hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Feb. 2016 14:25

ne vem, sem pogledal poste, pa v nobenem drugem niso omenjeni te zmenki :P če pogledaš, boš ugotovil, da je imela Kulu pred časom še fanta :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Feb. 2016 14:32

Ja deset dni nazaj, vmes je postala samska, prebolela zvezo in išče novega. :lach:

respect!
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Feb. 2016 14:33

cold bitch, jebiga :D mogoče jih pa rada menjava..
hej norci :)
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 11. Mar. 2016 11:22

Men ta mesec žal ne bo ratalo it, ker delam popoldne 17ga :(
(Valda mi je bed rečt na šihtu za menjavo, ker nočem povedat kam grem :))

Ampak sem si tole prebrala ... http://www.sosuave.com/halloffame/hall345.htm
tko sicer zgleda v Angliji, ampak valda pri nas ni dost drugač?
A bi šel kdo, aprila recimo? :P
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 12. Mar. 2016 13:18

Picatinny napisal/-a:Ja deset dni nazaj, vmes je postala samska, prebolela zvezo in išče novega. :lach:

respect!


Mogoče je bil pa bivši idiot in mu je ona dala konec, tako da ga sploh ne rabi prebolevat. ;D Ni vse črno-belo oz. niso vsi ljudje taki, da jim ustreza npr. za pol leta se zapreti med štiri stene in prebolevati.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Mar. 2016 0:06

Res je, tudi to je mogoče, je pa verjetnost enaka verjetnosti, da zdresiraš mačko, da ne hodi kakat na sosedov travnik...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Mar. 2016 0:13

Haha, a se nisi v eni izmed klepetalnic povsem strinjal s slovencem79, češ kako zlahka je vzgojiti mačko, da se ne potepa po sosedovem terenu? :D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Mar. 2016 0:18

mislim da je tvojo razlago s tem označil za nemogočo :P

btw, o vzgoji mačk nimam pojma in tega nisem rekel, rekel sem pa, da so sigurno načini kako omejit mačku gibanje ;)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Mar. 2016 0:21

Ne, jaz sem dejal, da je lastnik dolžan skrbeti za žival, če mačke pač ni mogoče kontrolirati, naj se preseli v kakšno opuščeno kočevsko vas...

Potem bo pa šel na zmenek za samske in bo spraševal potencialne kandidatke..vukojebina, da ali ne? :D :D :D
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Mar. 2016 0:32

Okej, ne bi ravno doktorirala iz mačjega kakanja po sosedovem dvorišču, tako da bom kar končala na tej točki. :D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Mar. 2016 1:00

Prosim, da pogovor o macjih iztrebkih premaknete v klepetalnico, naslov teme je jasen.
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 23. Mar. 2016 14:46

Nevem Picatinny ... al imaš problem sam z mano (kaj točno sem ti že nardila?) al pa na sploh rad žališ ženske in njihovo razmišljanje /dejanja / vprašanja / zveze primerjaš s pozicioniranjem mačjih iztrebkov ...

Ja, nisem dolgo samska in je prav čisto osebno moj problem od kdaj in zakaj sem samska, na kak način to prebolevam (mogoče pa on mene preboleva, kaj pa ti sploh veš?).
Za razliko od tebe sem vsaj produktivna, iščem, brskam, stremim k novim izzivom in rešitvam..zato sem tud na ta forum prišla .. pa sem sicer zelo malo na računalniku ... ampk sem želela pač samo par mnenj in to je to.

ps.
upam da sosedove mačke niso naučene, da tebi iztrebke puščajo na dvorišču .....
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Mar. 2016 14:58

Glej, glede na okoliščine sem prepričan, da je tvoje oglašanje tu gor zgolj prikrito reklamiranje tega 'happeninga'. Modus operandi je namreč izredno podoben objavljanju tovrstnih vsebin na drugih forumih.

In to je to. Kaj imajo s tem mački, pa žal ne bi vedel. :idea:
Funky123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Funky123 » 23. Mar. 2016 19:09

Spet pritoževanje na teh forumih. Kok ste eni res bedni! Nej človk vpraša kar želi, pa ne ga takoj napast zato. Bedniki.

Da ne boste vsi mislili, da vsi delajo samo lastno reklamo, nej povem jaz nekaj o teh hitrih zmenkih. Pa ne mi prosm govort pol, da delam reklamo, ker je ne, ker če bi jo, bi jim rekla, nej mi vsaj kej plačajo. :)

Marca sva šli s frendico na hitre zmenke, ker sva stavile, da če katera spozna tam fanta, se druga drugo peljeva v London! Valda, da sva šle na dogodek! In verjeli ali ne - nama je blo tok zabavno! Nasmejale sva se kot že dolgo ne. Spoznale sva kar 15 tipov, pa niti niso bli tok švoh. En je bil prou kul in voila!!! Po dogodku sem dobila njegov kontakt in sva se tut že dobila 2x na drinku. Če greva s frendico v London, bova pa še vidle. ;)

Drugače pa ... Kulu, kar pojdi probat. Res ni nič takega. Še preden prideš tja, ti pošljejo vsa navodila, kako bo, potem prideš in spoznavanje se že začne. Nama ni bilo nič čudno, vse je potekalo tko na izi, gladko.

Ne vem, če sem kjerkoli že sprobala kakšen boljši način spoznavanja. Hitro, res nasmejiš se, dost je 7 minut. Pa v živo je. On-line je ok, ker je več tipov, sam so loh kakšni friki, tko da tega se ne grem več.

Kul mi je Tinder recimo, čeprou pravijo, da hočejo ljudje samo sex tam - pa ni čist res. Ona-on mi je odvraten! Mela slabe izkušnje. Modeli lagali o sebi, kr neki prbijali, zelo redki so sploh vedl, kaj je vejica, kaj šele da bi formiral kakšen normalen stavek. Da o idejah in čudnih povabilih na zmenke ne govorim.

Teli dogodki za samske so mi pa kul, ker so taki kjut, pač. Mogoče, ker sem ženska, pa mi je všeč tak način njihove komunikacije al pa kej, ne vem. Vse zrihtajo, mi se nasmejimo med spoznavanjem, men so bli kul. Profi, prisrčni, taki na izi, kjut, domač filing sem imela, ko sem bila tam.

Če bi kdo šel na hitre zmenke, predlagam Dogodke za samske in če mislite, da jim delam reklamo - THE BEST! Potem jim pa jo. :) Men so kul. Jaz samo povem, da gre dober glas naprej do tistih, ki to potrebujejo. Vi pa se odločite sami, kaj boste verjeli.

Evo, Kulu in Picatilly, tole si poglejta. Kulu, le pogum. Pica, ti pa malo manj dvomi v vse stvari, pa bo. :)

http://www.dogodkizasamske.si/o-dogodki ... ljani.html
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Mar. 2016 20:55

Vsa čast! Prvi in edini prispevek na tem forumu, pa ravno naključno njegova vsebina propagira točno te zmenke?

A še kdo verjame v neverjetno naključje dveh oseb, ki sta se naključno oglasili točno glede teh zmenkov in po naključju je točno ta topic tako rekoč edini, kjer sta se oglasili v vsej svoji forumski zgodovini? :D :D :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]