helpp

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lunalana7777777
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a lunalana7777777 » 19. Jul. 2016 9:37

zivjo, imam eno vprašanje. S fantom sva bila skupaj 6 mesecev dokler se jaz nisem nekako naveličala oz. izvedela da se veliko laže (tudi meni) in ga pustila. Ko sva bila skupaj ni nikoli rekel da ga kaj moti na meni ali da mu kaj ni všeč. Vedno je govoril vse lepo in prav. Ko sem ga pustila je po 3 tednih začel govoriti z drugimi (tudi moje sošolke in prijateljice) in jim govoril o najinem razmerju. Saj me to ne moti ampak govori same laži kaj sem rekla oz. naredila (kar v resnici sploh nisem) in tako gre za blatenje mojega imena. Vse stvari vem kaj se je pogovarjal s katero ker so mi poslale slike pogovorov. Res ne vem kaj naj naredim na koncu bom izpadla čisto drugačna oseba kot sem. Ali naj vse skupaj pozabim (kar je res težko) ali naj kako ukrepam? Prosim vsaka pomoč zaželena. Hvala ;(
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 19. Jul. 2016 10:19

Po mojem kaj veliko ne boš mogla narediti, da bo nehal... najbolje je, da ga čim bolj ignoriraš, ker bo tako izgubil zanimanje. Saj veš, bolj se boš jezila in branila, slabše bo. Zdaj te hoče oblatit, ker ima ranjen ego. Verjamem, da je zoprno, ker govori vse živo o tebi, a njegovo klevetanje več pove o tebi kot o njemu. Verjemi, da vsakdo, ki te pozna, in je vsaj malo pameten, mu ne bo verjel vsake besede. Ignoriraj ga, pa bo nehal :) In ne sekiraj se, pravi prijatelji te tako in tako poznajo, za druge pa naj ti bo vseeno - ljudje vedno govorijo, sploh tisti, ki imajo preveč časa ;)
lunalana7777777
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a lunalana7777777 » 19. Jul. 2016 10:32

Hvala za odgovor res je zoprno saj ni lahko pozabiti. Upam da se bo kdaj nehalo :)
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 19. Jul. 2016 18:10

Saj ti verjamem. Boš videla, bolj ga boš ignorirala, prej ga bo minilo. Šteje pa naj le mnenje tistih, ki jih poznaš, oni pa tako vejo, kakšna si v resnici :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov