ignoriranje pogovora

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vprašalko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 5. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a vprašalko » 04. Dec. 2018 15:07

Zanima me zakaj ženske ignorirate in se niti ne odzivate na fb sporočila od osebe, ki ste ga spoznale ampak ga še ne poznate.

en razlog je, da imate fanta. Ampak v tem primeru se vsekakor lahko napiše
" živjo, sorry nisem zainteresirana za klepet lp "

to se meni zdi vsaj osnova bontona
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Dec. 2018 15:33

Mogoče ni videla sporočila, če niste pofrendani. Če ne pa res ne vem kaj ima veze, da imaš fanta, če kdo napiše neko nevtralno sporočilo, kot da ne smeš komunicirat z drugimi ljudmi, če imaš fanta. Druga možnost bi pa bila, da ti je nekdo izrazito antipatičen in vidiš, da ima neko zanimanje, ki ni v prijateljskem smislu in zato namenoma ne odpisuješ..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Dec. 2018 19:02

A to vsi eni in isti odpirate teme?

Ker nima interesa. Ce ne odpise nic ali pa rece 'sori, ni mi do klepeta' je pa prakticno ista, a ni? Ce sploh kaj odpise, pogosto tvega samo se vec sporocil v stilu 'zakaj pa ne, sej men niti ne poznas, a si ne zasluzim moznosti, yada yada yada..'.

Vem, ti ze nisi tak. So pa drugi.

Dajte se ze enkrat sprijaznit s tem, da vam noben ni nic dolzen samo zato, ker ste ga/jo nagovorili ali ji napisali sporocilo - niti poznate se ne? To je podobno tistim, ki za zenskami na ulici klicejo "o, kera huda macka!' in se potem uzalijo, ker ni rekla hvala.

Zenska, ki ima interes, si bo 1100% vzela cas za odpisat.. vse drugo je samo mlatenje prazne slame.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Dec. 2018 7:59

Kar je saarijarvi napisala, do besede :)

Sem hotela nekaj takega napisat, pa se mi ni dalo :D
sa_ndra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a sa_ndra » 07. Dec. 2018 19:46

Stvar je taka, kot je napisala saarijarvi. Nekaterim se pač zdi logično, da razumeš stvar tudi če ni napisana dobesedno. V tem primeru, če ni odgovora to pomeni "daj mi mir" :)
Jackal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 11. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Jackal » 08. Dec. 2018 13:05

ce zenska ne odpise, je to zanjo se najbolj eleganten nacin za "ne,hvala". vse ostalo je samo tratenje casa po nepotrebnem
in pa dodatno tveganje, da bo tip spet tezil.

sicer pa ali ima fanta, ali nima fanta, ali ima jebaca ali ga nima, kaj si napisal (sploh na zacetku),
ali sta se kdaj srecala, kaksno je vreme ter kako so postavljeni planeti...vse to je bolj ali manj nepomembno.
Ce si ji zanimiv (pa se to ne nujno da seksualno) ti bo ze odpisala in tudi naprej odpisovala , ce ji nisi ti pac ne bo.

moras se zavedat, da je tipov, ki vsakodnevno bombardirajo zenske s povabili, sms-i , fb sporocili in ne vem kaj se vse, polno, in ti si samo eden izmed mnogih - govorim
za zenske povprecnega izgleda, za nadpovprecne je guzva neprimerljivo vecja. Samo toliko, da ves koliko imas konkurence. Pa pozabi na razne bontone in podobne stose, ker se
zenskam ob toliko tipov na izbiro, s tem sploh ne da zezat oz. bodo prej postregle s kaksno manj primerno gesto, ker si to pac lahko privoscijo.
Andrey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrey » 12. Dec. 2018 15:19

saarijarvi napisal/-a:Zenska, ki ima interes, si bo 1100% vzela cas za odpisat.. vse drugo je samo mlatenje prazne slame.

Ne drži. Pred leti sem prišel v stik z eno, ki je v 90% primerov redno odpisovala. Za videvanje je pa vsakič napisala "Se bova zmenila" in po 3 mesecih jalovih poskusov še "Po pravici povedano se mi nikamor ne mudi." Tako da pazi, kdaj te ima ženska samo za kratkočasenje.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 13. Dec. 2018 4:55

In zakaj ne drzi? Ce ti je enkrat ena zenska, ki sicer ni imela interesa (se dobit) redno odpisovala, to ne negira dejstva, da bo oseba, ce bo imela interes, odpisala.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Dec. 2018 23:34

Jackal napisal/-a:moras se zavedat, da je tipov, ki vsakodnevno bombardirajo zenske s povabili, sms-i , fb sporocili in ne vem kaj se vse, polno, in ti si samo eden izmed mnogih.


Ma kdo ti je to natvezil ...imam samske kolegice pa nobena ni bombardirana s sporočili oz. povabili na pijače pa so daleč od grdih/nesposobnih dobit resno zvezo. Danes tipi sploh niso več bog ve kaj korajžni glede pecanja, se kaj hitro ustrašijo, da bodo imeli na grbi kakšno samooklicano feministko. :D

Ja če se prijaviš na neko dating aplikacijo ima povprečna ženska verjetno res več sporočil od povprečnega Janeza z opisom “zvest, redna služba, pripravljen si ustvarit družino”, ampak dajte se kdaj tudi prašat glede “kvalitete” teh sporočil in nasploh pošiljatelja le-teh. Po tem kar mi kolegice pravijo je 95% sporočil “hey, kako si”, tip ima čisto nezanimiv profil in neke bedne slike selfija v kopalnici z nakremženo faco. Mislim kaj ti nucajo vsa sporočila, če imaš mogoče željo odgovorit na 5 % le-teh. Itak da večina roma v smeti, ker niti približno ni večina ljudi sposobna preko spleta ustvarit nek soliden prvi vtis/vložit malo truda v kakšne bolj zanimive fotke. Sej če si obupan in iščeš samo nekaj tolk da bo za silo, potem je vseeno, itak, samo takoj ko naredi ženska (ali tip, sej je vseeno) malo selekcije je večina sporočil/profilov nezanimivih oz. neizstopajočih. Si pa upam trditi, da se povprečna ženska malo bolj potrudi za slike, zdej kolk je zraven fotošopa in nasploh fejk stvari je pa že spet povsem druga tema.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2018 7:05

Cryselle napisal/-a:
Jackal napisal/-a:moras se zavedat, da je tipov, ki vsakodnevno bombardirajo zenske s povabili, sms-i , fb sporocili in ne vem kaj se vse, polno, in ti si samo eden izmed mnogih.


Ma kdo ti je to natvezil ...



Tip itak trola vse skupi.. meni deluje bolj kot en najstnik po pisanju. Tudi človek, ki je z nečim zaposlen, verjetno nima časa cel dan samo osvajalska sporočila pošiljat, ali se z njimi ukvarjat/ jih prejemat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 16. Dec. 2018 11:27

Dejansko sem takšne izjave o tem, kako je vsaka ženska (ne glede na to, kako izgleda) bombardirana s sporočili zasledila že res velikokrat (ne samo preko spleta, tudi v pogovorih v živo), in mi nikoli ni blo jasno, od kje moškim to prepričanje, da je izbira res tolikšna. Tudi če v nekaterih primerih je, si upam trditi, da takšni ženski velika večina ponudb ni vredna odziva, ker itak so pristopi bolj ali manj po vzoru''hey, kako si'' ali pa ''ONS?''.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2018 11:41

Cryselle napisal/-a:''hey, kako si'' ali pa ''ONS?''.


Ja.. to bi zame med vrsticami pomenilo: 'dol mi visi zate, samo poskušam eno čim prej, s čim manj truda dobit..'
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]