,samo glej ne morš se odpovedat če spoznaš popolnega partnerja pa ti čisto vse ugaja razn tega da pač kadi...naenkrat vas več ne bo dim moto...


Emm... Težko ti je nekdo popoln, če ne maraš, da kadi :)
In verjetno tega, da nekdo kadi, ne spoznaš šele po pol leta...
Takoj ti pa nihče ne rata "popoln" zate :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Mar. 2008 23:37

Misliš?jst sm mojga dragega zagledala prvič pa sem vedela da je popoln zame.napake ki jih je imel sem pa šele kasne začela spoznavat oziroma so me motile, če so me.Na začetku ko mi je glavo obrnu zihr nism študirala na take stvari.
Tud bivši, že nekej časa nazaj, je bil na drogah.pa mi je bil enostavno karakterno in vizualno tok dober in hud in vse, da sem vse ostale stvari preprosto spregledala, čeprav mi je dajal jasne znake, zdaj ko gledam nazaj.tudi ko sem zvedela, ne da me ni motilo, ker me je, sploh vsii problemi z drogami povezani, ampak ko imaš nekoga ful ful rad,pač lahko take stavri spregledaš.večkrat tudi nehote in pride za tabo,kar je pa najslabše.Potem utrujat in skakat po glavi je skorajda prepozno in spreminjat človeka.Ok, tele drige tukej so ble pač čist samosvoj problem.odisniku od trdih drog ni pomagalo nobeno prigovarjanje, ne dana pomoč ne nič.vse kar mi je takrat preostalo je blo to, da se odšla.droga, oziroma natančneje konzumiranje heroina z iglo, škoi pa lahko precej tudi meni...

tud poznam nekej punc ki so sprejela kadilca, on epa so nekadlke.takrat v tistih začetniških momentih jih ni motilo, potem pa so jim skakale po glavi.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 31. Mar. 2008 23:45

Sej, da me ne boš narobe razumela. Nisem nikoli rekel, da kadilec ne more biti s kadilko. Čist nasprotno. Tudi jaz bi lahko bil, ampak mi to konc koncev ne bi blo všeč. Ampak ok, če bi bila "popolna", bi že spregledal :)
Čeprav bi ji pomoje cel cajt težil :razz:

Je pa zanimivo to ko praviš, da te na začetku ne moti... Seveda, ker se bojiš, da ti bo rekel "če te kaj moti, pa me pusti." Potem, ko se pa že malo navadiš na zvezo in se mal udomačiš, mu pa lahko začneš težit, kaj vse mora spremenit :)
Poznam iz lastnih izkušenj :D :D
(mal heca)
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 01. Apr. 2008 8:11

stevens napisal/-a:purple je edina razumela kaj sn mislo...bravo purple...saj vem da kao v osnovi ne bi melo določenih kadilcev,samo glej ne morš se odpovedat če spoznaš popolnega partnerja pa ti čisto vse ugaja razn tega da pač kadi...naenkrat vas več ne bo dim moto...


Tebe mogoče ne, mene pa. Poznam kar nekaj vredu moških, (popolnega človeka pa ne poznam), ampak mi na kraj pameti ne pade, da bi ga sploh spoznavala, če kadi.
Uporabniški avatar
mateyaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a mateyaa » 01. Apr. 2008 21:06

Jst sem redno kadila.. Ko pa sem začela hodit s sedanjim fantom sem kao nehala. Zdržala sem neki časa pol pa spet nazai. Mal ga moti ker on ne kadi (kot vsakemu nekadilcu to ful smrdi). Sam pa ne kadim več pred njim, ker tut meni to ni všeč da mu "smrdim". Pač ko sva skupaj niti nimam časa za čik :D Ne kadim pa več trave, zarad njega sem nehala, pa tut vleče me ne več nazai ;D
Uporabniški avatar
mateyaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a mateyaa » 01. Apr. 2008 21:07

Jst sem redno kadila.. Ko pa sem začela hodit s sedanjim fantom sem kao nehala. Zdržala sem neki časa pol pa spet nazai. Mal ga moti ker on ne kadi (kot vsakemu nekadilcu to ful smrdi). Sam pa ne kadim več pred njim, ker tut meni to ni všeč da mu "smrdim". Pač ko sva skupaj niti nimam časa za čik :D Ne kadim pa več trave, zarad njega sem nehala, pa tut vleče me ne več nazai ;D
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 02. Apr. 2008 0:01

anketi napisal/-a:Sem nekadilec, punca pa kar veliko kadi. Iz dneva v dan me to bolj moti, ji povem in vonj po dimu in nikotinu ubija v meni strast, ubija del mene, najino vezo.


Če ve, da te njena razvada moti, pa je vseeno ne misli opustiti ... jaz ne vem, kaj sploh še delaš s to žensko. Ene ogabne smrdeče palčke ji očitno pomenijo več kot ti.
Naj si najde kadilca pa se bosta skupaj veselo zasmrajala in čez 20 let bosta morda celo cimra v sobi na oddelku za onkologijo (menda je nova bajta hudo fensi kljub problemom z bakterijami v odtokih al kaj je že blo ...)
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 02. Apr. 2008 0:44

Tako pač je... Eni kadijo, eni pa ne morejo sexati, ko so starši doma.
V tem primeru bi tudi jaz punco pustil :) Vsak ima svoje muhe.
Uporabniški avatar
alchy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 19. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a alchy_ » 24. Apr. 2008 0:01

Jaz sem kadila 5let in fantu to ful ni bilo všeč...
tako da sem nehala...itak škodi tudi meni ne da ne...
res da pokadim še kakšen cigret ko grem ven in tu pa tam kakšnega ob kavi...ampak prej sem kadila po škatlo na dan,zdaj pa je škatla za najmanj 3-4 tedne :D...
odločila sem se pač ker me je fant prosil za-to in vem da če bi bila obratna situacija bi bilo tudi meni lepo da se je on tako odločil...
zdaj pa če je punca tko brezbrižna do tvojega mnenja ok...nevem zakaj si z njo...
Uporabniški avatar
alchy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 19. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a alchy_ » 24. Apr. 2008 0:01

Jaz sem kadila 5let in fantu to ful ni bilo všeč...
tako da sem nehala...itak škodi tudi meni ne da ne...
res da pokadim še kakšen cigret ko grem ven in tu pa tam kakšnega ob kavi...ampak prej sem kadila po škatlo na dan,zdaj pa je škatla za najmanj 3-4 tedne :D...
odločila sem se pač ker me je fant prosil za-to in vem da če bi bila obratna situacija bi bilo tudi meni lepo da se je on tako odločil...
zdaj pa če je punca tko brezbrižna do tvojega mnenja ok...nevem zakaj si z njo...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]