Je razdalja ovira?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 14. Okt. 2004 13:22

Ne vem če je to ravno isto. Vseeno se zgodi, da recimo preživita nekaj časa skupaj, ko je eden pri drugemu ali kaj podobnega. Pa v večini sta skupaj, v istem okolju mislim in to je tisto drugače. Živiš z nekom, če tudi nista pod isto streho. Razumeš kaj hočem povedati? Ti pa sedaj sicer "živiš" z njo, ampak preko telefona. Ne vem no, nočem, da me narobe razumerš. :?
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 14. Okt. 2004 13:24

sj ni panike, razumem kaj misliš s tem "pod isto streho". mogoče pa imaš prov, bova že vidla
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 14. Okt. 2004 13:28

No pa če preselim najin pogovor sem: saj če se pa vidita vsak vikend pa le ni tako hudo? Saj jaz enako živim, pa je za zdržat.
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 14. Okt. 2004 13:31

H, očitno ne bo šlo. To pa je cena radalje. Na žalost.
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 14. Okt. 2004 13:32

_n_j_i_n_s_a_ napisal/-a:sj zdržim, ampak vseen... rad bi jo videl, objel vsaj enkrat na dan :(


ja tko je... js osebno ne bi mogla imet fanta ki je tako daleč... pogrešala bi njega,najine skupne trenutke,nežnosti,spolnost...

vse kar pač s fantom pride... in po mojem bi se praj ali slej ohladila... in ne bi mogla laufat take zveze... sori...

ampak če vama gre... :zustimm:
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 14. Okt. 2004 13:33

vem, nažalost...
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
suhica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: sirni svet

Neprebrana objavaNapisal/-a suhica » 14. Okt. 2004 13:34

cist use se da ce se hoce! :wink:
so mal vecji telefonski racuni,messenger laufa pa je. :wink:
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 14. Okt. 2004 13:36

suhica napisal/-a:cist use se da ce se hoce! :wink:
so mal vecji telefonski racuni,messenger laufa pa je. :wink:


Hvala Suhica :kleeblatt:
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
suhica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: sirni svet

Neprebrana objavaNapisal/-a suhica » 14. Okt. 2004 13:39

mal bosta zdej pac potrpela,bo pa pol tok leps pa se rajs se bosta mela :wink:
Uporabniški avatar
Petrusa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petrusa » 14. Okt. 2004 20:09

Se strinjam s Suhico, sej se da, sam je pa tezko. Midva sva KR- Velenje pa se vcasih nisva vidla 2 tedna, tud 3 je blo, sam tisto je bla pa ze kriza. Vikendi so potem rezervirani pa vsak prosti cas. Sj z vlakom ni tko dalec, pa pomoje bi se dal. Sam sprjaznit se je treba, d vsak dan nisi ob njem. Je pa potem se naprej stvar zaupanja. To pa sama vesta. Jz sm bla ful v dvomih za naju, pa je bil tapru sms, ki mi ga je poslal tak: Razdalja je preizkusnja za resnicna custva. Pa sva probala. Mal vec finanac vama bo slo, ampak ce sta za to, poj vama lahko rata. Za koliko casa pa gres na Dunaj?
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 14. Okt. 2004 20:36

Jst nimam nobenih izkušenj z zvezo na daljavo,... si pa lahko predstavljam kako težko ti je..., tut jst bi pomoje težko zdržala brez njegovih dotikov, objemov, poljubov..., ampak če bi ga mela res fulllllll rada, in ti praviš, da se imata potem..., sej veš kako pravjo : Ljubezen premaga vse ovire!! :love:
Tko, da jst ti želim, da bi vama ratal... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 14. Okt. 2004 20:42

Med mano in mojim fantom je trenutno ogromna razdalja že skoraj dva meseca pa bo še pol leta (ali pa še več; nikoli ne veš, kaj se bo vojska spomnila). On ja v Iraku, jaz pa ga pridno čakam doma. Je težko. So dnevi, ko mi gre vse narobe in si želim samo njegovega objema, njega pa ni ob meni. Ampak večinoma mislim pozitivno in se veselim dneva, ko pride nazaj. Kako mi lahko že en navaden email od njega polepša dan, kaj šele telefonski pogovor. Naučila sem se ceniti majhne pozornosti, ki so se mi prej zdele samoumevne. Glede na mojo situacijo se Dunaj zdi le nekaj korakov stran, ne? ;)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 14. Okt. 2004 21:50

Vsekakor. :)
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 14. Okt. 2004 22:42

Osebno nimam izkušenj z vezo na daljavo. Se mi pa zdi, da sigurno ne bi uspelo. Sem človek, ki si želim imeti ljubljeno ob sebi v trenutku ko sti želim, ali pa vsaj da začutim njegov dotik vsaj enkrat na dan. Telefonski pogovori zame niso dovolj. Zato bi si slje kot prej poiskala drugega, ki bi bil mi bil bližje.
Imela sem kolegico, ki je imela fanta iz Celja, ona je iz Lj. Videvala sta se 1x tedensko med vikendi. Enkrat je ona hodila gor k nejmu, drugič on k njej. Po kakh 8 mesecih sta ugotovila, da nimata pravzaprav nič skupnega. Ko sta bila skupaj jima je bilo seveda lepo in sta uživala v družbi drug drugega, a s časoma je ljubezen usahnila in vse se je končalo.

Želi ti vso srečo, da se bo obneslo.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 15. Okt. 2004 7:23

Petrusa napisal/-a:Se strinjam s Suhico, sej se da, sam je pa tezko. Midva sva KR- Velenje pa se vcasih nisva vidla 2 tedna, tud 3 je blo, sam tisto je bla pa ze kriza. Vikendi so potem rezervirani pa vsak prosti cas. Sj z vlakom ni tko dalec, pa pomoje bi se dal. Sam sprjaznit se je treba, d vsak dan nisi ob njem. Je pa potem se naprej stvar zaupanja. To pa sama vesta. Jz sm bla ful v dvomih za naju, pa je bil tapru sms, ki mi ga je poslal tak: Razdalja je preizkusnja za resnicna custva. Pa sva probala. Mal vec finanac vama bo slo, ampak ce sta za to, poj vama lahko rata. Za koliko casa pa gres na Dunaj?



Hvala za odgovor, se že poskušam sprijaznit da pač ni mogoče vsak dan da bi bila skupaj... strinjam se pa s tem, kar ti je napisal da je razdaljda preizkusnja za resnična čustva, zaupam ji, valda tudi ona meni
Zadnjič spremenil _n_j_i_n_s_a_, dne 20. Okt. 2004 8:31, skupaj popravljeno 1 krat.
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov