erogena cona-prsi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 08. Feb. 2008 16:13

no moje so nekje srednje 75B....in moj fant bi jih skoz božal...ljubkoval in nev vem kaj še vse...jaz pa enostavno ne prenesem tega feelinga...sploh mi ni všeč..in pol se začnem pizdit poleg..in glupo zgleda...in bog ne daj da se dotakne mojih bradavičk..ker tega pa še bolj ne prensem..grozen občutek mi je..niam pojma kaj je z mano...hehe.. :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Feb. 2008 16:41

---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 17:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 08. Feb. 2008 17:31

Joj, to pa res ni neki zarad česar bi se sekirala...Po moje fanta to niti pod razno ne moti, problemčič je u tebi in sekiraš se res za brez veze. Res nisem u lajfu še od nobene kolegice slišala (pa poznam par punc, ki so ploh dobesedno) da bi to, da nimajo jošk motilo njihove fante. A dej dej...

Lej, jst sicer mam joške (80C), ampak kar se mene tiče, me šlatanje po joških niti pod razno ne rajca...Tko da se je že navadu da vse kaj drugega prešlata kot pa moje joške...Ok, jih sicer z veseljem poleti razkazujem s sexy dekoltejem, za gledat so aha, za šlatat pa a-a :D
ovnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ovnica » 08. Feb. 2008 19:11

Mju napisal/-a:zakaj ga pa enostavno ne vprašaš? pa mu poveš tko ko si tuki napisala? :) sej ti je fant, normlano da se bosta pomenla :)

o tem, da so 70 B (dost) veliki joški, je blo pa že itak dost povedanega :P


ma malo mi je nerodno kar tako ga vprašat, ej zakaj se ne posvečaš mojim joškam?... mislim, nočem, da bi mislil, da je drugače slab v postelji... moški znajo bit glede teme še bolj občutljivi kot me...

in nenazadnje mislim da sem jaz to vzela preveč resno, oz. kot problem zato, ker je problem v meni... in vsaka opazka na moje prsi me zmoti... ker bil je tudi primer, da smo se s kolegicami enrkat pogovarjale ob kavici in smo nekak prišle na temo številka modrca in sem rekla da nosim 70 B, pa me je ena tak pogledala pa izjavala: TI nosiš B?... če nosim jaz A... pa je blo mišljeno češ ti nosiš B, pa maš manjše joške kot jaz... ampak jaz ji nisem kriva, če ona nosi premale modrce, samo zato, da ma joške napete čez modrc.... potem pa še je druga kolegica izjavla, češ ti nosiš B, če mam JAZ 80 B... njen problem pa je, da misli da ma ful vejke joške, pa ma v resnici samo obseg velik, košarico pa malo...

edino moja best frendica mi je rekla, da se naj ne sekiram če so to izjavle, ker tak ve kakšne so, pa da se majo za nekaj več...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 08. Feb. 2008 19:23

ovnica napisal/-a:ma malo mi je nerodno kar tako ga vprašat, ej zakaj se ne posvečaš mojim joškam?... mislim, nočem, da bi mislil, da je drugače slab v postelji... moški znajo bit glede teme še bolj občutljivi kot me...

Saj ga lahko vprašaš nekaj takega kot "dragiii? Kakšne se ti zdijo moje joške?"... Najprej malo prismuknjeno, potem pa mu recimo malo opišeš, da si glede tega premalo samozavestna ali kaj takega...

Ne vem, jaz se s svojim fantom pogovarjam o vseh svojih morebitnih napakah. In mi je to sčasoma pomagalo, da sem se nehala obremenjevat z določenimi stvarmi.

Koliko časa sta pa skupaj?
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 08. Feb. 2008 19:30

ok, 2 komentarja imam :D

ovnica napisal/-a:ma malo mi je nerodno kar tako ga vprašat, ej zakaj se ne posvečaš mojim joškam?... mislim, nočem, da bi mislil, da je drugače slab v postelji... moški znajo bit glede teme še bolj občutljivi kot me...


no to te čist razumem, sam če te bo pa res ful motlo, ga pa enkrat čist tko vprašaj. nekak napelji, sej znaš, sej si ženska :P al pa mu predlagi da poskusta kak nov položaj in poudari da ti bo ta položaj tako zelo všeč ker se bo on lahko posvetil tvojim joškam :D

ovnica napisal/-a:ker bil je tudi primer, da smo se s kolegicami enrkat pogovarjale ob kavici in smo nekak prišle na temo številka modrca in sem rekla da nosim 70 B, pa me je ena tak pogledala pa izjavala: TI nosiš B?... če nosim jaz A... pa je blo mišljeno češ ti nosiš B, pa maš manjše joške kot jaz... ampak jaz ji nisem kriva, če ona nosi premale modrce, samo zato, da ma joške napete čez modrc.... potem pa še je druga kolegica izjavla, češ ti nosiš B, če mam JAZ 80 B... njen problem pa je, da misli da ma ful vejke joške, pa ma v resnici samo obseg velik, košarico pa malo...


ti temu praviš kolegice? :roll: to so čist tipične izjave punc, ki ti zavidajo... vse, kar zveni posmehovalno, ne bi prišlo iz ust pravih kolegic... verjemi, js sm mela obraten problem - sama imam 75 C pa se mi zdijo ravno pravšnje (tudi čist in čist vsi tipi, ki so jih komentiral, so tko trdil), vse dokler ni ena "kolegica", prav takšna kot tvoja, začela enkrat glasno razpravljati na sredini odmora zraven celega razreda, kako imam js največje joške v razredu. dolg mi ni blo jasno zakaj mi je to naredila (potem se ni poleglo kar dolg časa, čeprav sploh nimam tako velikih), zdej mi je pa jasno - ona namreč nosi A...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Feb. 2008 19:31

ma jst bi na tvojem mestu lepo enkrat med predigro šla nanj in zlezla tako visoko, da bi imel moje joške direkt pred nosom. grem glavo stavit, da bi jih opazil in se pričel ukvarjat z njimi. :)
ovnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ovnica » 08. Feb. 2008 19:41

iluzija napisal/-a:

Koliko časa sta pa skupaj?


ok zdaj bo moj problem izpal še bolj glup, ampak skupaj sva že skoraj tri leta :) on je moj prvi, jaz njegova prva...

ne vem ... saj me je že prej včasih motlo da v predigri preveč navali smao na mednožje, ostale cone pa pozabi, ampak nisem nič rekla, potem pa je pač izjavo da naj majco pustim kar na sebi, in sem zagnala paniko

on sicer ne ve, da imam kompleks, ampak jaz ga imam in dobila sem ga zaradi drugih... kot sem rkela... izjava kolegic, potem so še tu starši,... za maturantsko obleko sem si namreč omislila korzet ampak je foter izjavo, da kaj bom te jaz s korzetom, če pa mam male joške... potem pridem k šivilji pa še ona reče: ja do naslednjič si omisli en res orng podložen modrc, da bo to fajn stalo... mislim omg...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 08. Feb. 2008 19:50

No, če sta pa toliko časa skupaj, potem se mi pa sploh ne zdi problem, da mu ga ne bi omenila?

Verjamem pa kako delujejo izjave drugih nate. Pa če so še tako nedolžne pa če še tako pravijo, da je treba človeku povedat direkt pa če si ti še tako močen pa da jih skušaš ignorirat. In veliko lažje je rečt, da se ne sekirat, kot pa to dejansko naredit... Čeprav glede tega resno lahko v sebi pošmekaš :) .
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 08. Feb. 2008 19:58

No mal čudn se bo slišal, sam eni tipi sploh niso feni jošk, oz. jih ne porajtajo tok, kot se od njih prčakuje :D Moja sestrična ma kr velke joške in jih folk opaz, ampak njenmu tipu sploh niso kej preveč zanimive, on prav, da ga pr ženski velik bolj vzburja rit.
Tko da jst mislm, da sloh ni fora v velikosti tvojih jošk (čeprov si si ti to sama ustvarla v glav, zarad svojih kompleksov), ampak je tvoj tip pač tak, da ga na tvojem telesu bolj vzburja kej druzga in pol mal pozab na joškice :wink:
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 08. Feb. 2008 20:05

Yazmeen napisal/-a:No mal čudn se bo slišal, sam eni tipi sploh niso feni jošk, oz. jih ne porajtajo tok, kot se od njih prčakuje :D Moja sestrična ma kr velke joške in jih folk opaz, ampak njenmu tipu sploh niso kej


To pa se kako drzi. Js mam drgac kr velike joske, ponavad so se usi tipi takoj vanje zapodil, ta zdejsnji "prijatelj" je pa cist drugacen - mu joski ne pomenijo glih nekaj, poboza jih tu pa tam, je pa nor na mojo ritko. Vsekakor balzam zame :D

Tko da mislim da zenske kar se takih stvari tice, ucasih use prevec kompliciramo. Joske vsekakor nimas majhne, tip se pac ocitno raje posveca drugim stvarem. Lahk pa kdaj recmo vodis svojo roko proti svojim joskam, jo nekaj casa tam zadrzis in ocitno pokazes, da uzivas, pa bo ze skapiral, da ti je usec bozanje tud tam :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
angeLcek.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 8. 12. 2007
Kraj: Na nebu.

Neprebrana objavaNapisal/-a angeLcek. » 08. Feb. 2008 21:17

Eh, škoda se sekirat. Če te to moti, mu lepo povej. Naj te pač prepriča, da so mu tvoje prsi ušeč, ne glede na velikost. Že zato ker so tvoje, bi mu mogle bit fajn :) .
Drugače pa js spadam med tiste, ki majo 80B, pa mi to ne pomaga kej velik. Lahk tip šlata, boža, masira ...meni to nič ne pomeni :D . Pač mi to sploh ne paše oz. ne vzbudi v meni nikakršnega občutka. Je še velik drugih con, ki v meni zbudijo velik večji užitek kot prsi.

Če se zrad tega sekiraš, mu pač povej .. Pomoje mu nisi dovolj jasno nakazala, kaj te matra. Bo potem vedu, kaj in kako. Samo povedat mu moraš, naj se posveča tudi tvojemu zgornjemu delu telesa :) .

Ne se tolk obremenjevat s tem.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 09. Feb. 2008 12:30

Sem dobila občutek, da puncam z manjšimi prsmi bolj paše dotikanje, kot pa tistim z večjimi. Po drugi strani pa večina fantov misli, da so velike prsi bolj občutljive in se jih tudi več dotikajo (sicer velika posplošitev, ampak res tako izgleda).

Jaz imam preizkušeno metodo kako tipčka pripraviti do tega, da se več posveča mojim (tudi 70B) prsim: daj mu vedeti, da ti je to zelo všeč. Ko se jih dotakne pokaži, da uživaš. Ko sta sredi akcije se sama prični dotikati. Vodi mu njegove roke na svoje prsi. Karkoli takega. Bodi aktivna in naj vidi, da uživaš, ko se dotika tvojih prsi. Bo že skapiral kaj ti paše. ;)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 09. Feb. 2008 13:22

Joj, jst bi bla rada na tvojem mestu :? glede na postavo mam ful velke prsi in že od nekdaj so to tipi prvo opazl, tud sošolke in prjatlce so dostkrat kej rekle na račun velikosti in jst namest, da bi bla ponosna, mi gre res ful na živce! če morš to skoz že od sredne šole naprej poslušat in gledat une poglede, ki niso na ravni oči, ampak nižje, ti že res preseda.
in posledično mi tud gre na živce, če se jih moj preveč dotika, čeprav je nor nanje, mi sploh ne paše, da se ful ukvarja z njimi..kako smo si različne :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 09. Feb. 2008 13:52

:roll:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 17:51, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov