hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Mar. 2016 22:03

Ej, tudi ce.. Ce se nekdo tako lepo potrudi spisat custom made a4 post samo za cosmoforum, naj bo.. :D

Slika
Funky123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Funky123 » 24. Mar. 2016 8:26

Hahaha, Pica, ti bi mogu it za detektiva. :) Vsa čast tebi, ker nas nasmejiš vse po vrsti. :)
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 04. Apr. 2016 18:00

Funky123 hvala za nasvete, pa če si njihova al pa ne, men je vseen lol :)

Vglavnem, jaz ta mesec grem :) Vidim da so tudi v MAriboru ... sam ... men se zdi Ljubljana boljš izbira :)

Bom napisala kako je blo, če bo koga zanimalo, če pa ne, pa tud prav.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 04. Apr. 2016 20:33

Pica hahahhaha :mrgreen: keri kul vzdevek ti je dala :)
Meni se tud zdijo to kul zadeve, sploh za bolj sramežljive ljudi. Zakaj pa ne :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 05. Apr. 2016 8:27

saj sem kul, ker sem dovolj brihten, da sem takoj spregledal prikrito reklamiranje. :D
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 15. Maj. 2016 20:51

če damo to spletno stran na stran (h kraju, proč, ignore...) bi se vrnil na prvotno temo.

Kje lahko nek 30letnik spozna kakšno punco, pa tudi če se gre v štartu samo za druženje, spoznavanje, izletkanje, itd. ?


Torej služba je no-go.
Družba je zmeraj bolj no-go.
Žurat se ne hodi več ven, ker je družba tako ali tako postala pasivna, poročena in z otroškim vozičkom in nima več interesa.
V hribe ne hodim.
Na kolesu sem sam in je tam tudi težko najti sorodno dušco.


V "naših" mladih časih je bil npr. aktualen mIrc, tam si spoznal precej ljudi in se je tudi veliko bolj dogajalo. Najprej si človeka itak spoznaval preko chata. Potem je sledila izmenjava slik, srečanje, itd.
Ta način je deloval, ker nisi imel nobene vizuelne predstave in niti visokih kriterijev kdo je na drugi strani, človeka si postopoma spoznaval, mogoče ti je postal simpatičen in sledil je naslednji korak, druženje.


Danes pa greš na eno izmed mnogih spletnih strani, se registriraš, objaviš svojo najboljšo fotko (itak si nefotogeničen in komaj najdeš zadovoljivo fotko), objaviš nek opis kdo si (ja itak kdo pa se lahko opiše v treh stavkih).
Potem uporabiš search in poskusiš ogovoriti kakšno zanimivo punco ampak na žalost večinoma pogoriš, ker ona že iz pozdrava in uvodnega stavka naredi celo "cosmo" psihoanalizo in ugotovi da si "jebač, fukfehtar, mamin sinko, kreten, prasec, ______ (vstavi poljubno)" in te tako ignorira, ker ženske so pa vse po vrsti miss Perfect, ti si pa Fail.

In če ti uspe priti skozi to sito psihoanaliz in ostalih Cosmo testov, mogoče prideš celo do kavice na kateri pa kaj kmalu lahko ugotoviš, da je ravno ta "Miss Perfect", ki te tako strogo ocenjuje, en velik fail na podstrešju in bi najraje uporabil taktiko pobega s pomočjo telefonskega klica "prijatelj je imel nesrečo".


Da se vrnem na uvod... torej kje lahko človek sploh še spoznava nasprotni spol (po možnosti samski)?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Maj. 2016 21:25

Če sem se jaz kaj v zadnjih dveh letih naučil, je to da bolj kot se trudiš srečevati ženske, manj šans imaš da najdeš nekaj posebnega.

Ampak spet, to je moje mišljenje. Moj prijatelj, ki je sklepam v istih leti (zgodnja trideseta), je zadnje dva meseca res hodil ven, vabil, klical, vozil okoli...nič, dobesedno nič.

Jaz, ki se angažiram nič, sem imel mnogo več kontaktov in sem se imel mnogo bolj lepo.

Zakaj? Ker me boli k***c, jaz grem tja kamor hočem iti, se družim z ljudmi z katerimi se hočem, počnem stvari ki jih hočem. In če ogovorim kakšno punco, je to samo zato ker se hočem zabavati, in me nekdo enostavno zanima, in ne čutim nobenega pritiska da moram nekaj storiti.

Efekt tega je, da imam boljše povezave z vsemi ljudmi, ker ne iščem nobenega odziva od njih, jaz imam svoj svet, vse ostalo mi je samo zabava in nek kontakt.

Tako da, bom svetoval kar sem rekel svojemu kolegu.

Začni delati da boš ti bolj srečen in zadovoljen človek, nadgradi se v svojih očeh, poskusi nekaj novega, tečaj, veščino, več beri...enostavno, delaj na sebi, druži se z folkom, in potem se ljudje in ženske pojavijo same, ker imaš primerno mentaliteto in odnos do življenja.

Desjtvo je, da ko si nekaj res želiš, in se trudiš dobiti, da se ti samo še bolj izmika, šele ko začneš drugače dojemati stvari, in pogruntaš da je včasih enostavno treba delati svoje stvari, in pridejo ljudje sami do tebe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Maj. 2016 22:48

Mah ne vem, če to tolk drži kot vsi pravijo - da se je treba prepustit in najprej delat na sebi in bo prišlo samo od sebe... Jaz sem spoznavala isto zanimive in primerne tipe takrat ko sem iskala in takrat ko nisem iskala. Ampak dejstvo je, da pri 30ih postaneš že malo nestrpen in jaz bi bila tudi na tvojem mestu. Ker treba si je priznati - tam nekje do 25. leta je dosti dobre robe že zasedene, do 30ga pa sploh, da ne govorimo. Ostanejo bodisi taki, ki so full izbirčni, taki, ki so šli narazen s partnerjem po dolgoletnih zvezah (teh j najmanj), neresni in pa pač tisti najbolj nezaželjeni (beden videz, obupen karakter itd.)

Ja, zdaj se tisti, ki ste samski in stari tam čez 25 ne boste strinjali, ampak tako pač je ... dobra roba gre kot vroče žemljice in pri 30ih je treba imeti kar nekaj sreče, da dobiš dober ulov. :)

nočem nobenemu zbijat volje, ampak tko pač je. :)

Moj nasvet: zahajaj v čim bolj različne družbe kolikor se le da ... mogoče bo 90% vseh že poročenih, z otroki ... vmes pa se bo že našel kdo, ki je na istem kot ti. :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Maj. 2016 22:51

To je res, jaz sem 26 in me boli k. :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Maj. 2016 22:55

Hitro se zgodi tisti preobrat, ko te začne matrat, verjemi.
Moj brat je star 30 let in ta človek je bil celo življenje totalno neresen glede punc ... v vsem svojem življenju je menda imel eno resno zvezo, še to menda 2 leti ... vse druga je bilo samo eno veliko sračkanje okoli in menjavanje punc. on če bi želel, bi si lahko našel top punco, ampak ne ... on je vedno mislil, da bodo celo življenje letele okoli njega. Zdaj ko je star 30 vidi, kako težje mu je danes dobit dobro bejbo kot pa npr. pred petimi leti, kaj šele pred desetimi. Vse dobre/skulirane punce so itak zasedene, zdaj pa hodi na zmenke z wnb hudačami, ki nimajo pet pik v glavi, kar ugotovi že po 5 minutah zmenka, še preden dobi pijačo na mizo. :D Mislm saj hude bejbe mu še danes ni problem dobit, samo karakter je tist trn v peti in se mu ne da več zajebavat z glupimi ženskami. :)

Kriza. :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 16. Maj. 2016 4:00

Cryselle napisal/-a:Hitro se zgodi tisti preobrat, ko te začne matrat, verjemi.
Moj brat je star 30 let in ta človek je bil celo življenje totalno neresen glede punc ... v vsem svojem življenju je menda imel eno resno zvezo, še to menda 2 leti ... vse druga je bilo samo eno veliko sračkanje okoli in menjavanje punc. on če bi želel, bi si lahko našel top punco, ampak ne ... on je vedno mislil, da bodo celo življenje letele okoli njega. Zdaj ko je star 30 vidi, kako težje mu je danes dobit dobro bejbo kot pa npr. pred petimi leti, kaj šele pred desetimi. Vse dobre/skulirane punce so itak zasedene, zdaj pa hodi na zmenke z wnb hudačami, ki nimajo pet pik v glavi, kar ugotovi že po 5 minutah zmenka, še preden dobi pijačo na mizo. :D Mislm saj hude bejbe mu še danes ni problem dobit, samo karakter je tist trn v peti in se mu ne da več zajebavat z glupimi ženskami. :)

Kriza. :)



Skuliran 30 letnik z dobrim izgledom in renomejem, lahko išče punco v rangu od 17 do 31, drugo leto to skupino spremeni v od 18 do 32 :)
Mislim, saj mu ni treba iskati 28 letnic, se mi zdi.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Maj. 2016 8:12

Zveza odraslega 30+letnika in (hočeš nočeš) še neodrasle 18- letnice pač ni obetajoča, ker sta na čisto različnih točkah v življenju, IMO.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Maj. 2016 8:45

SW je tak troll da peče glava, no point in argument :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 16. Maj. 2016 9:22

Tista parola, da se bo 'taprav' partner pojavil takrat, ko ga ne boš iskal ne drži najbolj. Večino časa zadnjih let nisem nič iskal, pa se ni nič kaj dosti pojavilo.

Pri meni tudi če iščem ali pa ne iščem, zgodba je ista. Ni ljudi, je pomanjkanje samskih oziroma se držijo nekje v luknjah tako kot jaz in se verjetno vsi isto sprašujemo "pa kje so vsi samski?".
Ravno zato pa sprašujem po načinih srečanja, mogoče obstajajo kakšni single point of contact lokacije kjer je več samskih in se tam lahko spoznaš, srečaš?


Drži pa tisto pravilo, da bolj kot si flegma, bolj ko si zadovoljen v lajfu, bolj si privlačen (po oddajanju energije, ne govorim o fizični privlačnosti kot ena tukaj gor), hitreje se najde kakšna samska oseba za druženje.
Ampak spet, osebno zadovoljstvo niha, včasih je boljše, včasih slabše. Včasih so težave v lajfu vsakih nekaj mesecev in takrat pač ne moreš hoditi nasmejan po svetu in oddajati "good vibes".

Problem je samo v tem, da je še vedno premalo fluktuacije pri spoznavanju, ker pri 10-ih primerkih bolj težko rečeš da je kakšen vsaj malo podoben tebi in bi se lahko šel vezo vsaj na srednje dolgi rok.

Ravno zato pa sprašujem...kje se še kaj najde?



Malo offtopica: me pa fascinira ali pa bolj šokira dejstvo, ko spoznavam razne parčke, in se potem eden ali drugi izpovedo kakšno bedno vezo imajo... se ti človek kar zasmili, da je toliko patetike med ljudmi, da so ljudje raje v bedni vezi kakor pa da bi bili samski. In tega je res ogromno! In temu pravijo veza.
Res ne razumem v čem je štos. Samo zato, da nimajo občutka osamljenosti? Zato da imajo nekomu za poslati SMS? Zato da lahko rečejo "ja imam punco/fanta, nisem samski"?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Maj. 2016 10:13

Eh jaz pa mislim da je tudi pri 25+ dovolj kvalitetne izbire. smo v časih, ko se ljudje v povprečju ustalijo kasneje kot je bilo to npr. v času generacije staršev, ko so bli vsi že poročeni in z otrokom pri 22, 23.
se pa strinjam da je po 30. letu težje.

drugače pa tudi jaz opažam, da je veliko parov skupaj le še iz navade, pa tega da niso sami. kar jaz osebno nikol nisem razumela...ne vem zakaj je enim taka tragedija bit samski.

aja, pa smešno je predvidevanje oz. mnenje, da so pa vsi v zvezah neki biseri, razgrabljena "vroča roba" ...jaz videvam vezane tudi neprivlačne, tečne, nezanimive osebke, po videzu raje ne komentiram...tako da :D smešno (in krivično) je merit "kvaliteto" oseb samo na podlagi tega ali so že vezani oz. v paru ali ne.

(pa nisem samska)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov