hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Jun. 2016 16:09

Nesanica napisal/-a:jaz sem si načrtno vzela pavzo in rekla da bom vsaj pol leta čisto samska in sama. Ni mi uspelo. Moški hitro zavohajo kdaj je ženska sama in izkoristijo priložnost... :D :D


Moje izkušnje so pa take, da najbolj navalijo, kadar sem na začetku frišne zveze :D
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 20. Jun. 2016 18:25

Če se vrnem na temo...


Torej kje lahko en navaden, recimo temu normalen desc spozna normalno, navadno punco, ki ne rabi biti fotomodel, punco ki ne dela 1500 selfijev mesečno, ki nima Instagram profila, ki si ne domišlja da je lepotička, ki ni nora na iskanje pozornosti (po fb, instag., snapchat al kaj je že tisto)....


...torej nekako normalno punco, ki še ima nekaj soli v glavi in loči realno resno življenje od virtualnega, ki se zaveda da življenje ni potica, ter da v pravem življenju pride tudi do težkih situacij katere je najlepše, če jih premagaš v dvoje.



Na hitro sem preletel razne ona-on, two in tinder portale in roko na srce se sprašujem kam je šel normalen svet :)
Vsaj za ženske sem upal, da niso tako samovšečne in ne iščejo toliko pozornosti na vsakem koraku, ker to je bilo nekoč v domeni patetičnih tipov, danes pa je to že standard na obeh polih.



Zato sem enostavno opustil take načine "iskanja" družbe lepše polovice... no sej do nedavnega niti nisem iskal tega, zdaj sem se pa spet malo vrgel v to dating sceno.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 20. Jun. 2016 18:46

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Jun. 2016 18:46

Jebeš internet, jaz sem kaki dve leti nazaj skenslal to sranje.

Vsem tipom odsvetujem internet, razen če so lepi, potem pa veselica :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 21. Jun. 2016 18:52

^ razen, če so lepi ha ha :D ta mi je všeč, ne vem pa če čisto drži.

Tudi sama sem en kratek čas bila na tindru, pa so moja opažanja glede moškega spola enaka kot zgoraj opisano za ženske. Samo naslikavanje v fitnesu, pa s svojim psom, pa v trgovini pri nakupovanju oblaćil, pa po frizerju z novo frizuro prav noro res :D .
Men se osebno zdi naslikavanje žensk še nekako sprejemljivo (ne vem če je to prava beseda) naslikavanje tipov je pa res na meji patetičnega.

Tako, da sem vse skupaj samo še skenslala.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 21. Jun. 2016 22:21

sončnica napisal/-a:Men se osebno zdi naslikavanje žensk še nekako sprejemljivo


Ne ni, oprosti. Ženska, ki se 100x poslika iz različnih kotov in objavlja to na netu ali kje drugje je višek narcisoidnosti, patetično iskanje pozornosti, kot da bi strastno želele biti na naslovnici kake modne revije. Ampak ker jim kaj takega v življenju niti približno ni uspelo so se zadovoljile z raznimi Instagrami in podobno.

Te aplikacije, ki imajo funkcijo spremembe tona barve so zadetek v polno, brez tega bi bilo 95% vseh teh slik brezveznih, ker ne bi niti približno izpadle tako dobro kakor so. Malo spremeniš ton barv na fotki in že izgine bleda koža, razne nepravilnosti, ni celulita, ni napak, pa še tako "kul" poletno vse skupaj izgleda... vau res!


In ženske kar hrepenijo po tej pozornosti kar tekmujejo med sabo katera naredi bolj krete-nski duckface. Mislm wtf, kaj se vam je res skisalo ženske? Okej za tipe že vem da se jim je od kar so iznašli steroide.



Tukaj je vprašljivo kako se bo čez 20 let skisalo tem istim ženskam, ki danes tako željno iščejo vso to pozornost in jo tudi dobijo.
Kaj se bo zgodilo, ko jih bodo leta in kilogrami ujeli, ko se ne bo dalo teh stvari popravljati niti s plastično kirurgijo niti s photoshopom. Ali bomo priča porastu raznih depresij, mogoče celo samomorom? Ker če si danes tako žejen te pozornosti in si tako samovšečen, bo velik abstinenčni šok ko te pozornosti ne bo več.



Slika
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 22. Jun. 2016 16:20

FI FI svaka čast z vsem kar si napisu se strinjam...ženske so dandanes katastrofe....skratka 1249 slik 3589 frendov na fb..snapchat...

Ubistvu kar je najbol fascinantno je to da pred 10-15 leti so ble ženske velik bolj ''hard to get'' zdej danes pa to je noro ženske fukajo prvič pr 15 do svojga 27 rojstnega dneva majo za sabo or should i say v seb so mele že vsaj 15-20 različnih kurcov pomožnosti je vsaj 1x bla z dvema tipoma naenkrat lepo res lepo ..vsa ta enakovrednost med spoloma in ta neka feminine power je pripeljal do tega da so ženske postale kurbice ( zastojn ne rabiš plačat ) kar pomeni da nam fantom je fuuul easy dobit za fukat ( tud če si nisi glih pojem lepote ) ampak ob enem je zelo težko pol dobit neko NORMALNO ZVESTO punco...ki ni pofukala za celo nogometno ekipo tipov in je smešn k hodš po centru LJ alpa kjerkol drugje in vidiš o lej Ana njo sm fuku o lej Nina njo sm fuku...in pol si jst NE predstavljam da sm jst ''fant'' od ene Barbare in so to Barbaro fukal vsi oz.da greš ven in tm ona vid par svojih ''bivših'' jebačov...to je tok fucked up on so many levels...

Skratka če hočeš bit samski v Sloveniji cel lajf je noro dobro ker boš fuku velik ...če boš hotu pa najdt punco ki ni čez njeno pičko,rit in usta šlo velik kurcov bo pa problem...Tko da HITRI ZMENKI ZA SAMSKE rajš mej POČASNE zmenke ker hitr boš nabasu na kurbico
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Jun. 2016 16:25

Iz toliko posploševanja in pisanja čez ženske prav seva obup in jeza. Če je tako hudo, si pa naročita mail order bride. Če uide, ti zastonj zrihtajo drugo. Čeprav za toliko nakopičenega gneva bolj ustreza kakšna napihljiva Ančka, pa bo.
The world is as you are.
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 22. Jun. 2016 16:34

No no Emanuela nism nč reku čez ženske kar NE bi bilo res...je tako? Sama veš...mal poglej preber po forumu pa boš vidla :) Sej jst sm vesel da je tako? Zakaj bi se mogli moški trudit da vas spravimo v posteljo ( evo še lepo sm napisu ) če pa se ne rabmo ker ste ženske pač lahke ratale? A je kej narobe ? Kokr se spomnim je še nedolgo nazaj bilo da so ženske v neenakopravnem položaju z moškimi evo zdej ste iste :)
Vse se da če se hoče...zdej edino morte še karierno bit enake glede fukanje ste itak že pa glede varanja in glede tega da ste lahke kot moški ...zdej pa sam še da boste dobile enako plačo in enake službe pa bo mission complete :)

GIRL POWER...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 22. Jun. 2016 16:40

A vi lahki tipi (ki poderete vse kar vam da noge narazen) pa mislite da ste neka terna v očeh žensk, ki hočejo resnega tipa? ko gresta po ljubljani in srečata vse maje, petre in vesne, ki jih je njen dragi dol dal? poor girl :D
saj ne rečem, uživajte in se fukajte ampak če že gledate, glejte iz obeh zornih kotov... :wink:
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 22. Jun. 2016 16:46

Ananhas se strinjam...in gledam tud tko...sam jst sam hočem to da ženske že nehajo govort da so ''tipi prasci'' da tipi varajo več k ženske in da samo tipi seksajo vsepoprek ker vemo da to ni res...

Če bi me vidla kako zgledam sm tok daleč od terne kokr je Fredi Miler od muske ampak to je dobr zame ta nova moda lahkih punc ki dajo noge narazn hitrej kokr rečeš keks :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Jun. 2016 16:58

Malo se umiri s temi kletvicami, jstsmjst.

Sicer pa - nikoli ni prav.. Ce povprecnezem ne damo, smo c*pe, ce vam damo, smo se vecje c*pe.. :D ohja.

Teh stavkov a la 'tipi so taki prasci, ejga' in 'vsi so isti, varalice' pa nisem slisala ze sto let od nobene, nehaj se druzit z avsami, pa bo ;)
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 22. Jun. 2016 17:05

Aja ups sorry za kletvice ..Em tko bom reku to k si napisala ''povprečneži'' morš vedet da je 99% oseb tle na forumu od tebe do mene do xyz POVPREČNIH tko da niste ci** <--vidš nauču sm se uporablat zvezdice...em ampak ste sam normalna ženska ki ne da normalnemu tipu in nikol nism reku nobeni ci** ker sm vedu da jih je še 359 lahkih ki pa bodo dale :)
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 22. Jun. 2016 18:01

Kot prvo jaz nisem ne vem kaj posploševal. Sem pa odkrito skritiziral to "instagram-facebook-selfie mentaliteto", ker tega je postalo že resnično preveč, prava epidemija tega je.
Sej se še vedno najdejo normalne ženske, ampak tega je zmeraj manj. Resnično.

Kot sem rekel, na eni strani imaš afne s selfiji, na drugi strani je pa drug ekstrem, mlade mamice z otroki, ta stvar je pa še v razvoju. Da objavljaš na odprtem profilu slike svojega otroka in ga kažeš kot da je tvoja trofeja, to je rahlo noro.
Zelo rad imam "estetske" slike kjer so slikane npr. samo rokice ali nogice, ali pa kak posamezen družinski portret. Ampak ne, v porastu so profili žensk, ki razkazujejo svoje otroke v takem in onakem položaju, oblečeni v eno ali drugo oblekico....joj no, kot da je lutka, igrača...ali pa tisti mali pes za katerega ženske kupujejo obleke.

Mislm, wtf, kaj se vam je zgodilo ljudje?
In v takem svetu najti simpatično in hkrati še vedno vsaj približno normalno žensko je že prava misija nemogoče. Razen če si obupan, pretirano toleranten in se ti zdijo take stvari okej.
Prava redkost je najti človeka, ki ima facebook profil samo z nekaj profilkami in nekaj privatnimi fotkami. Vsi ljudje (predvsem pa ženske) ste dobesedno prilepljene na facebook. Tukaj se vam ljudje (predvsem pa ženske) tudi že rahlo kisa v glavi?
Facebook vam je postal nekakšna avtobiografija, ki pripoveduje vaše zasebno življenje (seveda samo tisti lepši, nasmejani del življenja).



jstsmjst je dal svoj gnev ven...mogoče malo pretirano žolčno ampak vseeno, na grob način je povedal kaj ga moti. Vseeno lahko priznate, da gredo te stvari v ekstreme. In to celo brez posploševanja.


saarijarvi napisal/-a:Sicer pa - nikoli ni prav.. Ce povprecnezem ne damo, smo c*pe, ce vam damo, smo se vecje c*pe.. :D ohja.



Meni osebno se zelo dopade ženska, ki ceni svojo intimo in je ne razdaja vsem po vrsti, jo nameni samo tistim s katerimi ima globji odnos.
Taka ne bo nikoli cipa. Tista druga pa bo ja. Vedno.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Jun. 2016 18:41

Fi-Fi napisal/-a:Mislm, wtf, kaj se vam je zgodilo ljudje?
In v takem svetu najti simpatično in hkrati še vedno vsaj približno normalno žensko je že prava misija nemogoče.


Ja ce isces resno zvezo v topu pa cirkusu pol je res ja... (seveda so izjeme)
Drgac je pa ful normalnih zensk no. Sam je pa res, da ce se okoli k*rcis z dvema vijolicnima, ki gledata iz zepa se bodo nate verjetno lepile sponzoruse, tiste normalne se ti bodo pa (diskretno) posmehovale kak kreten si.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov