Fetiši

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 15. Mar. 2016 17:39

V iskalniku nisem našel teme, pa jo odpiram. Želim si, da bi punca med spolnim odnosom imela na sebi kakšno seksi krpico, npr. najlonke in/ali pajkice. Kako naj punco prepričam, da v postelji obleče kaj od tega? :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Mar. 2016 17:58

če jo je treba pa prepričevat še to, da si ene pajkice obleče, da te vzburi, pol pa res ne vem če sploh kdaj pomisli na to, da je seks užitek za dva in ne samo zanjo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 15. Mar. 2016 19:41

Ma pomoe to ni nč kej tko hudga, predlagi js mislm da bo za :wink:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Mar. 2016 20:05

Najlonke, pajkice?? Jaz bi bila ogorčena, mislim kaki perverzneži... :D :D

V glavnem, mislim, da ti bo punca brez težav izpolnila željo. Če jo nočeš direktno prosit, bodi takten in jo pohvali, da v pajkicah ful seksi zgleda. In zelo vrjetno jih bo sama od sebe večkrat oblekla, kadar bo s tabo.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Mar. 2016 21:03

Zakaj ji ne poveš kar direktno? Nevem kak je smisel neke zveze, če se še o tem ne morata pogovoriti.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 15. Mar. 2016 21:28

Hm, če bo med seksom na sebi imela pajkice, bo spolnost nekoliko omejena... :razz:

sicer pa ji pač povej, kakšne fetiše imaš, ane, po mojih izkušnjah se dekletom to zdi zanimivo in rada sodelujejo, je pa res, da moji fetiši niso kaj dosti nenavadni. :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Mar. 2016 21:31

Saj ni nujno, da ga skrbi odziv punce, morda je samo on sramežljiv in ne ve kako kaj reči... Moj bivši (bila sem mu prva) je bil na začetku tudi sramežljiv in nesiguren...no potem, ko se je sprostil pa je bilo super, za oba. Čisto sem ga pokvarila. :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Mar. 2016 21:39

strgaš pajkice med nogami :P

se pa strinjam, zakaj ne bi povedal, če sta v zvezi in naj bi si zaupala.. žalostno to skrivanje. mogoče ima tudi ona fantazije in se jih boji povedat? pa pajkice res niso neki čudnega, večini moškim je to všeč :)
hej norci :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 15. Mar. 2016 23:23

Za fetiš sem ji povedal že pred časom in tudi ji rekel, da bi v pajkicah izgledala res seksi. Ona ni za stvar, toda kolikor opažam bolj iz strahu. Se njej to zdi nekaj perverznega. Puške pa ne bom kar tako vrgel v koruzo, zato me zanima kako naj jo prepričam v nošenje najlonk in pajkic? :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 15. Mar. 2016 23:33

Am... pajkice in pegice so stvar strahu in fetišev? Pol pa že.
Prisiliti je ne moreš, lahko pa ji še bolj pojasniš, da bi po tvoje izgledala super v njih.
The world is as you are.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 15. Mar. 2016 23:35

Kaže da ni druge, kot da jo potrpežljivo vsake toliko prepričujem, da bi v tem izgledala zelo seksi.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Mar. 2016 23:44

jao.. v času ko se na vsakem koraku spodbuja kurbarjenje brez obveznosti, je fetiš na pajkice nekaj perverznega in "bolanega".. :roll:

prosim, da naj kdo napiše knjigo "50 shades of leggings", pol bojo pa punce kar same začele noret okol pajkic :P ker očitno je vse bolano in čudno, dokler nekdo medijski bum ne naredi, šele potem se začne dejansko razmišljat o teh stvareh.. folk misli da je neki tolernaten, ker podpira LGBT propagando, ko je pa neka nova stvar, pa spet ta bogaboječi strah.. o ne, pajkice :O bejžmo od čudaka, 100 ljudi 100 čudi.. ni čudno da folku domišljija ne seže dlje od ONS, trojčkov in varanja, če smo tako preklet zavrti.

če enih pajkic ne more oblečt, da te s tem osreči, res ne vem, kam to gre.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Mar. 2016 0:03

Jaz imam odlično idejo...pojdita laufat ali pa na kolo v pajkicah, potem jo pa pač naskočiš v kakšnem grmovju ob trasi, oba bosta primerno ogreta, pa še v pajkicah bo :D
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Mar. 2016 0:40

Tvoja punca misli, da so pajkice nekaj perverznega? :eek: kaj pa potem pravi, ko vsak dan vidi ženske, ki so oblečene v pajkicah v javnosti? Svašta. Nisem še slišala česa podobnega.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Mar. 2016 0:42

verjetno ji je normalno, če vidi da punce v njih okoli hodijo, perverzno se ji pa zdi, da nekoga tako vzburjajo da jih hoče v postlo prinest..
hej norci :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]