f* frend v kak vec

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Jul. 2015 15:55

čuftika napisal/-a:Kaj na tenisu ni nobene luštne? :)


:mrgreen:

tenisac: Če si med 25 in 30, zakaj imaš prijatelje med 35 in 45? Ne vem, nekaj mi je tu nenavadno, iskreno bi mi bilo to nekam čudno, če bi spoznala fanta, ki bi imel zgolj družbo do 20 let starejših oseb ... (se pravi: družbe vrstnikov pa sploh ne) ...

In kot je rekla čuftika: Žensko za seks lahko najdeš dosti prej, kot žensko za resno zvezo. Ampak kakor razumem, ti itak iščeš samo seks ... uh, ne vem, vedno več stvari mi je off ...

Če hočeš samo seks, poišči preko spleta, po mojem bo to najlažje, glede na to, kako pasiven deluješ.

Bunk: Kaj je, a še vedno nisi prebolel, da sem te z nekim postom nekje, ki sploh ni bil tebi namenjen, zadela tja, kjer boli?

Sem napisala, da je to malo predsodkarsko, da je pa to samo moj občutek(!) (nisem dajala sodbe, kakšen je tenisac v resnici, kot takrat pri Henriku), samo meni, po mojem občutku, je pač nekoliko nenavadno, da je vsa družba nekega mladega človeka sestavljena iz moških, ki so od njega tudi do 20 let starejši, no ... zakaj nima nobenih prijateljev iz srednje šole, s faksa? (Magari iz osnovne?) Nobenih sosedov? Nekaj mi je neprijetno na tem, samo to. In to je moj občutek, ne pa ''analiza zapisanega'', kakor je bilo v onem drugem primeru.

In analiza iz napisanega: očitno je tenisac precej zadržana, sramežljiva oseba, ki ni spretna pri navezovanju stikov. Mogoče so njegovi prijatelji prijatelji starejšega brata - recimo. Ali pa sodelavci in nima prav neke prijateljske družbe. Kakorkoli že, to deluje kot zavora pri iskanju partnerice in dejstvo je, da je doma ne bo našel, s čemer se tenisac tudi sam strinja. :wink: Po mojem je nujno, kot je že dosti ljudi napisalo, da začne hodit ven in si poiskat družbo svoje starosti. Npr. pri športnih dejavnostih, plesnih tečajih, kuharskih tečajih, učenju jezika ... če ga kaj zanima (no, če te kaj zanima, tenisac, saj spremljaš temo, tole je nekako še za Bunka) posebej, lahko hodi na predavanja kake druge fakultete, večinoma so vsa predavanja javna ...

Evo, tenisac, eno vprašanje: Kaj so tvoji interesi, kaj te zanima, kaj počneš v življenju?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Jul. 2015 16:21

Po vsej verjetnosti ga zanima tenis (sklepam iz nicka). Punce, ki trenirajo tenis so luštne.

In ja, za sex lahko komot dobiš katero, tudi če te pol manjka, če ne kje drugje pa na Ona-on...

Zdiš se mi res pasiven, zapečkar, doma ti ne bo nobena prišla na vrata, tudi poštarji so moški :P

Razmisli kaj te veseli (potovanja ---> pojdi na potopisna predvanja, šport? ---> pojdi na maratone, organizirano smučanje, drsanje...), hobiji (ali rad kuhaš, plešeš, klekljaš...)
Rad hodiš v savno? Pojdi sam. Moje izkušnje v savnah so take da se mi vedno nalima nek moški, ker misli da iščem partnerja/nekaj za sproti, ker sm prišla sama...
Good luck!
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 27. Jul. 2015 16:29

Joj no, zgleda da se je moj zapis nekje izgubil(zakaj se lahko to zgodi?), sem pa ful na dolgo vse napisal.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 27. Jul. 2015 16:59

čuftika: In ja, za sex lahko komot dobiš katero, tudi če te pol manjka, če ne kje drugje pa na Ona-on...

No, no, če bi bilo tako, bi vsi fantje seksali, pa ni tako.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jul. 2015 17:00

Druži se z moškimi, ki so bolj uspešni z ženskami kot ti, ali tvoji prijatelji.

Tam boš videl kakšen sistem imajo, da spoznavajo, filtrirajo in dobijo ženske.

Ker če so tvoji kolegi na istemu nivoju, ali pa so že poparčkani...ti ne morejo konstruktivno pomagati pri tvojemu problemu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 27. Jul. 2015 17:11

Prej je moj zapis čudežno izginil, pa bom še enkrat vsaj približno napisal, kar sem prej,

Torej: MarijaNana, ja, res je, nimam družbe mojih let. In ne, ne iščem ženske samo za sex, ampak pač eno žensko, s katero bi bil najprej sploh v stikih in da bi bilo potem lahko nekaj več iz tega.
Nimam pač kolegov iz osnovne iz srednje, na fax pa nisem hodil. Noben me pač nikol ni tko vn povabu al pa bilokej. Imel sem eno družbo leta 2006, enkrat smo šli celo v diskača, ampak sem sčasoma ugotovil, da ta družba preprosto ni zame. Imel sem sosede(no, še jih imam) s katerimi smo igrali nogomet, košarko, se imeli lepo, da bi šel pa s sosedi kam u "lajf" pa ne, ni me pač noben povabil(vem, da to pač ne sme bit izgovor, pa vseeno).
Ja, res je, sem precej sramežljiva oseba, redkokdaj se nasmejim, je pa res, da imam izjemen smisel za humor, pravijo, da specifičen. Moji prijatelji pa niso od starejšega brata(kakor si predvidevala), ampak večinoma moji sodelavci.
Ja, res je, kot smo se že menli, če bom skos doma, ne bo nič iz tega. Prostega časa praktično nimam nič, ker delam vsak dan do 20.00. Ko imam prosti čas, sem za compom in tv-jem, grem na sprehod, na kolo. Je kaka možnost, da bi kakšno ogovoril s "kolesa" ali na sprehodu? Kako bi ve ženske odreagirale v takem primeru?

Moji interesi so, da bi spoznal kakšno žensko, bil z njo v družbi vsaj 2-krat na teden(in to ne tako, da bi izmenjala 2, 3 besede, ampak da bi šla kdaj skup na kakšen sprehod, šla v kino, gledališče, morda savno, če ni sramežjiva). Zanima me šport(spremljanje športa, predvsem nogomet, košarka, rokomet in tenis), sem zaposlen in kadar imam prosti čas, sem ponavadi doma. Vem da to zveni, kot da bežim od tistega glavnega kar si želim(ženska), ampak trenutno druge možnosti, kot da žensko spoznam na sprehodu oziroma takrat ko kolesarim, ne vidim. Da bi se pa v kak krožek vpisal, pa pač odpade, ker imam pač tak delovnik.

Ni sicer napisano tako kot prej, vendar vsaj približno je razumljivo kakšen je moj lajf trenutno.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 27. Jul. 2015 17:28

MarijaNana napisal/-a:Am ... a si ti star tam nekje okoli 40 slučajno? :eek: Ker če si, potem dvoje: tvoj odnos in način razmišljanja deluje kot da imaš nekih 18-22 let. In omojbog; a prav dvajset let mlajšo punco hočeš? Glede na vse skupaj mi zdaj deluješ kot nek creep. In tudi če si ti star med 20 in 30 mi je čudno, da so tvoji kolegi do 25 let starejše osebe in to v večini ... :eek: Mogoče to zveni zelo zelo predsodkarsko, ampak mi nekaj tule ni čisto prav.


Haha prava se je oglasila. Dej ne palamudi in ne obtožuj človeka, ki ga niti ne poznaš.
Zadnjič spremenil en_drug, dne 27. Jul. 2015 17:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 27. Jul. 2015 17:30

tenisac napisal/-a:Hehe, zakaj tuki ura zaostaja za eno uro?

Ok, dobil ste me, imam 27 let.

Zakaj je Cosmopolitan rorum praktično umrl, a je zmanjkal tem?

Ok, da se vrnemo na temo. Čuftika: poglej, vsak ima nek svoj problem v življenju, ob vseh predlogih, ki sem jih dobil, sem se pač poglobil. Še en teden imam dopusta, ko pa bom začel delat, imam pa pač tak urnik, da delam do osmih zvečer, tako da mi ostane v bistvu samo da bi na delovnem mestu dobil kakšno žensko(pa ne govorim sedaj, da bi jo imel samo za seks, najprej postopoma, se pravi kolegica in tako naprej počas). Ampak sodelavke ne pridejo v poštev, samo gostje.

Čuftika, ne mi rečt, da moški lahko brez težav dobi žensko za sex, ker to ni res.


Joj tenisač debeluške ti dajo takoj, samo jih noben noče jbg. :D
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 27. Jul. 2015 17:34

en_drug, no, zdej pa še resno povej svoje mnenje na to, da ni težko dobit žensko za seks.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Jul. 2015 17:45

tenisac, če bi bilo pa tako, kot ti praviš, pa noben fant ne bi seksal. :mrgreen:

V bistvu je zelo preprosto: brez nič ni nič. Prijavi se na Ona-On; to je začetek in to lahko vključiš v svoj urnik tudi zvečer. :) Plus, namenjeno je spoznavanju potencialnih partnerjev, torej te nihče ne bo gledal postrani. ;)

Mogoče razmisli, kaj točno pričakuješ od partnerice (menda ne boš zadovoljen s čemerkoli?), kaj lahko ti ponudiš v zvezi in kaj so morda tiste reči, na katerih bi moral še malo delat, kaj bi še lahko razvijal ... praviš, da te zanima šport; kaj pa kaki večerni treningi? Recimo igranje kake košarke ipd.? Ali pa fitnes, če ne drugega, tam je veliko ljudi, gotovo bi spoznal koga, če ne drugega pa pač kake morebitne nove znance ... Kaj pa recimo, da bi hodil na kaka predavanja na fakulteto za šport, če te šport zanima? (No, če nisi iz LJ je to res problem. :/ ) A v kako večerno šolo recimo se pa ne bi vpisal? Bi spoznal ljudi in dobil novo znanje, kompetence ... ?

Def. Ona-on, to je en tak mini korak, resno. Ampak če se ne boš nikakor spravil v akcijo, se ne bo nič spremenilo in pika. :wink:

en_drug: Kaj - a še en Bunk? :mrgreen: (Sicer kaj drugega kot to, da je tvoj komentar nesmiseln nimam za pripomnit.)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 27. Jul. 2015 17:48

MarijaNana, me veseli, da uživaš ob razkrivanju šibkih točk in pomanjkljivosti ostalih ljudi. Kar tako naprej! ;)

tenisac napisal/-a:Ja, res je, kot smo se že menli, če bom skos doma, ne bo nič iz tega. Prostega časa praktično nimam nič, ker delam vsak dan do 20.00. Ko imam prosti čas, sem za compom in tv-jem, grem na sprehod, na kolo. Je kaka možnost, da bi kakšno ogovoril s "kolesa" ali na sprehodu? Kako bi ve ženske odreagirale v takem primeru?

Jaz sem imel možnost sprobati pristop med tekom (sem aktiven tekač) ali sprehodom in sem prišel do spoznanja, da se ne obnese(moraš pa vzeti na znanje, da sem podpovprečnega videza in da sem slab pri pristopu do žensk). Ženski med kakršnokoli fizično aktivnostjo ne ustreza, da kdo pristopi do nje - na nek način jo zmotiš. Veliko jih zato tudi teče z MP3-jem - ravno zato, da se izogne moškim, ki bi pristopali do njih.

No, tudi če delaš do 20ih imaš od 20h-23h že možnost kakšnih aktivnosti. Zagotovo obstajajo kakšni klubi ali pa društva, ki delujejo ob teh urah.
Zadnjič spremenil Bunk, dne 27. Jul. 2015 17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 27. Jul. 2015 17:50

tenisac napisal/-a:en_drug, no, zdej pa še resno povej svoje mnenje na to, da ni težko dobit žensko za seks.


Kaj je konkrektno zanima? Lej jaz sem bil že poročen in imam že otroka. Če ti po pravici povem sem se v življenju z bivšo ženo nasexal do onemoglosti in me samo goli sex, če ni še kaj drugega v ozadju, sploh ne zanima.
Nikoli nisem bil kurbir a po mojih izkušnjah, močnejše komaj čakajo, da jih kdo ˝poboža˝, kar je logično glede na to, da so večini moških všeč postavne ženske. Enkrat mi je nekdo rekel, da se vse samo zgodi, samo pustiti moraš, da se zgodi. In s tem se 100% strinjam.

Si še mlad in nima se smisla preveč obremenjevati s čimerkoli, ker imaš za to čas še celo življenje.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 27. Jul. 2015 17:51

Marija_Nana, v večerno šolo sem že hodil, ble so 3 ženske samo.
Ona-on je pa za plačat, in tam te verjetno ne sprejme glih vsaka ženska. Oziroma, verjetno zahteva sliko in če ji nisi všeč, te skensla.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 27. Jul. 2015 17:55

Vsem bi se zahvalil za nasvete, tudi če ste odreagirali nekateri posamezniki nekoliko bolj napadalno, me ne moti, pomembno mi je le, da govorite iz srca in brez dlake na jeziku.

Bunk, torej, da bi dobil kakšno žensko, ki se sprehaja in da bi jo ogovoru, na to lahko pozabim al kako? Ja, praviš, da mi še vseeno ostane čas od 20.00-23.00, kaj pa mi predlagaš, kam naj grem? Kakšna društva si mel v mislih?
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 27. Jul. 2015 17:56

tenisac napisal/-a:Marija_Nana, v večerno šolo sem že hodil, ble so 3 ženske samo.


Haha tenisač, če to ni smola.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]