Gonoreja

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

younony
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 19. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a younony » 19. Apr. 2008 18:31

prijavila sem se na forum iz enega samega razloga (čitam vas že nekaj časa) OBUPA...ne najdem poti iz začaranega kroga vprašanj. Problem je sledeč:

imela sem 6 letno vezo, ki je razpadla pred dvema letoma pretežno zaradi prevar iz partnerjeve strani. sama sem mu bila zvesta vseh 6 let...po letu dni sem spoznala moškega svojega življenja, z njim sem srečna kot še nikoli. verjamem v najino zvestobo (ali pa sem samo naivna).prejšnji ponedeljek mi pove, da ima nek izcedek iz penisa in da je obiskal zdravnika ter da čaka izvide (vzeli so mu bris, urin in spermo), izvidi so bili v petek jasni:GONOREJA!!!!!!!!!!! ne bom razlagala o šoku, občutkih, žalosti,jezi....v paniki sem se odpeljala do svojega ginekologa, ki mi je dal napotnico za UKC, grem v ponedeljek, ampak nimam miru in ponedeljek ne bo nikoli prišel....vprašanje...ali je možno da me je partner (bivši) okužil z gonorejo pred dvemi, tremi leti (sama nisem imela niti enega simptoma in celo priznam da sem panik kar se tiče teh stvari) in sem šele zdaj JAZ to prenesla na partnerja?????? ALI???

hvala vam za odgovore.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 19. Apr. 2008 18:37

Ojej...nič kaj zavidljiva situacija :?
Verjamem da je panika v tebi, ampak ni potrebe da bi psihirala pred rezultati izvidov. Počakaj po ponedelka oz. do takrat dok ne dobiš izvidov, pa še zdravnika vprašaj vse kaj bi želela vedeti o tem. Al pa malo po netu prečitaj o gonoreji...Druzga ti ne morem rečt u tem momentu
younony
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 19. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a younony » 19. Apr. 2008 18:42

prečitala sem od včeraj po mojem že vse kar je napisanega o tem, v vseh jezikih, vendar nisem zasledila nikjer, da bi nekdo imel gonorejo nekaj let in bi to šlo mimo tebe popolnoma neopazno...ne vem kako dočakat ponedeljek.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 19. Apr. 2008 18:42

Čisto možno je, da si jo dobila od bivšega, da pa se pri tebi ni pokazalo. Vendar verjetno ni tako. Če si obiskovala ginekologa redno, bi skoraj 100% ugotovil, da si okužena. Najbolje, da se pomiriš in počakaš na izvide, čeprav ti verjamem, da ni lahko.
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 19. Apr. 2008 18:51

se strinjam s Spice Girl, če si redno obiskovala ginekologa, bi on moral to ugotoviti, res pa je, da se ta bolezen pri moških ne more zgrešiti, ker se simptomi pojavljajo kot močni izcedki, kot si ti opisala, medtem, ko lahko ženska hitro spregleda to, ker so simptomi mogoče rahlo pekoč občutek ob uriniranju, povečan izcedek iz nožnice, kakšni krči, močnejša mentruacija, kar so popolnoma vsakdanji znaki, npr. pred menstruacijo ali ob prehladu, zato jih lahko hitro spregledamo. pa vso srečo!
younony
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 19. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a younony » 19. Apr. 2008 19:19

naj verjamem pravljici o tem, da sem nosilka virusa jaz in da je dobil gonorejo od mene po letu dni???? skoraj vsakodnevnega sexa??? ali naj končno pristanem na zemlji in si priznam da se tudi prevare kaznujejo???
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 19. Apr. 2008 19:35

Hm...sicer nisem hotla napisat, ampak kaj če jo je pa tvoj sedajni staknil pri kakšni punci? Bog-ne-dej, ampak kaj če je pa kej skakou čez plot in jo staknit "tam"? :?
younony
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 19. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a younony » 19. Apr. 2008 19:35

ginekolog mi je rekel, da sem 100% kužna tudi sama...tko da nimam kaj pričakovat od izvidov v ponedeljek....žre me samo ali sem res jaz nosilka virusa ali nekdo res dobro blefira...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 19. Apr. 2008 19:48

Groza. Da bi na tak smotan način zraven še izvedela, da te je fant prevaral :? . Sick.

Nisem tako dobro seznanjena z gonorejo, ampak je možno, da se z njo ne okužiš le s spolnimi odnosi?

V nasprotnem primeru tvojega fanta vsekakor čaka še ena iskrena obrazložitev te zadeve.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 19. Apr. 2008 22:17

Poleti sm spoznala eno punco, ki je mela enak primer. Tipa je pustila in takaj začela z novim. Po enm mescu je dobila gonorejo in ugotovila, da jo je sedanji tip prevaral. Mu je oprostila. Tip ji je na koncu tudi priznal. Ona je zvedela pri ginekologu, ki ji je dal zdravilo tudi za partnerja. Oprosti, ampak mislim, da ti jo je kar sedanji ˝predal˝ :( . Ker sem malo prebrala zdaj o tem in ni šans, da bi ti imela to 2 leti brez da bi ti ginekolog ugotovil.
Pomeni se s svojim tipom... Pa srečno! :(
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Annette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: povsod po malo ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Annette » 19. Apr. 2008 23:05

no ja, zelo malo verjetno je, da bi bila nosilka ti. virus gonoreje ima v zelo redkih primerih inkubacijsko dobo 1 leto... navadno se okužba razvije po parih dneh.

tako da tudi če bi ti virus pobrala od bivšega, je malo možnosti, da bi virus vse do sedaj v tebi "počival". mislm da si morta vzet čas za en pošten pogovor. pa vso srečo :)
i love that thing you do with your tongue.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Apr. 2008 8:11

meni je zelo žal za to, kar se ti dogaja... :?

sem se pa ob tvoji zgodbi spomnil na film Karaula: dok ne izliječimo k***c, ratujemo s Albanijom! :D :D :D
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 20. Apr. 2008 8:20

am...sem precej nevedna pa me zanima kakšne so posledice te bolezni? a se sploh da ozdravit?
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 20. Apr. 2008 8:32

tukaj je kar dobro napisano: http://sl.wikipedia.org/wiki/Gonoreja
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 20. Apr. 2008 11:33

nosilka sigurno nisi ti, ker se znak pojavijo do 10dni po okuzbi...torej 10dni po spolnem odnosu...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov