Eno težje vprašanje... bi se odpovedale svoji sreči?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*teika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 18. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *teika* » 21. Avg. 2007 12:31

če bi vedla da je kolegico že od samga začetka zalublena v tega fanta ... bi se jz raj držala nazaj in se odmaknla ... če pa bi bla to jz in bi se mi kolegica za tem štulla umes ... am bi zihr nardila tok da bi blo prou ... začela lepo, če ne pa grdo, sam zihr bi bla težka odločitev
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 21. Avg. 2007 13:20

Če bi mi bil všeč, se bi borila, logično, ampak ne bi pa žrtvovala dobrega prijateljstva.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 21. Avg. 2007 13:24

Ja js bi pa najprej pocakala da bi vidla za kero je bl zagret, al zame al za njo. če bi biu za njo bl zagret bi se lepo odmaknla, če pa zame bi pa se valda pomenla s frendico, pol bi pa vidla an kuko pa kaj naprej.....
Pa če je tip playrčk se je brezveze zart njega skregat s frendico, ker on bo šu frendica pa ostala.
:)
Live your life like you want
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 21. Avg. 2007 20:35

pomoje je to čist odvisno od okoliščin. jst če bi čutila, da bi mogoče ta moški bil zame, bi se borila za njega, in če bi videla da je on tudi za.
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 14. Nov. 2007 17:40

js se nikoli nebi odpovedala, in pol cel life gledala kko je moja frendica srecna s tistim ki sm ga hotla js:P ne ne,..ni sans
Uporabniški avatar
neenchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 3. 2. 2005
Kraj: nekje med oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a neenchy » 16. Nov. 2007 11:07

js bi se borila za fanta, do konca :D
lucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 13. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lucy* » 16. Nov. 2007 15:34

sem že bila v taki situaciji.z res dobro kolegico sva se obe zatrapale v istga tipa.In ko sem opazila da mudel ne kaže interesa zame,temveč za njo sem se pač umaknila.ja nekaj časa boli ampak...nevem mislim da je tako še najbolje.na koncu sta bila onedva skupaj kar 3 leta! če se pa tip ne meni za nobeno je pa tako vseeno? :eek: se pač obe naslajata nad njegovimi čari :D
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 16. Nov. 2007 16:02

hehe ko v limonadah.itak da bi se borila, ker ce se nebi bi se pol sprasevala kako bi bilo ce bi se?!sicer pa fant itzak daja neke signale, ce je zagret al ne.
Uporabniški avatar
_*lunca*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _*lunca*_ » 16. Nov. 2007 17:54

noele napisal/-a:Ne vem..če bi bila to moja res dobra prijateljica za katero bi vedela, da ima fanta res rada pa, če bi bila prepričana, da on čuti isto potem bi prijateljici definitivno prepustila prosto pot. Sicer pa sem mnenja, da naj se fant odloči sam. :D Če me pri izbiri med mano in prijateljico pač ne bi hotel takšne kot sem, brez da se nekaj izpostavljam potem očitno ni pravi fant. :wink:
Sicer pa na splošno...za svojo najboljšo prijateljico sem se pripravljena odpovedat marsičesa, ker vem da je tega vredna.




jz sm tut istega mnenja...sam pač pustla ji ga pač res nebi v primeru, da bi jz prej pokazala zanimanje zanj, pa bi se pol ona kr enkrat začela za njega zanimat...
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Nov. 2007 11:17

Jst bi se "nehala" zanimat zanj...Ker če jst kaj poznam tipe, bi mu bla bolj zanimiva če neb več kazala interesa.. :wink:

Glede situacije s prjatlco pa je dejansko važn le fair play.. Kar itak prčakujem od prjatlce
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 17. Nov. 2007 12:29

Recimo, da tvoj prijatelj, ki je že več let zaljubljen vate, ti pa nisi čist zihr, da ti je všeč, začne hodit s tvojo prjatlco. Vidiš, da mata probleme, hkrati je pa tebi vedno bolj všeč in želiš, da bi postal samo tvoj, torej da bi njo pustil.
On jo pusti, hoče bit s tabo, s prijateljico sta se pa že pred časom oddaljili in nasploh ti več ne paše njena družba. Koliko bi vas v tem primeru hodilo s tem fantom, čeprav bi vedele, da bo prijateljico to prizadelo in da te bo veliko ljudi za to obsojalo?
Uporabniški avatar
godnessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 5. 5. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a godnessa » 17. Nov. 2007 13:01

AbbY mislim da te obdojal nebi noben, sj v kolikor sem razumela nisi ti kriva da sta šla narazen-ljubezen pa tud ne izbira. jst poznam primer ko smo z frendicam spoznale enga tipa in je potlej tud bla ena z njemo, par mescou je pa z drugo začeu hodt, in še dans po več ko enmo letu sta srečna. jst ne obsojam nobenga, in mi je prou luštn vidt kako ljudje spoznajo v kaki čudni situaciji ljubezen, in nehajo zanikat določenih čustev.
ampak vseen pa bi jst frendici na tvojem mestu prej povedala kaj čutm kaj se je zgodil in če mi bo fajn zamerla. povej ji da ne veš kaj bi naredila in da si tok fer da ji poveš ti in ne da zve na cesti od kakega znanca. po njeni reakciji boš pa vidla. mogoče da jo bo prizadelo ampak da bo sprejela.
saj glede na to da se vidva že dalj časa poznata obstaja možnost da bo zato lažje sprela. saj ji nisi "speljala" fanta, ampak je bil že prej tvoj prijatelj. pa še to če se ne družita več tako kot nekoč, in nimata več tako prijateljskih odnosov, bi naredila mislim da korak naprej z fantom. ampak to sem le jaz.
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 17. Nov. 2007 13:06

godnessa, hvala ti za tale nasvet :) sicer pa sem vse to že naredla in sma s tem fantom zej že kr dolgo skupi, pa kljub temu, da sm tej (sedaj bivši) prjatlci sama povedala, da sm se zalubla v njega pa da boma probala bit skupi, pa da se mi zdi bolš da ji js povem kot da naju pol nekje vidi (u bistvu točno tak ko si mi svetovala sm naredla), mi je itak zamerla, rekla je da se ji gabima oba pa to :/ po desetih mescih me tole še vedno mori...sam neumno bi mi blo, da bi žrtvovala svojo srečo za njeno, tak da mislim, da sm vseeno prav ravnala.
Uporabniški avatar
godnessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 5. 5. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a godnessa » 17. Nov. 2007 13:35

ne razumem zakaj bi žrtvovala svojo srečo za njeno. sj če sm prov razumela sta onedva že nehala bit skupi. čist isto bi blo če bo ta tvoj zdajšn fant začel hodt z eno drugo. mogoče jo je edin to kao bol prizadel ker si njena prijateljica. in pol še mal njen kerakter to nardi pa je.
če sta skupaj že 10 meseceu in srečna nisi naredila nobene napake. tko da je čas da se nehaš sekirat in podobno.
če bi men to naredila prijateljica bi isto zelo zamerla. ampak kasnej bi prišla do spoznanja da je blo z moje in njegove strani najine zveze konc, in da zihr ne bo do konc življenja sam. uživaj in ne mislit na preteklostm ker se lahka zgodi, da sedanjosti ne uživaš tako kot bi jo lahko.
ali lahka vprašam kako so pa pol ljudje odreagiral , ko si se baja da te bodo obsojali?
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 17. Nov. 2007 13:39

ja, ker sma začela kar hitro po njuni prekinitvi, so naju vsi tisti skupni prjatli mal postran gledal, js sm pa izpadla bič, ker je blo očitno, da jo je pustu tut zato kr je bil zalublen v mene. ampak, sej maš prav, morm nehat razmišlat o tem, kar je, je. bolš, da uživam v ljubezni :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]