Je razdalja ovira?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 15. Okt. 2004 7:24

tiasha napisal/-a:Jst nimam nobenih izkušenj z zvezo na daljavo,... si pa lahko predstavljam kako težko ti je..., tut jst bi pomoje težko zdržala brez njegovih dotikov, objemov, poljubov..., ampak če bi ga mela res fulllllll rada, in ti praviš, da se imata potem..., sej veš kako pravjo : Ljubezen premaga vse ovire!! :love:
Tko, da jst ti želim, da bi vama ratal... :wink:


Upam da bo res ratalo. Hvala :)
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 15. Okt. 2004 7:27

spellca napisal/-a:Med mano in mojim fantom je trenutno ogromna razdalja že skoraj dva meseca pa bo še pol leta (ali pa še več; nikoli ne veš, kaj se bo vojska spomnila). On ja v Iraku, jaz pa ga pridno čakam doma. Je težko. So dnevi, ko mi gre vse narobe in si želim samo njegovega objema, njega pa ni ob meni. Ampak večinoma mislim pozitivno in se veselim dneva, ko pride nazaj. Kako mi lahko že en navaden email od njega polepša dan, kaj šele telefonski pogovor. Naučila sem se ceniti majhne pozornosti, ki so se mi prej zdele samoumevne. Glede na mojo situacijo se Dunaj zdi le nekaj korakov stran, ne? ;)



Vau, jst tle jokam na razdaljo med Ljubljano in Dunajem, ti pa imaš dragega v Iraku... Imam isti občutek včasih mi gre vse narobe in si želim samo njenega nasmeha, karkoli kar je povezano z njo. Trudim se mislit pozitivno, in tako kot ti se veselim vsakega dneva k se bova vidla. Prej se mi je "dolgočasno" zdelo pisanje mailov, zdj pa čeprav uro preživim ob računalniku ji napišem "par besed", in k odprem mail in vidim njen, ne začnem ga niti brat sm že :D
Hvala za odgovor. Lep dan
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
Beba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 28. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Beba » 15. Okt. 2004 7:35

hja ne....js sem mela enkrat enga fanta iz hrvaske....no in kadar sem bla tam na pocitnicah...ni blo minute ko bi bla narazn....pol pa sma se cula po telefonu pa pisma sma si pisala in tak.....nekak sma probala uzdrzat vse to.....pol je pa on sel v zagreb v solo in sma se vedn manj cula.....skor nic in tut na pocitnice ko sem prsla ni blo vec isto.....kr naenkrat je bil vsake pocitnice v nemciji(je delu)......zdej se nic vec ne cujema...en dan sem se zbudila in ni blo stikov med nama......zalostn!!
ce se oba dost trudita da bi vama uspel vama bo(upam)......je pa res ko pravijo da nikoli ne ves kak krog ljudi njo tam obkroza!to je kr razdalja...
zelim ti velik,velik srece in upam da bosta se dolgo skupi....posebi ce se mata rada!....pot do srece pac ni nikoli enostavna! :roll:
ne počni nekomu nekaj,kar ne želiš da bi on počel tebi......
Uporabniški avatar
Beba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 28. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Beba » 15. Okt. 2004 7:38

_n_j_i_n_s_a_ napisal/-a:
spellca napisal/-a:Med mano in mojim fantom je trenutno ogromna razdalja že skoraj dva meseca pa bo še pol leta (ali pa še več; nikoli ne veš, kaj se bo vojska spomnila). On ja v Iraku, jaz pa ga pridno čakam doma. Je težko. So dnevi, ko mi gre vse narobe in si želim samo njegovega objema, njega pa ni ob meni. Ampak večinoma mislim pozitivno in se veselim dneva, ko pride nazaj. Kako mi lahko že en navaden email od njega polepša dan, kaj šele telefonski pogovor. Naučila sem se ceniti majhne pozornosti, ki so se mi prej zdele samoumevne. Glede na mojo situacijo se Dunaj zdi le nekaj korakov stran, ne? ;)



Vau, jst tle jokam na razdaljo med Ljubljano in Dunajem, ti pa imaš dragega v Iraku... Imam isti občutek včasih mi gre vse narobe in si želim samo njenega nasmeha, karkoli kar je povezano z njo. Trudim se mislit pozitivno, in tako kot ti se veselim vsakega dneva k se bova vidla. Prej se mi je "dolgočasno" zdelo pisanje mailov, zdj pa čeprav uro preživim ob računalniku ji napišem "par besed", in k odprem mail in vidim njen, ne začnem ga niti brat sm že :D
Hvala za odgovor. Lep dan





mislim da imata oba dost rada da bosta potrpela.......kdor caka docaka......tud za vaju bo enkrat prsu dan ko bosta objemala noc in dan svoje drage...... :roll: :P :P :D....fulll lepo.... :)
ne počni nekomu nekaj,kar ne želiš da bi on počel tebi......
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 16. Okt. 2004 23:13

tiasha napisal/-a:Jst nimam nobenih izkušenj z zvezo na daljavo,... si pa lahko predstavljam kako težko ti je..., tut jst bi pomoje težko zdržala brez njegovih dotikov, objemov, poljubov..., ampak če bi ga mela res fulllllll rada, in ti praviš, da se imata potem..., sej veš kako pravjo : Ljubezen premaga vse ovire!! :love:
Tko, da jst ti želim, da bi vama ratal... :wink:


zazelela bi vama le veliko srece,...predvsem pa zaupanja & velikooooooooo ljubezni,; ce bosta imela vsega kar sem nastela...bo tudi sostalo ratalo...drzim pesti!!!!

:love: :hearts:
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 16. Okt. 2004 23:18

Beba napisal/-a:mislim da imata oba dost rada da bosta potrpela.......kdor caka docaka......tud za vaju bo enkrat prsu dan ko bosta objemala noc in dan svoje drage...... :roll: :P :P :D....fulll lepo.... :)


ta dan bo prišel - naslednje poletje bo samo najino. :knuddel: :hearts: komaj čakam!
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 17. Okt. 2004 18:36

Js sm mela 1 tko bl na daljavo .... Ni se izšlo... Čist na konc ko bi že lahko oba bla u Lj men ni blo več do tega kr sam se navadla d ga ne vidš in čustva počas minejo... Telefon, msgi, maili (men) niso dost da ohranš vezo. Upam d bo vama ratal! :)
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 18. Okt. 2004 14:43

ej, moj bestfrend ima punco iz NM, on pa MB, pa sta ful zaljubljena in se tudi zaradi vseh obveznosti ne moreta lih vsak dan videt (200km je pa kar neki), sta pa toliko bolj happy, ko sta skupaj. pač se potrudita, da se, ko je le možno dobita za kak dan... in to je verjetno ful prijetna napetost, tik pred srečanjem, ne?
itak, čez dan imaš svoje stvari za počet, ona pa , predvidevam tudi... verjetno je mal težje zvečer, ko moraš sam spat, ko ti ne preostane drugega kot lepi spomini nanjo... ampak ne bit slabe volje, ker itak se čez vikende vidita (če sem prav razumela) in se takrat lahko totalno posvetita drug drugemu... zaenkrat sta pač lahko čez teden bolj pridna kar se vajine sole/kariere tice... ko je pa vikend, pa NAVALI NAROD!
saj zveza ni tako sveža, da ne bi mogla uspeti! poznata se, si zaupata... sčasoma ti bo itak že rutina, da so za vaju rezervirani vikendi... nič bat! ljubezen premaga vse ovire!
če pa si ne bi bila namenjena, in če ne bi bila za skupaj, bi pa veza itak slej kot prej počila, razdalja gor ali dol.
Želim vama veliko potrpežljivosti, ko nista, in veliko :love: ko sta skupaj.
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 21. Okt. 2004 7:06

Hvala na odgovoru, upam da bo ratalo :)
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 21. Okt. 2004 7:53

Pri naju takšna stvar ne bi delovala. Ko sva hodila kake pol leta, tako kot vidva, sva bila vsa nesrečna , če se tri dni nisva vidla. Sva hitro starše navadla in sva se selila zdaj k enemu zdaj k drugemu. Po sebi sklepam, če bi bila tako dolgo časa narazen, bi šla verjetno narazen.
Dobra zveza funkcionira, če sta partnerja veliko skupaj in se tako dobro spoznata. Posebej je to važno na začetku.
Lahko hodiš z dekletom ali fantom, tako dve leti, da se vidita enkrat na mesec, potem pa se vselita skupaj in ugotovita, da si gresta na živce in sploh nimata skupnih stvari. Enostavno se navadiš, da takrat ko vidiš osebo zelo malokrat, spregledaš napake, ko pa začneta skupaj živeti, pa te napake postanejo izrazite in lahko oba zelo motijo.
Uglavnem, če vama bo ratalo, sta vzor vseh nas. :top:
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 21. Okt. 2004 9:10

hehe potem bova pa vzor
Lp
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
anea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a anea » 16. Nov. 2004 23:25

Hej!

Najprej... veliko sreče!
Pri nama je blo Ptuj-Lj.... 3 leta sva vzdržala.Vendar prej al slej če se ne preselita skupaj...se žal konča. Ker s časom raste nezaupanje, premalo se vidita, kar prispeva k temu, veča se posesivnost, češ ga sam zase, nadzorovanje, kontrola...Tak je bil moj primer.Nebom rekla da ni mogoče, vendar... Nevem no, 3 leta sem mislila da je mogoče, sem bla ponosna na to :) vendar pa sem se prehitro veselila, niti zavedala se nisem da je blo zadnje leto že prava nočna mora... preveč se odtujiš od človeka, pa čeprav ga že do obisti poznaš, vendar sedi ti nasproti, ti ga pa s časom več ne prepoznaš...

V glavnem... VSO SREČO
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 17. Nov. 2004 10:48

Hvala za odgovor, bova vidla :)
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 17. Nov. 2004 11:44

hej...hm ta zveza na daljavo se slej ko t prek konca...s recnim koncem al pa zalostnim...pri meni je bla razdalja mb-split pa ni kaj dolgo trajalo...mogoce zato kr sem bla se takrat kr mlada...sam tut zdaj ne vem ce bi zdrzala!poskusi mogoce se ti bo obrestovalo!pa dost srece :cool:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 17. Nov. 2004 11:46

Hvala, zaenkrat deluje.
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov