Eno težje vprašanje... bi se odpovedale svoji sreči?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 15. Mar. 2008 19:05

mah -.. sej tisto srečo sem bolj ironično misla ... :)
torej sta spoznala krizo v pravem pomenu ... še dobro, da je zdaj vse ok!
pa velik sreče še naprej! :gut:
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 17. Mar. 2008 20:00

Nu$k@ napisal/-a:sem opazla, da je to tema v kateri najdem sebe, prijateljico in enga fanta. prijatelca zalublena v tipa že eno leto, fantu sem všeč jaz, meni je všeč fant. povedati prijateljici? odločiti se med prijateljico in tipom? niti sanja se mi ne, kako se bo zgodba razpletla, vem le to, da med nama z tem fantom postaja vse bolj vroče...


heh... s tem fantom hodiva že 3 mesece in prvič v življenju vem, kaj pomeni biti srečen. borite se za svojo srečo, če jo boste prepustile svoji prijateljici boste ostale brez
lenkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lenkica » 19. Mar. 2008 11:02

Jas vem, da so mi vedno vsi govorli, kao....fantje pridejo in grejo, prijatelji pa ostanejo za vedno. Samo v takem primeru bi tole kar spregledala. Če bi prišlo do take situacije, bi se definitivno borila....in najbrž kar grdo borila. :twisted: Ker če pomislim, kako bi bilo, če bi pustila prijateljici prosto pot...in bi potem ona recimo se resno zapletla s tem tipčkom, ja te me tak ne bi mogle bit več tok super kolegice, ker bi bilo meni nelagodno poslušat kje pa kdaj pa kako sta seksala in tako naprej.... Bolje že, da se borim za tipa, če mi je ravno fajni, pa si najdem drugo kolegico, če bi me odjebala po tem.... :bia:
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 20. Mar. 2008 14:36

tudi jaz imam tako izkušnjo. le da se nisem borila z neko best friendco, ampak z kolegico s katero smo občasno žurale in hodile na kavo. obema je bil všeč isti tip (k je bil tudi v naši družbi), ampak takoj ko sem videla da se tipček zanima za to kolegico, sem se odmaknila.

sem se pa za nekaj časa tudi umaknila iz družbe, ker ravno vseeno mi pa ni bilo, da je izbral njo. ko pa sem prebolela, sem jima čisto privoščila. po kakšnih 6 mesecih sta končala in potem se je kolegica čisto oddaljila od nas. no splet okoliščin je nanesel, da je sva medva s tem tipom delala skupaj na nekem lokalnem projektu. in enkrat na neki žurki se mi je spovedal, da se je takrat odločil za napačno punco. posledica tega pa je že 8 - letna zveza. sva že kot stara zakonca :D .

s tisto kolegico sva pa zdaj samo na "živjo".
A moment on your lips, forever on your hips!
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 20. Mar. 2008 16:08

naj on odloči...

Drgač si pa samo preberite primer.. nefertit. En NE lahko ne pomeni konec sveta. Lahko mu sledi da. o, zanimivo.. :)

oz. zna bit tudi grozljivo.. najprej je s tvojo prjatlco, potem pa kr s tabo. nevem no.. upam, da se meni ne zgodi kaj takega :D
Uporabniški avatar
love18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 22. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a love18 » 20. Mar. 2008 17:15

ŽuŽa napisal/-a:Odvisn. Če bi vedla, da fant do prijatelce kej čut pol bi ji itak pustila prosto pot..če bi pa do mene kej čutu pol pa :D


enako :)
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 22. Mar. 2008 14:54

v tem primeru bi res razmislna kaj mi bolj pomeni tisti tip ali prijateljica...sicer pa ne vem ali se splača npr.zgubiti prijateljico zard enga tipa???
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]