Fetiš: uriniranje v hlače in seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Te to vzburja?

Da
9
5%
Ne
184
92%
Ne vem
6
3%
Skupaj glasov : 199

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 07. Dec. 2011 11:57

Ne, travma je mišljena kot travmatičen dogodek. Temu lahko sledi post travmatski stres sindrom.

Stroga vzgoja, tako kot dobra, pusti posledice. Logično. Slaba slabe, dobra dobre. Ni pa to travma.

Želja po ubijanju lahko izvira iz travme, lahko je posledica psihične bolezni (in preden zabredemo, ne, psihična bolezen ne izvira iz travme), lahko posledica trenutne neprištevnosti (drugs and stuff).... Seveda ima ozadje, vsaka stvar jo ima (ljubosumje, ego, jeza, travma, halucinacije, psihoze...), ne smemo pa posplošvat.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Dec. 2011 22:11

barbie_girl_85 napisal/-a:
Pol pa naj ne govori o posilstvu, če ne ve o čem govori.. naj malo pomislijo na tiste, ki so dal to čez, njihove sorodnike, partnerje itd.


Dej dej. Tisti, ki so to dal čez, majo druge probleme. Njena fantazija nikogar ne prizadane, in ne vem, zakaj tko grobo.

katy. napisal/-a:
Me pa malce preseneča, kako lahko glede na izkušnjo imaš takšen fetiš, ampak ja- sto ljudi, sto čudi.


Preber mal literature na to temo, se boš izobrazla in ne boš streljala neumnosti.

Tudi meni in sem res vesela, da nisem edina v tem razmišljanju. Pa če bova zato izpadli kot si rekla 'nuni' in proti drugačnosti in nevem kaj še vse pa naj bo tako ;)

Ne kot nuni, kot osebi, ki ne vidita meter izpred svojga nosa.


Draga moja, ne govori mi ob branju literature, lepo te prosim. Že ko slišim besedo posilstvo dobim napad panike, kaj šele, ko nekdo sanjari o tem.
Prosim vas lepo, dajte nehat se delat strokovnjake na vseh področjih..

Pač ne vidim meter izpred svojega nosu, res mi je vseeno za tvoje mnenje in mnjenje ljudi, ki posilstvo in fetiš napišejo skupaj :wink:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Dec. 2011 8:41

1. ne naslavljaj me z "draga", niti z "moja", nisve si tok blizu :wink:

2. ne govorim naj ti o branju literature...prav, kokr hočeš. Glede na tvoje poznavanje teme sem dobila občutek, da ti ne bi škodilo

3.
Prosim vas lepo, dajte nehat se delat strokovnjake na vseh področjih..
Te to ogroža oziroma se počutiš ogroženo?

4. napad panike in "baš me boli za tvoje mnenje" tud ne gre lih skupi. Odloč se. Fašeš napad, al te boli k?

5. smešna si
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Jaya87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 6. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaya87 » 08. Dec. 2011 9:55

Katy, razumem iz kje izhaja tvoja frustracija nad ljudmi, ki smo malo drugačni. Ampak to nima veze s tvojo prijateljico in ne želim nobenemu nič slabega in si ne želim bit realno posiljena. Me pa pač vzburi ampak to z mojim fantom, ne vzburja me realna stvar, kako tega ne razumes?? Fantazija je na splošno najboljsa, ko ostane fantazija, ker ko jo preneseš v resnični svet je resnična in ne več tok fajn. In lepo te prosim, to enačit z uniformami... Se tie ne zdi nekako enako...ti s svojim fantom igraš, ko se on obleče recimo v policaja in to je še vedno fantazija, ker on ni resnično policaj. Torej bi morala najti nekoga, ki bi bil policist, ampak tega ne boš, ker ti do tega ni. Je ok samo fantaziranje. Ampak sej če ne razumeš, pač ne razumeš. Te štekam, da se ne morš postavt v vlogo mene, čeprav jaz razumem kako se ti zdi to bolano, glede na izkušnje. Btw, pooolno fetišev je, za ketere pomoje vi sploh veste ne, pa so trdesetklrat bolj enenavadnai, mogoče tudi ogabni!
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 08. Dec. 2011 17:10

barbie_girl_85 napisal/-a:1. ne naslavljaj me z "draga", niti z "moja", nisve si tok blizu :wink:

2. ne govorim naj ti o branju literature...prav, kokr hočeš. Glede na tvoje poznavanje teme sem dobila občutek, da ti ne bi škodilo

3.
Prosim vas lepo, dajte nehat se delat strokovnjake na vseh področjih..
Te to ogroža oziroma se počutiš ogroženo?

4. napad panike in "baš me boli za tvoje mnenje" tud ne gre lih skupi. Odloč se. Fašeš napad, al te boli k?

5. smešna si


Očitno ne razumeš mojega posta zato točki 1. in 5. :)
Hm me zanima, če človek ve več o posilstvu če ga doživi ali če o njem bere literaturo. Najbrž tisto drugo, ker očtino te je literatura naredila strokovnjakinjo. :) Čestitam.
Napad panike dobim ob besedi posilstvo, ob takih scenah na tv, ob govorjenju o tej temi in zato sem se tudi vtaknila v to temo.. Baš me boli k za tvoje mnenje o meni je bilo to mišljeno, ampak spet me nisi razumela, ker ti pač veš najbolje.

No to bi bilo z moje strani vse zate :)

Jaya glede tebe pa, nisem želela, da to čutiš kot nek napad nate osebno.. ampak nisem razumela tega, da nekdo pač sanjari o posilstvu :) Mislila sem, da gre pač za malo bolj grob seks in, da ti je to všeč pa si napisala kr posilstvo preden bi dobro razmislila. :) No zdaj vem kak oej na stvari, še vedno me moti tudi fantazija, ampak ja, sem pač po vaše 'zavrta itd.' :)

No vrnimo se k fetišu uriniranja v hlače in seksa :P
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 08. Dec. 2011 20:23

Bi rekla, da dokler katera zares ni doživela posilstva, nej niti poskuša ne argumentirat tega kot fetiš in fantazijo. Karkoli že počnete s svojim tipom je to sporazumno in prostovoljno. To bi lahko dobilo samo oznako bolj grobega seksa pa nič več. :yernuts:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Dec. 2011 21:45

Hm me zanima, če človek ve več o posilstvu če ga doživi ali če o njem bere literaturo. Najbrž tisto drugo, ker očtino te je literatura naredila strokovnjakinjo. Čestitam.


Hm, me zanima, zakaj naj bi se to dvoje izključevalo. Čestitam za sklep.


Bi rekla, da dokler katera zares ni doživela posilstva, nej niti poskuša ne argumentirat tega kot fetiš in fantazijo.

Zakaj že? Če je to od nekoga fetiš, ga pozna bolje (posilstvo kot fetiš) kot nekdo, ki je to samo doživel, ga pa to ne vzburja. Se ti ne zdi?

Karkoli že počnete s svojim tipom je to sporazumno in prostovoljno. To bi lahko dobilo samo oznako bolj grobega seksa pa nič več.

Grob seks vsebuje elemente nasilja, je grob. Pri posilstvu gre pa za to, da (navidezno, v domišljiji, ker gre za fetiš) nimaš nadzora. Pri grobem seksu je v ospredju "grobost", pri posilstvu dominanca moškega (in sploh ni nujno gorbost). Razumeš?

dodajam literaturo o fantazijah, ki jih (baje) ne poznate :P
Zadnjič spremenil barbie_girl_85, dne 08. Dec. 2011 22:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Dec. 2011 21:58

veste, nekak se mi zdi trapasto da imate debato o tem tisti, ki niste s tem popolnoma nič povezani. prvič, ker ni vaša stvar, drugič, ker delate iz tega nevem kakšne tretje zaključke. nekaj je mnenje, drugo pa je globoka diskusija.

aja pa tretjič, offtopic. naslov teme je "uriniranje v hlače in sex", ne "sodba fetišistom".
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 08. Dec. 2011 22:07

^ Imaš prav, ja. Bi rabili še kako splošno temo o fetiših mogoče :)

Temptress napisal/-a:Bi rekla, da dokler katera zares ni doživela posilstva, nej niti poskuša ne argumentirat tega kot fetiš in fantazijo. Karkoli že počnete s svojim tipom je to sporazumno in prostovoljno. To bi lahko dobilo samo oznako bolj grobega seksa pa nič več. :yernuts:


Jah, saj tista uporabnica tudi pravi, da je doživela zlorabo v preteklosti. In res je tudi, da to nikakor ni isto kot navaden grob seks, je v bistvu že Barbie razložila. Me pa čudi pojav takega 'fetiša', ki naj bi bil celo pogost, kot nekatere pišete :eek: Zanimivo, tega nisem še slišala... Mogoče to velja bolj za ženske, ki se jim je kaj takega dogajalo dalj časa in so nekako ponotranjile ta vzorec ali kako? Jaz sem bila npr. pred leti napadena (na srečo ni šlo do posilstva, je pa bila vseeno grozna in nasilna izkušnja) in nikakor ne gojim nobenih pozitivnih občutkov do takih doživljanj. Če mi kdaj fant v postelji malo bolj entuziastično zvije roko na hrbtu, da je ne morem premikat, ali povleče za lase, dobim res slab občutek in mu rečem, naj neha, kaj šele, da bi si želela takih stvari :)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Dec. 2011 22:18

Mogoče to velja bolj za ženske, ki se jim je kaj takega dogajalo dalj časa in so nekako ponotranjile ta vzorec ali kako?

Tako.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Dec. 2011 22:29

slovenc79 napisal/-a:veste, nekak se mi zdi trapasto da imate debato o tem tisti, ki niste s tem popolnoma nič povezani.


ti tud rečeš, da ti seks ni pomemben pa še sploh seksal nisi.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 09. Dec. 2011 7:55

vstavi smeško PWNED!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Dec. 2011 9:22

barbie_girl_85 napisal/-a: Želja po ubijanju lahko izvira iz travme, lahko je posledica psihične bolezni (in preden zabredemo, ne, psihična bolezen ne izvira iz travme), lahko posledica trenutne neprištevnosti (drugs and stuff).... Seveda ima ozadje, vsaka stvar jo ima (ljubosumje, ego, jeza, travma, halucinacije, psihoze...), ne smemo pa posplošvat.


vse to se negativne reči. tak fetiš lahko izvira samo iz negativne predpostavke. travma, psihoza, bolezen, droga,... tako da tule lahko posplošim. celo alkohol. nekateri kar naprej ratajo agresivni pod vplivom alkohola. in to bo potem olajševalna okoliščina? ker se je napil, ker se je zdrogiral? no shit. večina ljudi je veselih po parih kozarčkih, abnormalno vedenje v obliki nasilja se samo sproži z alkoholom. tudi to je posledica nečesa ponotranjenega. to je bil moj point. tak da večina se jih bo napila in šla spat, sprevrženec bo pa prišel na idejo da bi lahko posilil punco, ki gre sama domov.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 09. Dec. 2011 9:46

Lahko posplošiš, da izvira iz "negativnih stvari", ne moreš pa posplošit, da izvira iz travme.
[/quote]
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Dec. 2011 10:00

ok, roka, gospa dohtar. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]