Fetiš: uriniranje v hlače in seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Te to vzburja?

Da
9
5%
Ne
184
92%
Ne vem
6
3%
Skupaj glasov : 199

Uporabniški avatar
SheShy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a SheShy » 22. Jul. 2011 9:34

Ok, men to sicer ni, ampak nikoli ne reci nikoli a ne :)

Sicer pa...kaj pa oralni sex? Stik ust z genitalijami? To pa vsi delamo (ok, večina), pa nam ni nagravžno...zakaj pol kritizirat lulanje v hlače pa po partnerju? Saj se umiješ... ne vem no...men ni nč kej tazga, sem odprte sorte glede raznoraznih oblik sexa (dobr, edin analno mi nikakor ni za probat, čeprav pravjo da zna bit zlo fajn).

Men je vse kul, dokler sva oba za, pa da je legalno :D

Aja...sam pripomba, tko mal off-topic: kaj pa kasnej, ko bosta oba s partnerjem ostarela, pa bo treba eden za druzga poskrbet, pa pleničke menjat, če še ne bosta za v dom? Pa bo tut precej stika z izločki...sej nočem bit pametna, ampak čist tko razmišljam, če bi vam bla ljubezen zadosten razlog, da skrbite za ostarelega partnerja recimo...vem da je drugačna situacija...ampak, čist tko... :)

Have fun :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Jul. 2011 9:58

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Jul. 2011 10:02

Oralni seks, analni seks, to je družba že sprejela. Sprejema tudi istospolnost. Lulanja v hlače pa (še) ne. Zdaj ko je družba sprejela homoseksualnost, jih je mnogo prišlo na dan. No upam da se to tudi pri našem fetišu zgodi...

Ja to je res, pač včasih se zgodi da imaš stike z izločki. Ampak je vseeno čisto drugačen občutek. Meni se tudi gnusi urin od starčkov ipd. Ampak, če bi se moje punca ki jo ljubim polulala... je pa drugače:D čeprav v bistvu ni.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Jul. 2011 10:06

sirova štručka napisal/-a:nekteri imajo tud na blato fetiš, poskus kdaj, mogoč še tega odkriješ :D


nep, ne gre. to je preveč zame. se mi gnusi tako kot tebi (mogoče še bolj).

lulanje je pač samo voda, mal obarvana zarad odpadnih beljakovin. pa bila je v telesu moje punce<3
Uporabniški avatar
SheShy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a SheShy » 22. Jul. 2011 10:33

no evo, je pa spet razlika (po mojem mnenju), če to počneš z osebo, ki jo poznaš, ki se imata rada, se ljubita, kot pa da se izvajajo razne orgije za skupinsko scanje itd...
tisto o starčkih sm pa čist tko prbila, k sm mal razmišlala o drugačnih situacijah v povezavi z izločki :D vem, čudna asociacija...je pa asociacija :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Jul. 2011 10:59

poskušam ne misliti na to ko fantaziram:D

moja fantazija je da bi se mi punca v naročju polulala v hlače, z izzivalnim nasmeškom na obrazu... noro me vzburja če se punca z užitkom v hlače polula... poredna punca:P

je pa to zelo težko še sebi priznat, ker te je grozno sram, vem iz lastnih izkušenj. počutil sem se kot da je nekaj hudo narobe z mano... zdaj pa vem da ima veliko ljudi ta fetiš in da ni nič narobe z mano.
Najbrž tudi če je kakšni punci to všeč, niti sebi noče priznati ker jo je grozno sram. Jaz pa bi rad da te punce vidijo moja sporočila ki so vsepovsod po internetu, in da vejo da niso edine, in še, da so take punce zelo zaželjene, saj je moških veliko več.
Tudi jaz raje skrivam svoj fetiš, ampak sem si naredil lažno ime in ko vem da me nihče ne pozna me ni sram govoriti o tem...
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 23. Jul. 2011 1:34

Meni se ta tvoj fetiš ne zdi tako redek. Nisi prvi, ki ga vidim, da ga rajca lulanje.

V bistvu se mi zdi to zelo nedolžna alternativa od mnogih drugih, ki bi te lahko rajcale.

Se pa sprašujem, kaj povzroči takšne seksualne asociacije. Ali gre za nek biološki glitch, ki se ga ne da spremenit?

Razumem, da se homoseksualci takšni rodijo, zanima pa me, kaj privede do razvoja drugih fetišev, ki so lahko še precej bolj čudni, kot je tvoj.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Jul. 2011 12:45

No, jaz verjamem da fetiši, in spolna usmerjenost (kar je pomoje v bistvu fetiš, le da vezan na spol) ne pridejo takoj z rojstvom, ampak je to odvisno pač od okolja...

Tud jaz sem ta fetiš odkril ostopoma. Od nekdaj so mi bile najbolj sexy oprijete hlače na punci, potem sem ugotovil da so mi všeč, če niso v idelanem stanju (malo raztrgane, oguljene, umazane)... no potem pa sem na internetu našel kar sem iskal. Da punca sama umaže hlače in ob tem tudi sama uživa.
Da o tem da me noro vzburja ko vidim da ženska uživa, ne govorim.

No, tako nekako je bilo to.

Meni se je prej urin gabil tako kot se vam, v bistvu se mi še vedno, na javnih straniščih, v domu starejših, fuj:( Ampak če bi se moja punca name polulala, pa še zmočila hlače, in ob tem uživala, je to zame popolnost :D

evo, malo filozofsko o tem...
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 03. Sep. 2011 15:09

nimam nikakršne žlje po tem....
odbija me sicr ne, ampak zanima pa tud ne,..preveč je to zame telesna zadeva, v kateri ne vidim nobene seksualne privlačnosti, kvečjemu zdravstveno težavo, povezano z zadrževanjem urina, inkontinenco,..al pa ponoc, k otroci lulajo v spanju,..in podobno...
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 08. Sep. 2011 19:53

He he, imam psičko z inkontinenco, tako da se čisto strinjam s tabo.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 11. Sep. 2011 10:44

miteq napisal/-a:
LoveLy* napisal/-a:hahhaha....kaj vse si še ne bo folk zmislil..čudooo :eek: :D


Jaz sem pa slišal, da ljudje seksajo tudi v rit. Si lahko misliš? Tam, ko drek ven hodi? Fuj. Fuj. Fuj. Tisti gredo v pekel. To je še huje kot lulat v hlače. :tot:


No, sarkazem, a ne. Jaz priznam, da mi ta "fetiš" ni napačen.

Ko boste ve tukaj enkrat stare bakice z berglami, bo to, o čemer se v tej temi govori, čisti standard. In takrat bodo vas tretirali kot "zagrenjene stare babe". No, nekatere ste to že zdaj. :twisted: Življenje gre naprej - seks tudi.


BRAWO kot je ze nekdo pokomentiral tvoj vpis...
Meni je sexy... ampak ne vem kako bi v praksi zgledalo.. najbrz bolj pod tusem pa to... glih v postelji ipd ne bi no...



Dadyka15 napisal/-a:ok bed...čist razumem da določene ljudi vzburja vse mogoče...sam kj tazga...izločki...ok...kakor komu paše..sam jz nism za...
:buhu:


slina, sperma, "muckin sok" ipd = IZLOČKI ;)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Sep. 2011 14:56

mmm jaz bi pa v postelji. seveda z zaščito.

včasih so govorili da so geji psihično bolni... pa danes vemo, da to ni res.

no, s tem fetišem bo isto čez več desetletij. bomo imeli svoje parade pa to...
vrocamucka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 22. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vrocamucka » 13. Sep. 2011 16:42

še niste banali vseh teh bolanih psihopatov na forumu?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Sep. 2011 16:43

? Fetišev zaenkrat ne jemljemo za znak, da je nekdo "bolan psihopat" :wink:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Sep. 2011 16:55

^^Jap.
vrocamucka napisal/-a:še niste banali vseh teh bolanih psihopatov na forumu?

Takšne izjave pa. Ampak vseeno..pustimo živeti ane ;)
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov