erogena cona-prsi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*pikiča*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 5. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikiča* » 09. Feb. 2008 16:21

hehe ampak smo si res različne :) js imam namreč A košarco (pa me mimogrede to nič ne moti, kar se pozna mogoče tudi pri moji samozavesti) pa mi fulll pase ko se jih moj fant dotika.
Tudi js sm mela komplekse na začetku, ali bojo mojemu tako majhne sploh ušeč, pa je čist nor nanje
Uporabniški avatar
shy girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 2. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shy girl » 09. Feb. 2008 19:27

LoveLy* napisal/-a:no moje so nekje srednje 75B....in moj fant bi jih skoz božal...ljubkoval in nev vem kaj še vse...jaz pa enostavno ne prenesem tega feelinga...sploh mi ni všeč..in pol se začnem pizdit poleg..in glupo zgleda...in bog ne daj da se dotakne mojih bradavičk..ker tega pa še bolj ne prensem..grozen občutek mi je..niam pojma kaj je z mano...hehe.. :D


Joj, hvala bogu da obstaja še nekdo ki mu to ne paše...sem že mislila da sem edina! :? Enostavno ne prenesem dotikov po prsih še posebno po bradavičkah, kar zmrazi me :x moj pa tudi obožuje prsi, vendar kaj hitro preusmerim pozornost in dotike na bolj občutljive dele telesa :twisted:

Drugače pa kar se teme in problema tiče pa se ne sekiraj saj je res tako kot so že punce pred mano ti svetovale da nekaterim fantom pac prsi ne pomenijo toliko kot me mislimo oz. nekaterim bolj drugim manj!
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 11. Feb. 2008 15:06

torej bi bile 70/75B neka srednja velikost?hja meni so se moje vedno zdele majhne čeprav sm dobila od fanta drugačen odgovor....sm se obrenenjevala z prsmi prej bol kot sedaj, sedaj poskušam uživat v tem kar mam sej druzga ne ostane, ne? meni pa ful paše če mi jih ljubkuje in boža, ubistvu res odvisno od trenutka, včasih me to čisto zmeša, včasih pa mi sploh ne paše... :oops:
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 11. Feb. 2008 17:24

moje so tudo 80B, so se pa z izgubo kar nekaj kil rahlo zmanjšale, dobila sem pa občutek, da so premajhne, ne več tako lepe... na srečo imam fanta, ki se o tem z mano ne strija, temveč pravi, da so ravno pravšnje in so mu všeč točno take kot so :D matr mi je še samozavest mal povečou (hvala srčk :bussi: )
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 11. Feb. 2008 18:45

moje so polna C75 in na men zgledajo ogromne :? :D moj je pa prou obseden z njimi, skos bi jih slatu, lizu, gledu...SKOS!!! otrok :P je ucasih kr ze mal zoprn s tem :?
Uporabniški avatar
angeLcek.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 8. 12. 2007
Kraj: Na nebu.

Neprebrana objavaNapisal/-a angeLcek. » 11. Feb. 2008 20:43

pa js ne štekam kaj tipi vidijo na prsih? :eek:

meni je to prau brezveze :D .
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 12. Feb. 2008 10:51

pa sej b je pomoje kr ena povprečna cifra no...js mam tud b pa moj fant pravi da so vlike...potem res ne razumem tvojega tipa kaj ga moti...sicer pa verjamem da so mu všeč če mu kaj ne bo všeč mu povej-kdor z malim ni zadovolen vlikega vreden ni :D :wink:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 12. Feb. 2008 16:15

Lillu napisal/-a:Oh.. ne se sekerat zarad enih joškic.. k ni vredno pa škoda živcev.. js mam tut male.. 75b pa kva pol.. če moj men kej reče čez joške se takoj spomnem na njegovga tička :lol: mal zajebancije mora bit..

Drugač pa nevem.. vprašej ga kaj za boga ga tok mot, pa kako bi se on počutu če bi tebe kej motil na njem.. nevem..


Hmm js mam tud 75b pa se mi ne zdijo male, pravzaprav mi vlko kdo reče da mam vlke..
Drgač se pa sploh ne sekiraj, na usaki je neki ko bi rada mela lepše..Js mam tud široke boke pa sm ponosna na to pa če tipu to na men nebi blo ušeč vrjetno nebi biu z mano,ane;)
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Feb. 2008 22:52

*arabic_girl* napisal/-a:torej bi bile 70/75B neka srednja velikost?hja meni so se moje vedno zdele majhne čeprav sm dobila od fanta drugačen odgovor....sm se obrenenjevala z prsmi prej bol kot sedaj, sedaj poskušam uživat v tem kar mam sej druzga ne ostane, ne? meni pa ful paše če mi jih ljubkuje in boža, ubistvu res odvisno od trenutka, včasih me to čisto zmeša, včasih pa mi sploh ne paše... :oops:


istih misli..morm sam dodat..da men učas ful nis edl to po prsih zdej mi je pa čist od*uk :eek: :cool: :eek:
isto moj reku, da tko k so zdej 75B je najbol :D
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 13. Feb. 2008 0:19

hehe, sem kar pobuljila, da se sekiraš zaradi malih, glede na to, da imam sama A košarico. :) do zdej se ni še nihče pritoževal (razen enega, ki itak ni bil moj fant), tako da se tudi jst ne sekiram preveč. me ne bi motilo, če bi se fant cel dan ukvarjal z njimi, ker mi ful paše. :D zanimivo, da enim ne sede, si sploh ne morem predstavljat.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 18. Feb. 2008 19:04

enostavno mu povej, kaj si tuki napisala, po mojem te bo razumel in te bo poskusil zadovoljiti na vsak način... glede prsi pa se ne sekiraj... na svetu so hujši problemi, ni vredno zapravljat časa... kaki smo, pač smo
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 18. Feb. 2008 20:22

naredi, da mu bojo tvoje prsi postale najbolsi del tvojega telesa ;)

med seksom ali v predigri se božaj po njih, pri ga za roko in mu jo daj na tvoje prsi, njegov spolni ud daj v območje tvojih prsi (med, na, po njih) in vrjem, da se mu bo slej ko prej utrgalo, da bo naslednjic komi cako da ti slece majcko...

in tudi ce sedaj slucajno je, ceprav ne verjamem, sedaj sigurno nikoli vec ne bo niti pomislil, da tvoje prsi niso lepe, ampak mu bojo sigurno najbolj seksi del tvojega telesa! .... verjemi! ;)
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 08. Mar. 2008 0:06

Js sem se tud včasih (dooolg nazaj :D, ok še do enga leta nazaj), sekirala glede prsi, bile so mejhne pa še bradevičke niso stale - z bivšim sva ponavad sexala in sem mela majco gor :eek: .
Z mojim zdej to ne pride v poštev :razz: . So se mi prsi povečale, bradavičke tolk stojijo, da kar vrjet ne morm - pomoje je moj kriv k jih tolk masira pa gricka :oops:. Je opazil pomoje kolk js v tem uživam in tud njemu je ful dobr.
Drugač pa Slika takmu tipu k sam za svoje užitke poskrbi in ni zadovoljen s tabo. Egoist. Js bi mu rekla naj si ga kr sam vleče, da men pa njegov ni všeč.
Pri takih tipih ne morš kar tako spremenit mišljenje..
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 30. Mar. 2008 19:47

Mene me muči to kko bo ko bom mogla it s človekom do konca :?
Sej ne da so ogromne (75-80B), samo so čudne oblike.. Ne povešene, ma pač.. ČUDNE (se primerjam s puncami z revij k vsem tko lepo stojijo in je videt da so čvrste.. popolne majo) :? Se bojim reakcije od tipa, da mu slučajno ne bojo všeč al karkoli.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
meLchiiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a meLchiiika » 30. Mar. 2008 20:31

tist k te ma rad mu bojo zihr ušeč..enim so male enim velike...pač odvisno od njega sei nič ne moreš...jst tut mam 75b pa se mi zdijo male..čeprau mi je biuši pravu da so ful lepe itd...pač kokr za koga...so pa usake po svoje lepe neglede na velikost..dokler so še naraune...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov