f* frend v kak vec

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 09. Maj. 2015 12:37

Mene pa zanima kolko je sploh verjetnost, da iz ff preides v kaj vec? Brez denanih placil ipd...
Kolege sem povprasala pa pravijo, da se to res redko zgodi, ko pa gledam svoje izkusnje pa so vse romance ali zveze nastale tak.. :?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Maj. 2015 13:24

Ja, ampak se najbrž niso obnesle?
Zelo majhna verjetnost je da se iz ff preide v zvezo in da se zveza dejansko obnese.

Nimam te izkušnje, niti poznam koga da bi tako začel. Taka zveza temelji na sexu in jo je težko poglabljat in gradit (moje mnenje).
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 09. Maj. 2015 19:49

jah, od zvez ena še traja, zdaj je blo eno leto, prejšnja pa 2 leti pa pol.

samo, a ni to ravno point, da na tak način spoznaš človeka?
parkrat pristaneta skupaj, zmenita se, da se bota dobivala, pol pa ziher ne prideš samo seksat, ampak se pogovarjaš z osebo in jo tako spoznavaš in vidiš, da ti je všeč in se iz tega nekaj razvije?:)
al se to ne šteje kot ff? glede na to, da traja samo ok.3 mesece in bi se lahko štelo samo kot spoznavanje?
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 09. Maj. 2015 19:54

Tu se strinjam z Mishelo. Mislim, greš v razmerje z resnimi nameni, OK, super je, če je tut tip na enakem nivoju, ampak je treba pač sprobat kompatibilnost. Meni je vseeno, če seksava še preden se razmerje opredeli kot resno, in greva narazen, če se pokažejo prevelika odstopanja oz. nekompatibilnost. Pač, jaz sem za resno razmerje odločim, ko precenim, da ima zadeva perspektivo in sva s tipom na isti/podobni valovni. In mi prav dol visi, če se vmesno stanje imenuje FF/FWB/whatever.
As your lover describes you, so you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Maj. 2015 20:10

FF je zame samo in izključno dobivanje zarad sexa - friends with benefits, nekega prijateljstva tukaj pomoje da ni (edin, če začneš sexat s prijateljem).

Ne vem, naslednjič bom najprej tipa spoznala in šele nato šla v posteljo z njim. Resna zveza pa je tako kot ste opredelile, zveza s perspektivo. Preden tipa ne spoznaš, ne moreš vedet ali sta si kompatibilna. Ko pa se cartaš s njim, so druge energije in marsikaj spregledaš, vsaj pomoje.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 10. Maj. 2015 3:53

Točno takrat, ko začneš seksat s prijateljem, imaš friends with benefits odnos. Če ni prijatelj, pač tudi ni friend, da bi lahko bila friends with benefits. ;)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Maj. 2015 8:42

Mhm.
Fora je v tem, da večina prehitro gre v posteljo in se prej ne uspe spoznat. Potem se pa čudimo, da se ni izšlo. Prehitro je pomoje tudi po dveh mesecih, tko sm jz nardila, ampak v tem času ne morem spoznat nekoga in določit ali sta si res kompatibilna, sploh če se ne videvata pogosto.

Pri naslednjem odnosu imam namen počakat, sej je težko, ko se privlačita, ampak se pomoje splača. Odnos bom začela kot prijateljski, da človeka spoznam in se nato odločila ali hočem kaj več. Ker ko je v igri še sex, so čisto druge energije in marsikaj požreš, spregledaš...
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 10. Maj. 2015 11:45

OK, razumem. Ampak ti boš zdej xy časa "čakala" in "se spoznavala", da boš pol mogoče ugotovila, da v seksu nista kompatibilna? Sej, a ne gre seks tut zraven spoznavanja? No, kakorkoli, meni gre.
As your lover describes you, so you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Maj. 2015 11:48

Ja, naslednjič imam namen najprej zgradit prijateljski odnos, spoznat ali imava iste vrednoste, želje, kako ta človek deluje, ali dela resnično to kar govori... In se šele nato spustit v kompleten odnos s njim.

Jah, če si v sexu nista kompatibilna, pač greš naprej. Čeprav ko nekoga dobro spoznaš, mislim da je mala verjetnost da sex ne bo štimal.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 10. Maj. 2015 11:50

čuftika napisal/-a:Čeprav ko nekoga dobro spoznaš, mislim da je mala verjetnost da sex ne bo štimal.

Js ne bi bla tok prepričana v to. :D No, vsakemu svoje.
As your lover describes you, so you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Maj. 2015 11:58

:lach:
Jah, ne vem, če ga spoznavaš in vidiš, da se trudi za druge in zate, se bo najbrž tut v postli zate potrudil.
Če pa vidiš da je egoist v vsakdanjem življenja pa teci stran, ker bo tut v postli egoist.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 10. Maj. 2015 13:16

Kaj pa če se vajina stila preprosto preveč razlikujeta? Lahko npr. njemu paše počasna romantična varjanta izključno na postelji, tebi pa paše divje seksat po vseh možnih stvareh in krajih. Mislim, da v takem primeru ne bo šlo in sploh ni nujno, da že vnaprej uganeš, kaj partnerju ustreza.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Maj. 2015 13:29

Hm sicer s tem nimam izkušenj... Samo verjetno se tudi v tem času, ko se spoznavaš pogovarjaš kaj o seksu?
Si ne predstavljam, da se nekdo recimo spoznava 5 mesecev in se v tem času nič ne pogovarja o seksu. :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Maj. 2015 13:40

Pomoje se kaj pogovarjaš tut o sexu in o "stilih" :)
Nisem še tako spoznavanje izkusila, tko da nimam izkušenj, vendar se bo moja naslednja zveza začela tako. Žal mi je da sm zadnjič popustila, pa mi je frend lepo rekel, najprej se spoznavajta 6 mesecev in potem spi z njim, sam kje, takrat ko ti je nekdo všeč, pozabiš kaj bi blo pametno, plus dobivaš se v wellnessih ko sta oba bolja slečena kot oblečena ;D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Maj. 2015 14:10

Hmm, mogoce se sama tud ne bi spuscala v intimne odnose ze po enem tednu, ce bi imela namen iskat partnerja, in bi ga prej hotela spoznat.. Ker do zdaj ga nisem iskala in se je vse razvilo cist spontano, tak da podpiram obe strani razmisljanja, spoznavanje prek seksa in prek besed :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov