Želi si perverzen seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 28. Apr. 2007 12:49

Pozdravček!

Po glavi se mi pletejo kar precej vprašanj in bi vas prosila, če mi malo pomagate pri vsej tej zmešnjavi... :(
Imam novega fanta s katerim sva skupaj 5 mesecev. Imava se zelo lepo, vendar nisem max. zadovoljna z najinim sexom. Zame je to precej šok, ker sem imela pred njim bivšega fanta s katerim sem bila 3,6 leta in sva se res zelo ujela na tem področju. Težava tiči v tem, da npr. on začne mene rajcati samo po muci (to mu gre sicer zelo dobro od rok), sem in tam me malo prime za prsi in to je to... Po tem mi pa vedno položi roko na svojega in "pričakuje" (oz. jaz čutim tako dolžnost, ker mu hočem ugajati, razvajati) da mu ga bom pofafala. Dobim občutek kot, da želi samo zase poskrbeti. Jaz zase lahko rečem, da se precej potrudim, da je zadovoljen. To sem mu že omenila vendar ne občutim kakršne koli spremembe. Zanimivo se mi zdi, da ko on mene obdeluje... Bodisi z roko, bodisi z jezikom, da nima nikoli vmes erekcije. Je to normalno?! Moj bivši fant je vedno imel zelo trdega, ko je videl da uživam in sem vzburjena. Obdeloval me je tudi po 1h skupaj ali več. Zanima me tudi koliko časa povprečni mlad moški okoli 24 leta potrebuje časa, da mu pride? Se mi zdi, da on potrebuje kar precej časa... :S Sem že kar zmatrana na koncu... Pa še problemček tiči v tem, da nekaj časa ima erekcijo, nekaj časa ne... Tudi zelo trdega nima nikoli... Včasih se počutim kot, da imava zamenjene vlogi. Ponavadi se fantje bolj posvečajo svojim puncam. On mi vedno govori, da mu moram kaj perverznega govoriti in narediti vmes... Mogoče tukaj tiči razlog, da ni toliko vzburjen? Včasih bi se že postavila v vlogo perverznice. Mi pa ni do tega, da bi vedno na hard način sexala, čeprav meni tudi to paše... :( Ne pa vedno! Rada bi, da me tudi malo ljubkuje po celem telesu, me nežno vzame, se mi max. posveti... Nisem prepričana, če on to sploh zna in če mu je do tega! Da niti ne omenim tega, da sva do zdaj sexala samo 3x. Prej sem ga pa jaz več ali manj oralno zadovoljevala.
Imam še en problem iz moje strani, ki je verjetno povezan s psiho, ker ne uživam z njim tako kot bi lahko. Na začetku imam res vlažno muco. Po tem pa vedno manj dokler ne postane skoraj suha?! Tega problema nisem še nikoli imela... Kaj naj bi to pomenilo? Se je kateri od vsa že kdaj to dogajalo?

Motivacija do sexa z njim plahni in se zelo bojim, da bo to povod zakaj bi rada prekinila zvezo z njim, čeprav se imam zelo lepo z njim! Je krasen človek in ga nočem izgubiti...

Moj namen ni, da ga primerjam z bivšim fantom ker tega res ne želim!!! Je pa res, da nimam veliko izkušenj v spolnosti saj je on šele moj 2 fant in ne vem ravno veliko kako je pri drugih fantih... Sem zelo žalostna, ker hočem tudi jaz uživati... :(

Hvala za vse odgovore!!!
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 28. Apr. 2007 13:19

Sem pozabila še nekaj omenit... Če nisem ravno pri volji oz. ga ne morem zadovoljiti do konca, ker sem že utrujena si ga sam vrže na roke pred mano. Je to normalno? :S Pa sej ne pravim včasih...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Apr. 2007 13:25

Jaz sem ob branju tvojega posta najprej pomislila, da se morda še sam redno zadovoljuje in zato ni tako vzburjen in potrebuje toliko časa, da mu pride. To bi bila ena možnost.
Daj mu nekako vedeti, da nisi zadovoljna z vajinim sexom in naj se bolj potrudi zate...
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 28. Apr. 2007 14:08

Pogovorita se, povej mu kaj te muči, ampak dobesedno vse! :)
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 28. Apr. 2007 14:33

js bi mu tut use povedala sam nebi omenjala bivšega ...

res mu povej d ti ful pomeni to da sta OBA zadovoljna pa da sej ni tragedije če do zdej ni šlo tak k je sam da bi rada vidla da se potrudi pa da bi rada da si vzame čas zate ... :)

sei bo :wink:
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 28. Apr. 2007 16:04

jst mam tudi podoben problem, sam da sm jst v zvezi že 3 leta, pa ne morem končat te ljubezni sam zaradi sexa... :(
je pa grozno, dostikrat se moram pretvarjat, sem pa tudi jst mu omenla da si želim mal romantike pa parkrat je to nekako upošteval.
čisto te razumem, ker je pri meni tudi tako.
ti pa priporočam da čimprej rešiš, da ne boš pol tolko časa kot jst v zvezi in v dvomih
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 28. Apr. 2007 16:21

Kot so že ostale prej napisala: pogovorta se :) Tko se bo najhitrej use rešil. Če moj kdaj hoče kej prehitevat mu tud lepo rečm. Drgač te čist štekam k sm tud sama kdaj pa kdaj u taki situaciji d se mu nekam mudi pa bi kr takoj sam nase preklopu :o Sam tko ne gre a ne :D
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 28. Apr. 2007 16:21

ajde punce...smo al nismo babe :) ... pokažmo jim d nam ni useen za njih hkrati jim pa dejmo vedet da se morjo tut oni mal potrudit za nas...
v vajinem primeru da je sex zanič je to še najmanj čeprav vem da vaju ful razjeda...
dejta jima lepo odkrito povedat in to v lepem tonu... kolker se vidi vaju mata oba rada in mislim da tu ne bo težav ker bota tut onadva na bolšem :)

ni to take krize se men zdi... sam prestrašene smo vse k je treba kej glede svojih užitkov povedat :) ...
js držim pesti za vaju pa res morta poveat... sam mislm d je treba zbrat dost poguma, pravi trenutek in tak d bota oba mela čas za razčistit zadeve... pol jih pa še probat :) ...

čakam da slišim bol vzpodbune novice
Pravi prijatelj je tisti, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malo počen!
Rose-marie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rose-marie » 28. Apr. 2007 16:47

To da mu za začetek ne omeniš bivšega je pomoje res pametno, ampak vseeno je prov da si fer do sebe: če on od tebe zahteva da ga zadovoljiš imaš tut ti vso pravico do tega.
Lepo mu povej da bi rada da se bolj potrudi in da bo za svoj trud bogato poplačan, če pa se ne bo pštrudu se pa tut teb ni treba , sej bo hmal ugotovu kaj se mu splača... in mislm da mu ne bo težko, vsaj če ima fant kej v glavi :)
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 28. Apr. 2007 17:19

tako kot si stvari razložila lepo na forumu, tako jih razloži fantu, če te ima dovolj rad, tew bo razumel in poskušal tudi tebe zadovoljiti. ker boš s časom sex zasovražila, ker ti bo bolj kot ne muka... na začetku rpaviš da si vlažna, potem pa vedno manj... ne morem si predstavljat kakšne bolečine lahko zraven doživljaš... potem je vajin seks skoraj kot posilstvo... ok mogoče pretiravam, ampak fajn pa ni če ga kar na suho not rivle...


jaz mam srečo, da moj daje prednost meni, čeprav v seksu uživava oba, je pa res, da ko se potrudi sem v sedmih nebesah, včasih pa bi potrebovala malce več ogrevanja in romantike, on pa enega hitrega, pa mi tudi ni najbolj fajn, hmmm očitno se moram tudi jaz pogovorit z mojim...

no veliko uspeha pri nadaljni zvezi...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Apr. 2007 17:19

Moj nasvet, vse mu povej. Pa ne na lep način, ampak na način, da se bo zasekiral in izboljšal. Jaz bi znorela, če bi si ga pred mano na roke vrgel. Ne ne.. Odpade..

Ali pa mu kupiš knjigo Popolni ljubimec. Mogoče se bo pa zamislil in izpopolnil svoja znanja. :lol:
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 28. Apr. 2007 17:22

Čist te razumem da si zmedena in da ne veš kaj si mislt, in najboljš je res da se pomenta ker slab seks velikokrat začne razjedat še tako dobro zvezo. Po moje da fantje okol 24 leta ne rabjo dosti časa, razn če si ga res prej na roko vrže, mogoče celo z namenom da bi ti dlje uživala.
Sporoči kako se bota zmenla :wink:
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 28. Apr. 2007 23:09

glede njegovih pričakovanj bi samo rekla nekaj.. če si ga ti "razvadila" s tem da si ga skoraj pol leta oralno zadovoljevala, zdaj ko sta začela sexat pa on še vedno pričakuje od tebe oralo nonstop, si nekako tudi sama kriva.. razloži mu, da nisi sesalnik in da bi tudi rada imela kaj več od sexa kot le njegovo zadovoljitev..

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
severa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a severa » 29. Apr. 2007 0:00

Zvezdica007, najprej bi komentirala kar si rekla glede izkušenj s fanti. Glede na to da si bla s svojim 3.6 leta, bi rekla da jih imaš čist za dosti. Sej ni važna kvantitete, marveč kvalitete, mislim da sem ti s tem vse povedala.

Kar se tiče tvojga tipa, je pa totalni egoist oz izkoriščevalec, ker bi rad da samo ti delaš. pa mu povej da bi še mela mogoče voljo, če bi bila njegova potenca mal boljša...
Pa tudi to mi je čudno, da se ne potrudi ti pokazat kaj vse zna oz. kako zna punco razturit, ja očitno je on ne zna... Mislim vsak normalen tip to obožuje, da dela z bejbo kar mu srece poželi, a on frajer pa bi sam sedel al kaj? Daj kenslaj ga no po hitrem postopku, ko ti ni treba tega, res ne.

To da si ga vrže pred teboj, pa ga vprašaj kaj ma od tega... Če ne seksata torej nima kaj druzga počet s teboj? Povej mu da ti tega ni treba gledat, naj si ga meče na roko doma če hoče, ko pa je pri tebi bi se lahko posvečal bolj tebi da te še mal bolje po drugi strani spozna, ne pa da mu sam seks roji po glavi. Obstaja že razlog, da ti ni do seksa z njim, ne se pustit prosim te, ko takšnih je velik in ti tega res ni treba trpet. Najdi si normalnega tipa, s katerim boš vedela da bi lahko z njim preživela celo življenje in pre katerem boš ti začutila, da mu je do tebe in ne le do tvoje muce, katere ti itak ne zna porihtat.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 29. Apr. 2007 10:49

Povej mu kakor je in ne nekaj olepševat zadeve, ker bo še vedno dalje isto. Naj se malo zamisli, povej, da nisi zadovoljna z sexom, mu bo malo potrkalo na ego in se bo bolj potrudil.
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]