Fetiš: uriniranje v hlače in seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Te to vzburja?

Da
9
5%
Ne
184
92%
Ne vem
6
3%
Skupaj glasov : 199

Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 16. Okt. 2011 15:56

njegov načrt.... načrt! :lol:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Okt. 2011 16:00

PROSIM VSE PISS LOVERKE, DA SE JAVITE SLOVENCU na PVT!

sigurno vas je kar nekaj tukaj ze imelo karkoli opraviti s pissingom ;)
tako da tiste samske - kar pogumno :)

fant je razgledan, ve kaj bi rad, ima nacrt...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Okt. 2011 16:07

kar nekaj? bi bilo fajn če bi bilo res...

aja pa ko najdem kar iščem, ne bo nič več načrt.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 16. Okt. 2011 18:00

slovenc79 napisal/-a:
whatever... moj načrt je že 4 leta isti... glavni načrt: najti punco ki ji po nekaj časa povem za fetiš, stranski načrt: najti punco s fetišem ki ji lahko


In koliko zmenkov si imel v 4 letih, odkar imaš ta načrt?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Okt. 2011 18:05

nič. ker nobene punce s takim fetišem ni...

v real life pa ne, ker sem nezanimiv nejebač.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Okt. 2011 18:11

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Okt. 2011 18:15

Torej si že od 16ga leta okupiran z "načrtom", da dobiš žensko, ki bo imela isti fetiš kot ti.. :? Verjetno si nešteto priložnosti zgrešil samo in zgolj zaradi tvoje obsedenosti s tem svojim fetišem.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Okt. 2011 18:19

evelyn fetiš stvar je moj stranski načrt. Glavni je dobiti punco nasploh.

uglavnem čist kontra kakor si napisala.

drugač pa ne ni bilo šans. ker če bi jo imel bi jo zagrabil. fetiš pa mi nikoli ni bil glavna stvar.
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 16. Okt. 2011 18:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Okt. 2011 18:19

tole slovencovo scanje smrdi do Spanije :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 16. Okt. 2011 18:21

Lej, sej mi ne deluješ neumen dečko, mogoče si samo tok trmast - dej si dopovedat, da za to, da boš puncam zanimiv (kot boyfriend material) ne rabiš bit glavni jebač! :wall:
Ne vem, mogoče si tud tolk nesamozavesten, da avtomatično misliš "le kateri bi bil pa takšen kot sem jaz všeč?!" in tudi ne probaš. Ne vem. Vem pa to, da odkar si na forumu poznamo le tvoj fetiš in tvoja stališča glede zveze, seksa ipd. - imaš kakšne hobije, te kakšno področje zanima in o tem veliko veš, si na splošno razgledan...? Ker tista dekleta, ki nas jebači ne zanimajo, damo veliko na to, da je fant komunikativen, samozavesten, ima kaj (zanimivega) za povedati...
Sej super da si prijazen in uredu fant, ampak z nečim pač moraš narediti vtis! In, oprosti, ampak sama prijaznost "just won't do the trick" :?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Okt. 2011 18:24

To je res kar je ZuZa napisala, ne delat iz tega tak bum..to te ne dela posebnega.

Kar hocem povedati, fetis te ne dela posebnega..ne delaj iz tega kot edino stvar ki te dela posebnega in te obenem omejuje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 16. Okt. 2011 19:05

slovenc79 napisal/-a:
v real life pa ne, ker sem nezanimiv nejebač.


Koliko pristopov na leto izvedeš?

Ker sklepam, da je odgovor "zelo malo ali celo nič" je moje naslednje vprašanje: kako veš, da te ženske ne marajo, če sploh ne probaš?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Okt. 2011 19:11

žuža, maš prav. sicer fetiš je čist nepovezan s tem, ga skrivam.

pa to je ful mi gre na živce da sem vedno kot nek statist, kot en za zraven. nism ne lep ne grd, s puncam se lahko pogovarjam, oblačim se uredu, v stilu, ampak vedno sem neopazen. če bi bil nekje z 2ma kolegoma bi punce rekle to sta tadva pa un ta tretji, se prav js. pa se pogovarjam pa to, mi ni tak problem, ampak očitno sem enostavno neopazen... še če bi bil grd bi imel več možnosti, bi me vsaj opazila kkšna. ne izstopam, to je problem.
saj imam svoje posebnosti, ampak z njimi se ne da začet. ne bi mogel kar priti do punce pa rečt "jaz pa to pa to treniram, pa tok pa tok uspehov mam iz tega, pa na ta pa ta faks hodim pa to pa to dobro znam..." ne vem nerad folku težim, če ne vem ali me bojo poslušali ali ne...
a je res tako nemogoče da bi ona prišla do mene in začela pogovor? da bi mi vsaj mal nakazala da sem ji všeč? ker so vse neki preponosne da bi kaj naredle...
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 16. Okt. 2011 19:57

Hja, razumem tvoj problem.
Zdej lahko da si vedno v kompletu s kolegom ali dvema, ki sta oba ful "glasna" in karizmatična (pa še good looking :)) in pritegneta vso pozornost...v tem primeru ti svetujem, da hodiš na "osvajalske pohode" sam oziroma v drugi družbi (pač v taki v kateri si ti tisti bolj zanimiv). Jst tudi vem, da sem, tko na prvi vtis, vedno zbledela ob eni moji superhudi frendici. :D

Kar se pa "predstavljanja tvojih kvalitet tiče" pa - najbrž imaš tolk filinga da znaš normalno, neprisiljeno peljat pogovor. Prej ko slej (če si spreten - prej) nanese tema tudi na kaj takega, kjer se lahko malo izpostaviš. Seveda na nevsiljiv način - boš že videl, če sogovornice to zanima, ali pač ne. Kr neki lajat ko te nihče ne posluša je brezveze, in tipi, ki imajo polna usta sebe in svojih dosežkov - tudi. Torej, z občutkom, svetujem. :)

Glede tega, da si želiš, da ženska prva pristopi do tebe pa - spet - zanimiv ji moraš biti (na takšen ali drugačen način). In hvala bogu smo si različni, tako da ne obupat, sigurno se najde tudi kaka, ki si ji zanimiv prav ti. Chin up! :wink:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Okt. 2011 20:18

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:29, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

cron