Eno težje vprašanje... bi se odpovedale svoji sreči?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 17. Avg. 2007 10:15

Zanima ne nekaj: ali se lahko ena ženska odpove svoji sreči v korist druge ženske?

Recimo v primeru, da dve prijateljici gojita močna čustva do istega moškega?
Kaj bi naredile? Se borile zase, ali pa bi "mesto" odstopile njej?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 17. Avg. 2007 10:20

^^ Borila bi se do konca. Naj zmaga boljša! :P
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Avg. 2007 10:24

vojna :lach: absolutno sem zato, da se za svojo ljubezen boriš.ne zdej da greš čez vse meje, ampak nisem človek ki bi se kar tako vdal...In še vedno sem dobila tisto kar sem želela, tud glede na neskončne ovire :P
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 17. Avg. 2007 10:36

Ne vem..če bi bila to moja res dobra prijateljica za katero bi vedela, da ima fanta res rada pa, če bi bila prepričana, da on čuti isto potem bi prijateljici definitivno prepustila prosto pot. Sicer pa sem mnenja, da naj se fant odloči sam. :D Če me pri izbiri med mano in prijateljico pač ne bi hotel takšne kot sem, brez da se nekaj izpostavljam potem očitno ni pravi fant. :wink:
Sicer pa na splošno...za svojo najboljšo prijateljico sem se pripravljena odpovedat marsičesa, ker vem da je tega vredna.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 17. Avg. 2007 10:38

noele napisal/-a:Ne vem..če bi bila to moja res dobra prijateljica za katero bi vedela, da ima fanta res rada pa, če bi bila prepričana, da on čuti isto potem bi prijateljici definitivno prepustila prosto pot. Sicer pa sem mnenja, da naj se fant odloči sam. :D Če me pri izbiri med mano in prijateljico pač ne bi hotel takšne kot sem, brez da se nekaj izpostavljam potem očitno ni pravi fant. :wink:
Sicer pa na splošno...za svojo najboljšo prijateljico sem se pripravljena odpovedat marsičesa, ker vem da je tega vredna.


js bi se čist isto odločila... še zmer sm mnenja da prijatelji ostanejo, fantje pa grejo in pridejo novi...
Always look on the bright side of life!
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 17. Avg. 2007 10:39

Naj izbira on.Navsezadnje obe mu ne morta bit enako všeč.Ne bi se šla nekega tekmovanja,tolk bi mu dala sam vedet,da mi je všeč..Izbira pa je njegova.

Pa seveda pod pogojem,da se med nama s prijateljico nič ne spremeni.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 17. Avg. 2007 10:41

Odvisn. Če bi vedla, da fant do prijatelce kej čut pol bi ji itak pustila prosto pot..če bi pa do mene kej čutu pol pa :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Avg. 2007 10:44

noele napisal/-a:Ne vem..če bi bila to moja res dobra prijateljica za katero bi vedela, da ima fanta res rada pa, če bi bila prepričana, da on čuti isto potem bi prijateljici definitivno prepustila prosto pot. Sicer pa sem mnenja, da naj se fant odloči sam. :D Če me pri izbiri med mano in prijateljico pač ne bi hotel takšne kot sem, brez da se nekaj izpostavljam potem očitno ni pravi fant. :wink:
Sicer pa na splošno...za svojo najboljšo prijateljico sem se pripravljena odpovedat marsičesa, ker vem da je tega vredna.


ja, sam tlele se men zatakne pri teb, da bi recimo ti prepustila prosto pot prijateljici, ampak ona pa tega nebi bla pripravljena narest.predpostavimo, da obedve do njega čutita enako in ne vesta kaj on čuti/misli.
sploh pa se je mislim da rek, da prijatelji ostanejo, fantje pa gredo, kar precej spremenil.jst rajš dam roko v ogenj za mojga fanta, kot pa za moje prijateljce, ker pač nikoli nisi zihr, pa naj bodo še nevemkako dobre.
zato sem se tud vedno borila za svojo ljubezen, neglede na vse..sicer kakšnega konkretnega primera da bi se še kšna zapalila za kakšnega ki sem se jaz, ni blo, ampak vseeno sem dala že takoj vedet, da nima kej da pipa :D
Uporabniški avatar
Lillu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 18. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lillu » 17. Avg. 2007 10:47

BMK, borim se zase :D
"Life is too precious to worry about stupid things. So have fun, fall in love...Say what you want to say, do what you want to do. Regret nothing & don't let people who don't matter bring you down !!! "
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 17. Avg. 2007 10:50

Če bi bile prave prijateljice, bi se obema jebalo za tipa, ker pravjo da tipi pridejo pa gredo, prijateljstvo pa ostane. Če bi ti bil pa tist tip res namenjen, bi pa čez par let usoda poskrbela za tisto pravo ljubezen. Vsekakor pa s pravo prijateljico ne bi tekmovala s tipi, raje bi se borila za najino prijateljstvo. Nikol ne veš, kakšen je lahko ta tip.
Bi pa se borila v tem primeru, če bi jst že bla s tipom, pa bi mi ga prijateljica hotela speljat. Sicer pa če bi to mela v planu, ne bi bila prava prijateljica!
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 17. Avg. 2007 10:59

Nekje je ena napisala, da bi fantu dala vedet, da ji je všeč. Saj jaz bi storila isto, ampak če bi slučajno videla, da bolj trza na kolegico pa itak, da bi ji prepustila prosto pot. Zakaj bi se vmešavala nekam, kjer bi itak vedela da nimam vseh šans? Kot sem že rekla, če bi bila v taki situaciji bi vso odločitev postavila na fanta. Sicer pa sem že bila v taki situaciji tako, da tudi vem kako sem se sposobna v takih okoliščinah odločat. Ne vem, nisem tip človeka, ki bi se za vsako ceno metal za fantom, če vem da to ni to.
Kar pa se tiče odnosov:fant-prijateljica. Ja, itak da ne moreš dones nobenemu 100% zaupat. Ampak je pa res, da svojo prijateljico poznam že odkar sem pričela hodit v šolo in res lahko rečem, da že na pamet poznam njen način razmišljanja in njene reakcije tako, da če bi se morala trenutno odločat komu bolj zaupat bi sigurno zaupala njej. :)
Uporabniški avatar
vojakinja_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a vojakinja_ » 17. Avg. 2007 11:23

nism še bla v taki situaciji...sam sej če bi obe gojili enaka čustva-js bi vztrajala itak pa tip pol zbere eno al pa sploh nobeno:)
Uporabniški avatar
*belina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 24. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *belina* » 17. Avg. 2007 11:30

vojakinja_ napisal/-a:sam sej če bi obe gojili enaka čustva-js bi vztrajala itak pa tip pol zbere eno al pa sploh nobeno:)

Ja ampak tak tip ponavadi izkoristi tako situacijo, ker mu pač laska da sta dve ženski zagreti za njega, in posledično začne obema dajat lažna upanja.

Jst osebno bi najprej presodila koliko mi ta tip sploh pomeni in če se sploh tako dobro in dolgo poznava, da bi bil vreden moje "bitke" (:D) za njim. Vsekakor ga ne bi kar tako prepustila drugi, če bi vedela da imava dobre šanse ostati skupaj.

Če bi pa šlo za nekega "one minute man" bi ga itak prepustila drugi, ker se mi ne bi dalo trošit energije za nekoga, k ga sploh dobr ne poznam.
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 17. Avg. 2007 11:47

ŽuŽa napisal/-a:Odvisn. Če bi vedla, da fant do prijatelce kej čut pol bi ji itak pustila prosto pot..če bi pa do mene kej čutu pol pa :D


Me too. Ja pa seveda, kakšna bi bla to prjatlca. Če bi bla med boljšimi pol bi že mal razmisla. :)
Uporabniški avatar
*kristinca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristinca* » 17. Avg. 2007 11:57

Če bi bli pravi prijateljici, bi se mu obe odpovedali in šli naprej svojo pot :razz:

Mislm, da bi potem, če bi tip dejansko eno od naju zbral, to vedno nekak "visel v zraku" med nama.
Tell me why I can't be there where you are;
there's something missing in my heart.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov