Fetiš: uriniranje v hlače in seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Te to vzburja?

Da
9
5%
Ne
184
92%
Ne vem
6
3%
Skupaj glasov : 199

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 13. Okt. 2011 13:12

cudno da je prisoten sram to razlagat okoli, namrec poznam par, ki to redno prakticira pri sexu (brez tega, da lulata en po drugem, jima vec ne pride). Pa to veselo razglasata okoli. In noben se ne posmehuje ali kaj podobnega. Zato slovenc79 pogumno! Nej te nebo sram. Marsikateri zenski se to zdi zanimivo oz. "nic takega", ampak dokler te bo sram, seveda tega nebos vedel in na nek nacin "trpel".
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Okt. 2011 13:45

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 13. Okt. 2011 13:49

ce prou razumem on noce da se ona po njemu al on po njej usicije, ampak da se oblecena uscije sama po seb :D
to je pomoje kot neka predigra al kako ce prou razumem? lahk da se motm :D
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 13. Okt. 2011 13:51

no vidis, ampak to je tvoje razmisljanje, ker tega ne prakticiras. tudi jaz ne, ampak meni ce bi potencialni fant rekel, da ga to vzburja, vredu. Ga nebi zarad tega skenslala. In nisem edina, v moji okolici je takih kot jaz ogromno.
In ce bi jaz imela kak tak fetis, ki bi mogoce lahko odgnal nasprotni spol, bi se posebej to povedala na zacetku, ko bi ga spoznavala. Zakaj bi stvar skrivala in "vlekla zmenke", ce pa lahko takoj vem na cem sem.

In nevem, zakaj bi bilo neprimerno med prijatelji govorit o fetisih in ostalih intimnih stvareh, ce se oba partnerja strinjata s tem.,,mislim kaj, na forumu se to lahko pove, u resnicnem zivljenju, med prijatelji, pa je treba biti tiho? :roll:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Okt. 2011 14:02

ja, mi paše oboje :D ali da oblečena lula, ali da po meni lula, ali da po meni oblečena lula :P samo da bi pa hotela da bi pil to pa n šans. po telesu, mogoče v usta samo bi izpljunil potem.

nevem tudi meni bi bilo nerodno po punci lulati. sicer pa ne vem, mogoče mi pa ne bi bilo... ampak raje sem pasiven kot aktiven :)

predigra ja :) jaz uživam ko si lahko privoščim biti umazan kakor hočem, brez sramote :P

je pa tako: nič me ne vzburja bolj kot vzburjena punca. tako da bi bilo veliko bolje če bi bil to tudi njen fetiš.
raje vidim da ne dela tega kot pa da vidim da to z odporom in gnusom dela.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Okt. 2011 14:18

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Okt. 2011 14:25

sirova štručka napisal/-a:slovenc, ti pa govoriš tako, kot bi imel za seboj deset let aktivnega spolnega življenja, nimaš pa niti ure.

sem pač brihten.

ne vem jaz raje ne bi tega na prvem zmenku povedal. pač ne skrbi me samo to da bi me zaradi tega pustila, ampak to da bi se mogoče okoli razvedelo. in nikakor nočem da bi kdo ki ga vsak dan vidim to izvedel... brrr...

mogoče če bi dobil tako punco ki bi bila odprta in bi ji bilo to všeč, bi tudi sam postal bolj odprt.
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 13. Okt. 2011 14:44

men se zdi tut boljše, če ne poveš partnerju takoj. čez nekaj časa pa ko sta že nekej časa skupej. se mi zdi da je kasneje tut lažje povedat.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 13. Okt. 2011 16:57

no ok, kakorkoli, jaz osebno bi raje videla, da take stvari zvem cim prej oz. ponavadi potencialnega partnerja prej popvprasam o "nenavadnih" stvareh. sploh seksualnih, ker mi je to pomembna stvar. Sicer pa vsakemu svoje.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Okt. 2011 17:42

nvm samo če bi že na prvem zmenku povedala da tega pač ne bo delala, ne bi bil več preveč vesel, tudi če bi se v drugih stvareh dobro ujela. da b pa rekel da pač ne bo šlo ker ji to ni všeč, pa tudi ne, kar mi sex itak ni najbolj pomemben.
raje ne vem. +ko se že dobro spoznava in sva zbližana, bo pomoje bolj tolerirala.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Okt. 2011 18:19

ded, daj mi ti razloži kak lahko veš kolko ti je seks pomemben, če še sploh nisi seksal?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
maccc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 1. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a maccc » 13. Okt. 2011 18:22

Hahahaha se podpišem pod tole.... :-)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Okt. 2011 19:17

Dioniz napisal/-a:ded, daj mi ti razloži kak lahko veš kolko ti je seks pomemben, če še sploh nisi seksal?


vem. zato ker če ne bi že seksal ;)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 16. Okt. 2011 9:43

slovenc79 napisal/-a: +ko se že dobro spoznava in sva zbližana, bo pomoje bolj tolerirala.


Aleluja, si si le dal dopovedat. :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Okt. 2011 15:40

Džeki napisal/-a:
Aleluja, si si le dal dopovedat. :D


whatever... moj načrt je že 4 leta isti... glavni načrt: najti punco ki ji po nekaj časa povem za fetiš, stranski načrt: najti punco s fetišem ki ji lahko čez nekaj časa povem ime.

lahko se s punco ki ima fetiš zbližava, takih norcev je malo tko da bo že takoj neka povezava...

če pa že imam punco v real life, pa ne rabim več iskat... razen če me pusti pa bom spet sam.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]