Deviška kožica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:42

sanjaanja napisal/-a:Amy in zakaj ne pri 30-ih prvega ptroka? A to pomeni, da si imela ti pri 15-ih že moža - fanta, ki bo 100% in si bo 100% želel otroka pri 20-ih - 25-ih letih. Imaš že kariero, stalno službo, streho nad glavo in dovolj finančnih sredtev za preživljanje otroka?
Boš videla kako hitro boš stara 30 let predno vse to urediš. Res otročje še razmišljate nekateri. In da tudi jaz sem pri 15-ih razmišljaka o otroku, možu,hiši,... pri 20-ih. A ne, ne gre tako hitro. Svet je danes drugačen. In hvala bogu, da nisem imela otrok pri 20-ih, za kaj vse bi bila prikrajšana in dobro za otroke, ker bi bili finančno nepreskrbljeni pri mojih 20-ih letih.

Razlog je preprost...Kr si že od malega želim imeti otroka pr točno 26 letih ali pri 25ih...In če tako ne bo, otrok sploh ne bom imela...Zakaj tako?Kr pač tako hočem!Druga pa te ne zanima...Ti pa mej prvega otroka zarat mene pr 30ih...Pa misli si , da razmišljam otročje pa nwm kaj vse...Vseeno mi je kaj ti misliš...Jaz vem kakšne so moje želje in kakšne imam cilje v življenju...To pa je najpomembnejše, da jaz vem zase kaj bom in kaj hočem...To da če sem zihr da bom moža pa to mela to pa me niti najmanj ne skrbi pa sploh nwm kake veze ima to v tej temi...Kuj neke... :roll:
Uporabniški avatar
SpiCy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 16. 10. 2007
Kraj: SpaCe

Neprebrana objavaNapisal/-a SpiCy » 02. Nov. 2007 16:44

srčica* napisal/-a:ma saj boš čutil, ko greš v njo, idi počasi, pa ko bo prehod malo onemogočen, veš da si naletel na deviško kožico, takrat boš morda moral malo močneje pritisniti, ampak ne prehitro, pa če jo bo preveč bolelo, raje odnehajta....

aj apa še to, ni rečeno, da imajo vse punce deviško kožico. lahko so še zmeraj device, ampak se jim je kožica pretrgala med telovadbo ali kaj podobnega...


ker se mi res neda vseh postov brat bom komentirala samo na tega ker(upam da se ne motim) mam obučutek, da je uporabnica izobražena toliko kot tiste v Pilu, ki so pisale teti Justi.ampak brez zamere :D

1. deviška kožica ni "platno", da se bo tip dobesedno zabil noter in jo bo kar začutu pa"aha toj to treba jo odstran,razkosat,..."krkol.... tud pri tistih, ki so že mele spolne odnose se lohk zgodi, da tip kdaj pa kdaj ne pride takoj do konca...pač nesproščenost, nožnica se skrč in tako naprej
tisto, da je treba bol počas noter, nežno pa pol prtisnt je pa tko, previdnost ni odveč, da se nebi kej pod "prisilo" oz pritiskom poškodval...tudi pri kasnejšem sexu na začetku mjhn na izi, če ni kakšne predigre :D

prvič morš bit pa še posebi previdn, ker to počneš prvič in ne ti ne tvoja nožnica nista pripravljeni,...

2. za drugo stvar maš pa prou...če oporabljaš tampone, se okvarjaš s športom ali kaj podobnega se ti deviška kožica lahko pretrga.vendar ti tega ne boš vedela, ker je tanka. ali je cela ali se je že pretrgala ti lohk ginekologinja pove

drgač pa ta "deviška" je samo tko tak naziv...in če se ti pretrga si še vedno devica in tud če (slučajno) spoznavaš sama svoj telo tam doli boš ŠE VEDNO DEVICA. Naziv devica neglede na karkol izgubiš, ko fant s penisom not vate prodre- nič prej in nič kasnej. in če bi ker fant reku, da mu lažeš in da nisi več devica, ker imaš pretrgano kožico(če si mu to povedala) oz ni bilo krvi(v majhnih kolčinah-kapljicah)...je navadn neizobražen potrebnež :D
_- I don`t play your rules I make my own -_
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:48

sanjaanja napisal/-a:Zelo lepo, a časi so danes čisto drugačni. Sicer pa vsak naj dela tisto kar mu paše, saj sam nosi posledice, mar ne? No včasih žal otroci, ki zato niso nič krivi. :( A vprašali ste za nasvet in povedala sem svoje mnenje.
Je pa znanstveno dokazano, da so starši pri 30-ih bolj odgovorni starši kot tisti pri 20-ih. Vsaj v sodobnem času je tako, da nismo tako zgodaj sposobni skrbeti za otroke kot so bili včasih, le za sex smo hitreje zreli po mnenju nekaterih. Ne vem, če gre to skupaj? :?

Glej, hvala za nasvet...Samo nisem rekla, da bi pr 20ih jaz rada mela otroka...Ne hvala, vrjemi da ga ne bi rada...Pri 25 ih sem rekla, pa da se mi že zdi fajn...Kr 30 let se mi zdi, da je čas, ko je fajn da že imaš nekaj let starega otročička...Plus tega vsaka mamica , ki ima prvič otročička je neizkušena mamica...Pa bodisi ali je to 25 let ali 30 let ali pa celo komaj 35 let...Si upaš trdit , da vsaj tega nimam prav?...
Vsaka mamica, ki je prvič mamica, je negotova ali bo zmogla...Jo bo skrbelo, da je otroka premalo oblekla ali pa preveč...Jo bo skrbelo, če ga je dovolj nahranila ali premalo...
Glede sexa pa...dokazano je , da so babice naše prej začele sexati kot sexamo v današnjem času...Pri 15 ih so celo nekatere že bile poročene...Poznam kr precej takih primerov...(sicer hvalabogu, da se pr 15ih zdaj več ne moreš poročiti-malo bi bilo grozno)...
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 02. Nov. 2007 16:50

matjazd napisal/-a:To, da punca, ki začne hoditi s fantom pri 15 letih z njim tudi ostane za vse življenje, pa mislim, da je verjetnost 5%. Da bi ti uspelo pri 15 spoznat partnerja, ki bo tvoj eni in edini za vse življenje :roll: dvomim res.


no ja, se tud to zgodi.... :wink:
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 02. Nov. 2007 17:19

Amy.<3 napisal/-a:Če pa uporabiš dve zaščiti KT + Kondom pa je možnost, da bi zanosla 0.Če znaš vse pravilno uporabljati in tako naprej, ni posledic in ni splavov...


100% je samo abstinenca. :wink:
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 02. Nov. 2007 17:21

Kiti, Ami je napisala, da je veliko možnsoti, da prva dva ostaneta skupaj.
A jaz, če bi pri 17, sexal s 15letnico. Ne, ne bi, ker se pri teh letih nisem počutil dovolj zrelo za sex in tudi 15letnice mi ne delujejo dovolj zrele za sex. To so zame otroci,ki so komaj končali OŠ in o življenju še ne vedo veliko. Pač to je moje mnenje. Mnenja so različna!
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 02. Nov. 2007 17:35

Ami3 jaz nisem rekla, da je mamica pri 20ih neizkušena, pri 30ih pa izkušena, ampak bolj odgovorna!!!
Pri 20ih je še tako otročja, da ji je običajno (ne velja za vse!), malo mar za otroka, ga bolj ko ne prepušča svoji mamici, medtem, ko je pri 30ih bolj zrela, bolj se posveča otroku. To je znanstveno dokazano, da so starejši starši bolj odgovorni, ne bolj izkušeni kot meniš ti. In stavek moje sosede, ko je njena hči imela otroka pri 20ih: Groza je, če ima otrok otroka. Upam, da razumeš. Hotla je povedat, da je še hči otrok.

Tudi moj cilj je bil imeti otroka pri 25 letih. A pa misliš, da ga ima? Nimam. Zakaj ne? Zato, ker ga bivši ni hotel imet. In to mi je povedal po 4 letih resne veze. Vsaj mislila sem, da je resna, a zame ni bile, če mi je 4 leta lagal, da si želi otroka, ko pa je bil čas, mi je zaupal, da otrok sploh ne mara, in da me ima zelo rada, a otrok on ne bo imel.

In sedaj imam drugega fanta, zanj sem prepričana, da si želi otroke, vendar mi je ginekologinja svetovala, da sedaj vsaj eno leto ne jemljem KT pred zanositvijo, da je tako bolje. Stara pa sem 28 let.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 02. Nov. 2007 17:39

Se opravičujem za slovnične napake v prejšnjem tekstu.

Pač ne bit prepričan kdaj boš imel otroka, ker to so le želje, za uresničitev pa je potrebno veliko dejavnikov.

In še to, ko pravite, da ginekologinje razumejo, da imate spolne odnose pri 15ih? Ne, ne razumejo, ampak nimajo jih pravice prepovedati.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 02. Nov. 2007 17:41

Se podpišem pod mnenje Orhideje1. :)
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Nov. 2007 17:42

Se podpišeš pod svoje mnenje? :D
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 02. Nov. 2007 17:42

Opa (napisala sama sebe :cool:

Se podpišem pod mnenje Sanje.
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 18:15

Kakorkoli sanja...Ni važno...Samo glede tistega, da je 20 letnica otrok, to pa je vsekakor zgrešeno...Takrat si 100% že ženska, samo si še ponavadi v takih letih odvisen od staršev-denarno...Drugače pa 20letniki in letnice nikakor več niso otroki, pa četudi znajo razmišljati otročje...Da pa otroka ni dobro imeti pr 20ih, je pa glih zaradi tega, ker si še odvisen bolj ali manj od staršev...To, da pa morjo velikokrat skrbeti babice za otročka od svoje hčerkice, pa ni odvisna starost ampak največkrat to, da če so že zaposlene ali pa hodjo na faks, nimajo otroka za nikamor dat...Naprimer vrtec prepoln ali predrag za njih, ali pa preprosto, kr svojim staršem najbolj zaupajo svojga malega otroka...Vendar to nikakor ni neodgovorno...Poleg tega tudi kakšne 30 letnice dajejo otroka v varstvo svojim staršem vsaj 1 leto- iz razloga, da ga drugam nimajo za dat v času službe ali pa da staršem najbolj zaupajo(bolj kot pa vrtcem)...Evo...tole je moje mnenje o tem...Mam jaz tudi bratca 4 leta starega(vem,sem dost starejša od njega sam kaj jaz naj) pa moja mama, ki je stara dobrih 37 let, pa je tamalga dala 1 leto ko je tamali bil njej za pazit v času službe...Pr 2 letih ga je komaj dala v vrtec, kr je rekla, da bolj zaupa sorodnikom , ko pa tam varuškam , ki morjo gledati na več otrok hkrati... (to je vse samo skrb matere kako bi rada, da se svojemu otroku nič ne bi zgodilo)....
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 02. Nov. 2007 18:22

orhideja1 napisal/-a:Tudi zame pri 15ih nisi zrel za sex. Seveda se sedaj tako počutite, ampak, ko boste imele 25 let boste spoznale, da pri 15ih niste bile zrele. To spoznaš z leti. Čez 10 let, ko boste bolj izkušene boste to drugače komentirale.



Točno to sem že prej napisala. Saj smo vse pri 15 mislile, kako odrasle in zrele smo že, pa 10 let kasneje vidiš, da je tako razmišljanje prav smešno.

In če nekatere seksate pri 15ih - fine with me. Če vam kasneje ne bo žal, potem to ni bila napaka. :wink:
Na zrelost pri 15ih se pa spomnite, ko boste dopolnile 20 ali 25 let. :)
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 18:43

Hwala...Zihr se bom spomnila, pa zagotovo, da mi ne bo žal... :P
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 02. Nov. 2007 19:58

Heh, "otroka hočem met točno pr 25 (26) letih, če ne bo takrat, ga sploh ne mislm met" ... in autorca tega stauka potem piše o zrelosti smrklc u najstniških letih :lach: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]