f* frend v kak vec

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 24. Jun. 2015 12:58

ne bi se ozirala, če ne bi vplivalo name in na sklepanja novih prijateljstev, ampak vpliva.

offtopic. nazaj na temo.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Jun. 2015 13:28

Glede na to, da je večina vrednot na tem forumu obrnjena na glavo, nisem pričakovala, da bo kdo moj stavek dojel kot samohvalo.

Nazaj na temo :)
Najprej prijateljstvo, nato sex in zveza in ne obratno :) Sm bolj za to zaporedje.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 27. Jun. 2015 7:50

čuftika napisal/-a:Glede na to, da je večina vrednot na tem forumu obrnjena na glavo, nisem pričakovala, da bo kdo moj stavek dojel kot samohvalo.

Nazaj na temo :)
Najprej prijateljstvo, nato sex in zveza in ne obratno :) Sm bolj za to zaporedje.


ti si pretentious girl. klasika.
Slika
Slika
feathers
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a feathers » 17. Jul. 2015 18:11

Oh, si pa podjetna.

Jaz ti tudi priporočam, da sprejmeš še več strank, in tako še večim računaš.

Na tak način boš tudi videla več obrazov in več potencialnih fantov s katerimi bi imela kaj... LOL


Zdaj pa resno:

Kako misliš da tak fant gleda nate?
Prvič te polaga ko te hoče in drugič te za to plačuje in ve, da za seks vzameš plačilo. "Če lahko jaz, verjetno tudi drugi."
Verjetno te res vidi kot potencialno resno punco, kaj misliš?
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 25. Jul. 2015 12:48

@Tamala_mrha: First, taki tipi najbrž niso ravno resni, če punci plačajo seks (zakaj že ne bi mogli tega početi zastonj, a se kaj manj uživa v tem primeru?)

Zato, ker je zlo težko dobit žensko, ki bi s tabo seksala, brez da bi ji plačal, no, edino, če sta fant pa punca.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 25. Jul. 2015 12:51

^^ Niti ni.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jul. 2015 12:54

Haha valda da ni,nevem kje ti živiš,da maš tako mnenje
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 25. Jul. 2015 13:13

^^ Najbrž pretežno v svoji sobi, za računalnikom? :mrgreen: (Bog, moram bit videt patetična, ker takoj odgovorim na vsak post ... ampak mi je to edina sprostitev med morečim pisanjem magisterija. Če grem stran od računalnika, se blazno težko vrnem nazaj. Se opravičujem za OT.)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jul. 2015 13:21

Haha, ja bo kr držalo verjetno
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 26. Jul. 2015 1:37

Ja no, potem že ni, če dve ženski tko trdita in še dve na istem mestu. No, v čem je pol skrivnost, oziroma če to ni skrivnost. Zakaj bi blo potem tok enostavno dobit žensko za seks?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Jul. 2015 16:04

Ker ženske potrebujejo seks prav tako kot moški in ga tudi iščejo. :wink: Vsakodnevno se ljudje dobivajo zunaj, imajo ONS, se dogovarjajo za FF ali FWB ... kaj; a misliš, da gre samo za lezbijke? :mrgreen: Ne, gre (tudi, oz. predvsem) za ženske, ki se za take vrste spolnih odnosov dogovorijo z moškimi. Po mojih izkušnjah gre za ljudi, ki so različnih starosti, videzov, izobrazb, socialnih skupin ... Imam recimo bivšega cimra (oz. dva bivša cimra), meni osebno naravnost odvratna; nobenih težav z ženskami; tudi samo za seks. To pa zato, ker so okusi pač različni, enako kot pristopi ...

In hkrati je tudi precej žensk, ki si želijo podobno; bodisi zveze, bodisi FF, pa ne vedo, kje najt partnerja, nikogar ne pritegnejo ipd. Je pa dejstvo, da se taki odnosi ne sklepajo doma, sedeč za računalnikom, ampak skozi interakcijo z ljudmi. Če si pri tem nekoliko bolj neroden, moraš pač večkrat poskušat, se malo sprostit, znat prenest kako zavrnitev na poti do cilja itd. Če pa so vse tvoje izkušnje, da od daleč občuduješ eno punco, ki ti je bila blazno všeč v SŠ, potem pa si raje rečeš, da itak vse padajo na enega in edinega zelo privlačnega moškega v mestu in da tako ali tako noče nobena ženska seksat in noben moški ne dobi seksat ... no, potem si pa pač na dobri poti, da se prepričaš v reči, ki nimajo veze z realnostjo ...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Jul. 2015 16:37

Malo žensk išče FWB, zato veliko moški zakamuflira FF v zvezo, ki temelji na občasnem videvanju. Ženska ima občutek, da je v resni zvezi in mirna Bosna.

So pa tudi ženske, ki gredo z skoraj vsakim in se dajo dol, četudi tipa vidijo prvič ali drugič, poznam tudi takšne... Vendar mislim, da so slednje zanimive samo za občasna srečanja in redkokdaj za kaj več.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Jul. 2015 18:09

Čuftika: Js pa osebno takšnih ne poznam, ampak verjetno so že kakšne bol v tej smeri ja. Mogoče pa majo tud kak fetiš povezan s tem :D (drugi odstavek)

Glede tega FF pa zelo nefer početje s strani moškega. A misliš da je to tako pogosto? Sicer se pa takšne stvari pomoje kar hitro razkrijejo.

Pomoje gotovo so ženske,ki bi imele občasno kak brezobvezen sex, se tud meni ne zdi nič narobe s tem :D Ampak potem gotovo more bit močna fizična privlačnost,zunanji izgled.. Pa v stilu nekaj za sproti dokler se ne pojavi 'pravi' :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 26. Jul. 2015 18:18

MarijaNana, a mi prosim zaupaš kaj pomeni oznaka FWB?
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 26. Jul. 2015 18:22

MarijaNana, tole si super napisala: In hkrati je tudi precej žensk, ki si želijo podobno; bodisi zveze, bodisi FF, pa ne vedo, kje najt partnerja, nikogar ne pritegnejo ipd. Je pa dejstvo, da se taki odnosi ne sklepajo doma, sedeč za računalnikom, ampak skozi interakcijo z ljudmi. Če si pri tem nekoliko bolj neroden, moraš pač večkrat poskušat, se malo sprostit, znat prenest kako zavrnitev na poti do cilja itd. Če pa so vse tvoje izkušnje, da od daleč občuduješ eno punco, ki ti je bila blazno všeč v SŠ, potem pa si raje rečeš, da itak vse padajo na enega in edinega zelo privlačnega moškega v mestu in da tako ali tako noče nobena ženska seksat in noben moški ne dobi seksat ... no, potem si pa pač na dobri poti, da se prepričaš v reči, ki nimajo veze z realnostjo ...



Me pa zanima predvsem to, ko praviš, da tud ženske ne vedo, kje najt partnerja, pa me zanima, vem da je pač možnosti milijon in pol, pa vseeno, v večini primerov vendarle moraš hodit v disko ali kak lokal vsaj, ali ne, da najdeš kakega partnerja?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]