Izgovori da ne seksa

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

anakonda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a anakonda » 21. Mar. 2008 20:20

Kolikokrat in kako vas fant/punca zavrne ko mu/ji ni do sexa?

Jaz ne verjamem stavkom - midva vedno, vsak dan, po 3x, moj fant je vedno za... Pa ne govorim o tistih ki so skupaj nekaj mesecev, ampak nekaj let...

Včasih se je s tem težko soočit če nekdo reče, "zdaj pa res ne, sem utrujen,lahko kdo pride ipd.", zato me zanima, če je to nekaj normalnega ali kaj čudnega...

Moj je včasih utrujen in se oddolži naslednji dan...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 21. Mar. 2008 20:53

Ne vem, zakaj bi bili v neki iskreni zvezi izgovori sploh potrebni. Jasno je, da ni vsak dan primeren za seks, to pa se da brez nekih pretresov normalno povedati partnerju. Ce vse ostalo stima, dvomim, da kdo naredi paniko, ce pa se ponavlja in enemu konstantno ni do spolnih odnosov oz. njihova kvaliteta pada kljub drugacnim zeljam, potem je treba to nekako razcistiti, ker bistvo zveze je, da tudi spolno zivljenje laufa po zeljah obeh. Vcasih se to zgodi samo od sebe, vcasih se je treba pa bolj potruditi ...

Ravnati se po 'statistikah' s forumov ali iz ust kolegov pa je nesmiselno, ker sodec po tem smo vsi seks masine ... v realnosti verjetno nismo. Vazno je, da je vama vsec spolnost, ki jo imata in da nobenemu nic ne manjka

:wink:
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 21. Mar. 2008 20:59

Eh jz ponavad rečem "sj ne zameriš, kr dns se mi res nda.." (ker se mi pač res nda kdaj, sm utrujena al pa mi pač ne paše) in ponavadi sledi kšna ročna obdelava pa je :P on pa še nikol ni rekel da nmore/noče..
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 22. Mar. 2008 0:59

uf.. js nevem če sm kdaj rekla ne.. se je zgodil enkrat edino da me je nek umes ful začelo nekaj bolet in sva pač odnehala.. drgač je pa uvideven in če fizično kaj ne štima, da sm bolna, me kaj boli.. niti ne probava svoje sreče.. ker mam navado da mu že takoj povem da nekaj ne štima..
pr njemu je pa blo parkrat da je bil utrujen, alpa ga je bolela glava.. ampak se je pol takoj ob priložnosti oddolžil :)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 22. Mar. 2008 8:11

Eh jz ponavad rečem "sj ne zameriš, kr dns se mi res nda.." (ker se mi pač res nda kdaj, sm utrujena al pa mi pač ne paše) in ponavadi sledi kšna ročna obdelava pa je on pa še nikol ni rekel da nmore/noče..


pr nama je čist isto :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 22. Mar. 2008 10:05

Mogoče se je zgodilo 1x, večkrat sigurno ne, zgledalo pa je približno takole (šla sva že spat):

Js: "A si ful utrujen?"
Fant: "Ja."
Js: "Okej."
Fant (čez par minutk): "Ne sej nisem no." :lach:

Drugače pa če se res komu ne da (to je predvsem pozno zvečer in zelo redko) se pač "zmeniva", da bova zjutraj nadoknadila. Je pa moj vedno in kjerkoli za akcijo. :P
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 22. Mar. 2008 11:11

*hox* napisal/-a:Js: "A si ful utrujen?"
Fant: "Ja."
Js: "Okej."
Fant (čez par minutk): "Ne sej nisem no." :lach:


:D Pri meni pa ne reče "ne sej nisem no." Ampak se stisne k meni, zavzdihne in kar začne... Sem takrat raje tiho in ga ne vprašam "a ni si rekel...", ker potem bi mi iz principa obrnil hrbet :D (moški ego...).

Izgovorov midva niti ne poznava. Če res pride do take situacije, pač poveva, potem pa kakor kdo pač to že spoštuje :D . Itak, če se meni ne bo dalo, me bo že on pripravil do tega, da se mi bo in obratno.

in še pies: redko seksava po trikrat na dan - mislim, da se nama je to dogajalo le na začetku zveze pa še to, ko sva bila na dopustu in sama.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 22. Mar. 2008 11:23

Ah, pr nama sploh ni (več) ne izgovorou, ne opravičil, on se dela, da ni nč, me stisne in zaspi, js pa usakič posebi u jok. :(
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 22. Mar. 2008 11:47

Aloha napisal/-a:Ah, pr nama sploh ni (več) ne izgovorou, ne opravičil, on se dela, da ni nč, me stisne in zaspi, js pa usakič posebi u jok. :(


Hmm, pa on ve, da je tebi tako hudo zaradi tega? Ker o takih stvareh se je treba pogovarjati, on mogoce misli, da je vse ok in niti nima moznosti cesa popraviti ...

Sicer pa ce gledam direktno z najine perspektive je to nekako takole, da je kar vzajemno, ko komu ni, ce pa samo en ostaja pasiven pa ga drugi kar hitro preklopi na bolj zivahno frekvenco :D
Uporabniški avatar
love18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 22. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a love18 » 22. Mar. 2008 11:52

pr nama je tku da če me zavrne sm usa užalena in se mi še pogovarjat ne da vč z jm :D sam tu je zlu redko..jst mu pa kr rečem da se mi nda pa je..bv da bi si nvem kake izgovore zmišlevala..
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Mar. 2008 12:15

meni se je baje parkrat zgodilo, da sem svojo napadel sredi noči v trdem spancu, ko sem jo pa zrajcal in me je začela ona napadati, sem ji pa rekel: miša, jaz spim, pusti me pri miru! :D

ampak jaz se tega ne spomnem... :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Mar. 2008 12:18

Jochie napisal/-a:meni se je baje parkrat zgodilo, da sem svojo napadel sredi noči v trdem spancu, ko sem jo pa zrajcal in me je začela ona napadati, sem ji pa rekel: miša, jaz spim, pusti me pri miru! :D

ampak jaz se tega ne spomnem... :D


perverznež...boga tvoja Miša...prvo jo zakuriš pol pa ji rečeš pusti me spati,ccc :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 22. Mar. 2008 12:38

Midva se nikol ne zmeniva "ok zdaj pa greva seksat" in pol drugi reče "ja ok" ali pa "ne, ni mi". To pač pride spontano in če je že kdo utrujen in se mu ne da, se to itak opazi po "nesodelovanju" al kak se naj izrazim... pač veš kdaj je tudi partner zagret in kdaj ne. Takrat se drugi pač umakne ali pa se zgodi obratno in drugega tolk zagreje, da lepo nadaljujeta.

Drugače pa se to zelo redko zgodi, ponavadi imava čez dan podoben tempo in se ne zgodi, da je pol en tako utrujen, da mu ne bi bilo, drugi pa bi bil ful za akcijo. Sva kar kompatibilna glede tega, ker sva ponavadi oba vedno za :D
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 22. Mar. 2008 13:32

Pri njemu je tak, da ni važno, če je bolan, ga glava boli, mišice od treninga, se skregava...ajmo gremo sexat :D
Js pa k sem res jezna na njega: " roke stran, dons ne bo nč :evil: " - se ne zgodi velikrat, sam določenih stvari ne mislim s sexom reševat oz. zbrisat tako mojo jezo
Večinoma ni važno al sva zaspana, al zmatrana - itak se potem prebudiš :D, sexaš in greš potem spat
Če pa kej delava (npr. se učiva,..), in je nujno za naredit: " Ne zdele, bova mal kasnej, ok?"
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Mar. 2008 14:10

Pri nama je tako, da ni izgovorov, se mi ne da, sem utrujen, me glava boli. Oba sva vedno za akcijo. Je pa res, da če bi bilo po moje, ne bi po 3x na dan, ampak me vedno prepriča v to, tako da se nikoli ne upiram temu.
Me pa vedno nagovarja, da naj ga še ponoči kdaj prebudim za sex, ampak tega pa nočem, da bi ga budila. To se mi ne zdi ravno nujna ideja.
Drugače sem pa vedno za akcijo. On pa sploh.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]