hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 18. Avg. 2016 20:25

Js se tudi še največ družim z ljudmi iz srednje šole in s parimi, ki sem jih spoznala v zdejšnji službi. Na faksu nisem sklenila praktično nobenega prijateljstva, se ful dobro razumem s parimi sošolkami ampak vse traja dokler traja študijsko leto, čim ko pridejo počitnice se ne slišimo več tako pogosto, vidimo pa sploh ne, ker gre vsak na svoj konec Slovenije.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Avg. 2016 9:18

*Ideja za aplikacijo: Tinder, ampak za prijateljstvo* :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 19. Avg. 2016 19:27

Pri meni je problem, da se skoraj nimam s kom družit. Proti koncu OŠ sem se družil z enim sošolcem, s katerim sva se potem družila še čez srednješolska leta. Ko pa sem šel v 1. letnik faksa, je on našel prvo dekle in naenkrat ni več imel časa zame. Na ulici se danes samo pozdraviva, ali pa še to ne.
V SŠ sem hodil drugje, tam sem med tednom bil v dijaškem domu, zato sem z vrstniki v domačem kraju povsem izgubil stike (resda jih nikoli niti nisem imel). Po koncu SŠ so se poti sošolk in sošolcev razšle in jih imam le še na FB, pa še tam nikoli nismo v stiku. Enako s folkom s faksa in študentskega doma: poti so se razšle, mnogi že imajo družine. Dejansko grem lahko ven le z 9 let mlajšo prijateljico in njenim, od mene 7 let mlajšim prijateljem. Oba sem spoznal v jedilnici, ko sem bil na usposabljanju na delovnem mestu. Da se razumemo, imam na FB večino sošolcev iz OŠ, toda tukaj se tudi konča. Fehtarjenja, če se lahko priključim ko kam grejo, so brezplodna.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 26. Sep. 2016 20:33

Da še enkrat obnovim malo to temo, kakšen dober predlog bi bil fajn.


Torej, kako naj desc star okoli 30 let spozna spozna kakšno punco? Če recimo v družbi ni nobene samske in primerne, službenih vez se izogibam, facebooka praktično ne uporabljam, ne plešem... torej kaj mi še preostane?

Tinder, Twoo, onaon in podobne strani ni bilo sreče, tam je malo morje všečkanja in nobene resnosti. Se mi zdi da so te strani bolj namenjene bildanju ega za večino punc tam gor.

Dostikrat preberem na kakem forumu jamranje punc, da ni več samskih tipov mojih let...in se sprašujem kje vsi tičimo, da se nikakor ne srečamo?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Sep. 2016 20:53

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 26. Sep. 2016 22:25

sirova štručka napisal/-a:evo, plesat začni. Novo okolje, novi ljudje, nove priložnosti za spoznavanje punc, pa še moški, ki znajo plesat, imajo avtomatsko plus pike pri ženski.


hmmm... sej bi ampak sem štorast kot slon v trgovini s porcelanom, pa trd kot da bi imel štil od metle v riti (okej tole zadnje se mal narobe sliši, ampak you got the point) :D :D :D


ženske pa imate že v genih tak naraven talent za plesanje, da sploh ne rabite znat...pomigate v ritmu pa ste že zadele jackpot ;D
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 27. Sep. 2016 10:46

:? Tole dejtanje pri 30+ je res ena tricky zadeva.
Pri teh letih kar spoznavam tipov je vse al skurbano do amena (z nobenim namenom se ustalit) ali pa že zasedeno (z dodatkom, da bi še kej postranskega mel). :/
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 27. Sep. 2016 13:22

Temptress napisal/-a::? Tole dejtanje pri 30+ je res ena tricky zadeva.
Pri teh letih kar spoznavam tipov je vse al skurbano do amena (z nobenim namenom se ustalit) ali pa že zasedeno (z dodatkom, da bi še kej postranskega mel). :/



Ženske... nikoli vam ni prav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hec.

Ampak ko pa srečate mene, ki je že nekaj let samski boste pa spet našle razlog za jamranje, npr. "ziher je kej narobe z njim, ker je že tolk časa samski", ali kaj podobnega.

Izgovorov žensk sem slišal še pa še. In iskanje princa na belem konju nadaljujejo mimo mene, ponavadi potem naletijo na "skurbane tipe" kot si jih omenila zgoraj in postanejo še bolj zagrenjene, ko jih izrabijo in odvržejo.


Tko da ja, dejtanje pri 30+ je tricky tudi iz moške strani. :oops:
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 27. Sep. 2016 17:57

Ok, zagrenjena še nisem in ne bom še obupala. ;D Če si nekaj let že samski, bi temu potem rekel kaj? Res shitty luck al maš tko visoke standarde, da jih nobena ženska ne doseže?
Kaj misliš, kak pogled dobim jaz, ko pri skoraj 35ih rečem, da nimam otrok. :lol:
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 27. Sep. 2016 18:42

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 28. Sep. 2016 8:28

Haha Cooldown, maybe I need to reevaluate these looks. :biggthumpup: :grinsevil:
:D :lach: :lach:
Slika

(samo hec, I like babies just fine)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Sep. 2016 14:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 28. Sep. 2016 15:09

sirova štručka, si napisala dobre argumente, po svoje ti dam prav. Jaz samo ne bi rad ubil (pohodil, pomendral, pohabil...) ženske med treningom v javnosti pred ostalimi ljudmi...privatnih lekcij plesa pa verjetno nikjer ne nudijo. Sej bi prosil Niko Kljun ampak je menda precej zasedena ;D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Sep. 2016 15:32

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:54, skupaj popravljeno 1 krat.
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 28. Sep. 2016 16:19

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:12, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]