Fetiš: uriniranje v hlače in seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Te to vzburja?

Da
9
5%
Ne
184
92%
Ne vem
6
3%
Skupaj glasov : 199

Jaya87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 6. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaya87 » 06. Dec. 2011 19:36

Ja, men je blo td cudn, da glede na zlorabo me to rajca.. Potem sem sempa pogovarjala z zenskami, ki so isto dozivele in vecina joh tako cuti. Pomoje je to obrambni mehanizem telesa:-/ ah ja...tko je. V zivljenju pac nekaj pride in gre. Scasoma je vse boljse.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 07. Dec. 2011 9:22

Dioniz napisal/-a:
Jaya87 napisal/-a:Narobe ste me razumel:-) Mene rajca fantazija, daa sm jst zlorabljena, posiljena ne pa da gledam druge.


torej, da se razumemo: recimo, da hodiš ponoči domov, pa te v temnem delu ulice napade en smrdeč pa zadrogiran moški in ti pritisne najprej dva močna udarca, pol pa te začne grobo slačit medtem, ko si ti še vedno omotična od udarca in te nato grobo posili.... Ti bi si po tem čik prižgala pa še malo poležala z njim, ker je bil to best sex ever?
Gre za zelo specificen fetis glede oseb in drugih okoliscin.

Mislim da ne razumes.

claire napisal/-a:Katy 1+

ja, sem pozabila izpostaviti, da posilstvo enačite z grobim sexom.
Ti ljudje ga ne, gre pa za fetis, ki se nikoli ne izvrsi v polni obliki. Kot si sama ugotovila, ce te tip napade potem ni posilstvo ker si tega zelis. Zato tle nikoli ni fantazija dejansko izvrsena v popolnosti.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 07. Dec. 2011 9:36

claire napisal/-a:^ja no, to pa mešajo pojme. stalna navada tega foruma. da se čez 5 strani pogrunta, da ni to mislila.


Velikokrat pa teb nekdo 5strani razlaga, da si dejansko narobe razumela in/ali , da sploh ni o tem govora in/ali, da imaš dejansko ti "narobe"


Pa nisi samo ti taka.
;)
Slaba stran tega foruma :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Dec. 2011 9:48

Jaya87 ima fetiš, katerega smisel je, da se ne uresniči v polni obliki. Če bi se uresničil, bi ji bilo seveda grozno, kot vsaki posiljeni ženski.

Verjetno se ona s svojim tipom igra ta fetiš, da jo on kao napade, ona se kao brani, pol pa jo malo bolj grobo poseksa.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 07. Dec. 2011 9:53

Ja, JZ sm dojel to :)
Nekateri pa NISO in so jo napadl kukr, da okol hod pa išče tipe, da jo en posili.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 07. Dec. 2011 10:00

mislim da nobena ki je doživela posilstvo nima takega fetiša. torej je tule nekaj narobe. any ideas?


Edina ideja: nimaš prav. Je dosti pogosto pri dalj časa trajajočih zlorabah, posebej, če so se zgodile v otroštvu. Najbrž ne veste tudi, da jih dosti zlorabljenih otrok (in tudi žensk med posilstvom) dejansko doživi orgazem. Telo se odzove, čeprav se "ne bi smelo", kar še poveča občutek krivde pri žrtvi (bog ne daj otroku).

Pol pa naj ne govori o posilstvu, če ne ve o čem govori.. naj malo pomislijo na tiste, ki so dal to čez, njihove sorodnike, partnerje itd.


Dej dej. Tisti, ki so to dal čez, majo druge probleme. Njena fantazija nikogar ne prizadane, in ne vem, zakaj tko grobo.

res ne razumem koncepta da bi lahko moj fant zaigral vlogo posiljevalca, jaz pa vlogo žrtve, če čutim obratno.

In ker ti ne, ga naj ne bi noben...

katy. napisal/-a:
Me pa malce preseneča, kako lahko glede na izkušnjo imaš takšen fetiš, ampak ja- sto ljudi, sto čudi.


Preber mal literature na to temo, se boš izobrazla in ne boš streljala neumnosti.


Tudi meni in sem res vesela, da nisem edina v tem razmišljanju. Pa če bova zato izpadli kot si rekla 'nuni' in proti drugačnosti in nevem kaj še vse pa naj bo tako ;)

Ne kot nuni, kot osebi, ki ne vidita meter izpred svojga nosa.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 07. Dec. 2011 10:35

^^se čisto strinjam.
(sem hotela nekaj podobnega napisat, pa se mi ni dalo :) )
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Dec. 2011 11:27

v bistvu vi ne znate brat. jaz sem rekla, da to izvira iz travme, kar je Jaya potrdila. da se tak fetiš ne more uresničiti z igranjem vlog, kar je tudi Jaya sama potrdila.

to, da pa imajo žrtve pogosto tak fetiš pa pač nisem vedela, križajte me, žrtev, ki jo jaz poznam, ne more sploh sexati. če mi kaj prikriva ne vem. z množico žrtev posistva pa nisem v stiku, tudi berem ne take literature. tudi s samo avtorico sem razčistila, vi si pa zapišite v dnevnik, da claire ni vedela da žrtve posilstev o tem fantazirajo in mi lahko pri vsaki temi to naprej vržete. jaz bom pa vam, da ne veste, da to izvira iz travme. pa smo si bot.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 07. Dec. 2011 11:32

Še en kiks. Ni nujno, da izvira iz travme. Veliko zlorabljenih žensk fantazira o tem, ni pa vsaka, ki o tem fantazira, bila zlorabljena. Mela si srečo pri Jay :wink:

Ps Evo enga primera - stroga vzgoja. Punca nafilana, da se v spolnosti ne uživa, globoko v sebi jo je sram takih občutkov in ji je bolj všeč, da je v to "prisiljena". Da ni "poredna" in da se ne dogaja "po njeni volji". Ja, tud take so.
Zadnjič spremenil barbie_girl_85, dne 07. Dec. 2011 11:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Dec. 2011 11:36

^^v moji teoriji izvira iz travme. tudi želja po ubijanju soljudi v moji teoriji izvira iz travme. ne moreš mi dokazat obratno, jaz pa tebi ne, da je tako res kot jaz trdim.
si že skoraj preveč načitana teh kvazi psiholoških knjig. al pa jaz premalo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 07. Dec. 2011 11:38

Niso knjige, to psiholog dela :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 07. Dec. 2011 11:42

To da enga ubiješ izvira iz travme?
PROSM nehej preden še bl zabredeš.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Dec. 2011 11:42

^^ a bi psiholog lahko pomislil na kaj drugega kot travmo, pri tej moji prijateljici, ki pri 25ih še praktično ni sexala pa si želi? (če fizično vse štima)
pa da nekdo pobije 35 šolarjev, a bi en psiholog upal reči, da ta človk nima travm?
upam da ne.

EDIT: napisala sem želja poubijanju soljudi. spet mešaš pojme brendi.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Dec. 2011 11:47

barbie_girl_85 napisal/-a: Ps Evo enga primera - stroga vzgoja. Punca nafilana, da se v spolnosti ne uživa, globoko v sebi jo je sram takih občutkov in ji je bolj všeč, da je v to "prisiljena". Da ni "poredna" in da se ne dogaja "po njeni volji". Ja, tud take so.


stroga vzgoja pusti travmo ja. kje je problem?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 07. Dec. 2011 11:55

Jah ok. Potem smo vsi stravmatizirani - sigurno ti je kdo v OŠ rekel da si midget alpa kaj podobnega...
Maš kake čudne želje/fantazije?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]