Deviška kožica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Nov. 2007 11:43

Hmm..Torej..jz sm zgubila nedolžnost pr 15h(kake tri mesce pred 16), s fantom sva bla takrt že skor 10mescov skup(še zdj sva skupi), ker me je čakal, da bom pripravljena in jz bi morala rečt "ahh ne bom raj do 18ga kr so tko ene bejbe s foruma rekle" čeprov sm jz hotela to? Niso vse 15letnice take, da se jim gre, sam da noge dajo narazn kr bo to ql. Nism začela seksat z resnim fantom, ker sm se hotla pohvalt pred sošolkami in ne zato, da bi ugodila fantu. Jz sm si tega želela in počutla sm se pripravljeno in tud ustrezno sm se zaščitla s kt predn sm začela in tud jz sm mela dolg pogvor z mamo o tem prej.
Najbolj neodgovorne punce so tiste, k že po 2/3h tednih skočjo v postlo z nekom, prve "nezrele 15letnice" kt vi pravte, druge vse ostale, ki so starejše in se jim zdita dva zmenka dovolj za seks(po možnosti je pač zaščitena s tabletkami in se ji to zdi kr dovolj).
Jz pa in še kšna nismo bile ene tistih, ktere vi posplošujete da so navadne smrkle brez možganov. Sam ne posploševat no.
MonaLisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MonaLisa » 02. Nov. 2007 15:20

Sorry, jaz sem tudi 15 let(no, kmalu bo ta št.16-sam nima veze) stara...Pa mam resno zvezo...In jemljem KT pa vse...Niso vse punce tak stupid kot si vsi mislijo...


15letnice sploh še nebi smele jemat KT, ker njihov hormonski sistem sploh še ni urejen! (razen pri kakšni izjemi) In ginekologi, ki jim jih talajo brez predhodnega hormonskega testa in drugih, so neodgovorni!!!

Drugač pa tud mislm, da pri 15. še nisi v vseh pogledih pripravljen za spolni odnos.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Nov. 2007 15:32

Oh a res? Pa ogromn deklet k jemlje kontracepcijske tabletke zrd problemov s kožo pa je obenem zaščita pr spolnem odnosu pa čeprov jih nimajo? vrjetn sm(o) nehale rast.. :roll:
Jz sm pač raje se zaščitla s kontracepcijskimi kot tvegala s kondomi in če bi se kej zgodl, potem naledn dan tečt po une tabletke k te uničijo bolj kot celoživljensko jemanje kt.
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:03

MonaLisa napisal/-a:
Sorry, jaz sem tudi 15 let(no, kmalu bo ta št.16-sam nima veze) stara...Pa mam resno zvezo...In jemljem KT pa vse...Niso vse punce tak stupid kot si vsi mislijo...


15letnice sploh še nebi smele jemat KT, ker njihov hormonski sistem sploh še ni urejen! (razen pri kakšni izjemi) In ginekologi, ki jim jih talajo brez predhodnega hormonskega testa in drugih, so neodgovorni!!!

Drugač pa tud mislm, da pri 15. še nisi v vseh pogledih pripravljen za spolni odnos.


To ti misliš da ne!Jaz sem menstruacijo dobla na koncu 4.razreda a ne...in se mi je ciuklus tako lepo uredil že po 3 letah da sam gledaš...Skos sem vedla, kdaj bom dobila...Zdaj 5 leto pa tak že vse blo ah in oh...pa ko sem začela kt jemat pa še je vse enkrat boljše, ker sem mela tak hude krče, da sem se jokala od bolečin...Zdaj odkar jemljem, pa teh krčev več nimam...Pa tudi glede sexanja- jaz ne mislim sexat zato, da bi se hvalila, ampak iz ljubezni...
Sicer pa se tak bvz prepirat s vami ''ko pa ste ve bile drugačne in ste seveda bolj pametne'' ...

*KittyKiss s tabo pa se popolnoma strinjam...Pa hvalabogu, da še obstaja nekaj redkih izjem , ki razumejo...
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 02. Nov. 2007 16:12

Tudi zame pri 15ih nisi zrel za sex. Seveda se sedaj tako počutite, ampak, ko boste imele 25 let boste spoznale, da pri 15ih niste bile zrele. To spoznaš z leti. Čez 10 let, ko boste bolj izkušene boste to drugače komentirale.

In res ni pametno jemati KT pri 15ih, ker jih skoz ni dobro jemati, in tako boste mogle s tem prekiniti ravno takrat, ko boste v najlepših letih za sex.

In mislim, da je če že drugega ne čisto drugače slišati, da je punca noseča pri 25ih kot pri 15ih, ne glede na to koliko je zrela.
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:14

+ nekaj še morem dodati, ko sem poste za nazaj brala, kolk ste nas napadle...Jaz osebno sem zelo proti splavom...Ker obstajajo zaščite...Če pa uporabiš dve zaščiti KT + Kondom pa je možnost, da bi zanosla 0.Če znaš vse pravilno uporabljati in tako naprej, ni posledic in ni splavov...
To pa je vse kar sem še želela dodati...Do prepirov pa mi sploh ni...Važno,da men nič ni ginekologinja rekla, da sem premlada ali bilo kaj drugega(+tega vrjemite punce, nisem bila edina tam v vrsti s takšnimi leti) in važno mi je da moja starša vesta, in vesta tudi to, da sem se zaščitila...
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 02. Nov. 2007 16:14

Če bi meni rekla moja punca, da je nedolžnost izgubila pri 15 letih, bi resno razmislil o tem ali bi ostal z njo ali ne. :roll:
Ker punca, ki se daje dol pri 15 letih, zame ne more biti resna punca. :eek: Žal ne.
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:17

orhideja1 napisal/-a:Tudi zame pri 15ih nisi zrel za sex. In mislim, da je če že drugega ne čisto drugače slišati, da je punca noseča pri 25ih kot pri 15ih, ne glede na to koliko je zrela.

Ja sej...raj se zdaj zaščitim, pa potem pr 25 letih zanosim, kot pa zdaj pr 15ih...Kaj ti tu ni jasno?...Jaz si itak pri enih 26 letih bom želela 100% otroka glej...Misli pa si kaj hočeš...Pr 30ih pa zihr da ne bom želela imeti prvega otroka... :roll:
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:22

matjazd napisal/-a:Če bi meni rekla moja punca, da je nedolžnost izgubila pri 15 letih, bi resno razmislil o tem ali bi ostal z njo ali ne. :roll:
Ker punca, ki se daje dol pri 15 letih, zame ne more biti resna punca. :eek: Žal ne.

Pa če ti ta punca ne bo povedla ti tak ne boš vedel... :roll: Poleg tega so velike možnosti, da tista ta prva dva skupaj ostaneta...Se pravi...Ni nujno, da bom zdaj jaz po 1 letu in pol s tem mojim fantom šla zdaj narazn takoj pa nekaj...Ker vem, da se imama resnično rada...Pa pač vem, da še boma dolgo skupaj...
Pa pač, konec koncev tak brezveze pojasnjevati...Jaz vem, da me ima rad pa jaz do njega enako čutim...In sma že marsikaj skupaj prestala...Niti starši naju niso ločile, ne moji in ne njegovi, pa so oboji poskušali...
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Nov. 2007 16:22

matjazd napisal/-a:Če bi meni rekla moja punca, da je nedolžnost izgubila pri 15 letih, bi resno razmislil o tem ali bi ostal z njo ali ne. :roll:
Ker punca, ki se daje dol pri 15 letih, zame ne more biti resna punca. :eek: Žal ne.

pa če bi ti recimo pr 17letih hodil s 15letno bi jo čakal 3leta da dopolni 18 da začneta seksat?(četud bi ona hotla prej) :roll: Nebi bil z dekletom, k bi bla povsem fajn punca, ker ti pač nebi blo všeč da je izgubila nedolžnost pr 15 s svojim prvim resnim fantom.. Mislm da to kr dost o teb pove ne o punci.
Loč pa tud med tistimi, k so v resni zvezi ble in tistimi k so seksale z neznanci.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 02. Nov. 2007 16:29

To, da punca, ki začne hoditi s fantom pri 15 letih z njim tudi ostane za vse življenje, pa mislim, da je verjetnost 5%. Da bi ti uspelo pri 15 spoznat partnerja, ki bo tvoj eni in edini za vse življenje :roll: dvomim res.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Nov. 2007 16:34

Kdo pa je rekel, da bi z njim ostala celo življenje.. Se moraš odločit za spolni odnos samo s tistim skterim boš 100% do konca življenja al kako(tega itak nikoli ne veš). Je zate resna zveza samo če sta skupej cel lajf? :P
Nis pa odgovoru, bi svojo punco čakal 3 leta, če bi bla ona 15 ti 17, samo zato ker se ti nezdi fajn da dekle izgubi nedolžnost pr 15h?


Sta dve vrsti marjanc.

1 Marjanca je stara 15 let, ima neumno družbo in temu primerno se obnaša tudi sama, sledi svojim prijateljicam in zato da bi bila IN si nbavi mimoidočega bedaka za fanta, pač seksa, zato da bo mela s prijatlcam o čem govort, se smejčkat kok dolgega ma pa on in drug in kako hudo super kul je blo seksat. To še naprej počne z raznoraznimi hudimi tipčki v diskaču ali pa celo verjame v to, da je fant, ki ji je nooroooo všeč hud kjutkan nebo pustil če mu bo dala seksat. Seveda se izkaže za obratno.

2 Marjanca jo briga za tako vrsto ljudi kot je 1 marjanca, zato se ne misli podat v seks brezglavo z navadnim tujcem. Spozna fanta, nekaj časa hodi z njim, skratka spoznava njega in njegovo osebnost in ko se ona počuti pripravljeno in ko bi rada naredila naslednji korak, takrat seksa.(Ni rečeno, da je tud ta fant nebi pustil po tem ko je dobil seks, ampk to se lhko zgodi tud 30letnici) Seksa zaščiteno in previdno, pozanima se o stvareh in seksa, ker ona sama to hoče.

Je velka razlika med tema dvema Marjancama se vam nzdi?
Mogoče bo drugi marjanci kdaj žal, da je seksala s svojim fantom takrat, vendar ne zato, ker je bila nepripravljena.


In metat te dve marjanci v isti koš je en velik BULLSHIT in sama neodraslost z vaše strani.

Držim pa se tega, da pač človek sam pr seb ugotovi kdaj je pripravljen..
Zadnjič spremenil KittyKiss, dne 02. Nov. 2007 16:42, skupaj popravljeno 1 krat.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 02. Nov. 2007 16:34

Amy in zakaj ne pri 30-ih prvega ptroka? A to pomeni, da si imela ti pri 15-ih že moža - fanta, ki bo 100% in si bo 100% želel otroka pri 20-ih - 25-ih letih. Imaš že kariero, stalno službo, streho nad glavo in dovolj finančnih sredtev za preživljanje otroka?
Boš videla kako hitro boš stara 30 let predno vse to urediš. Res otročje še razmišljate nekateri. In da tudi jaz sem pri 15-ih razmišljaka o otroku, možu,hiši,... pri 20-ih. A ne, ne gre tako hitro. Svet je danes drugačen. In hvala bogu, da nisem imela otrok pri 20-ih, za kaj vse bi bila prikrajšana in dobro za otroke, ker bi bili finančno nepreskrbljeni pri mojih 20-ih letih.
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 02. Nov. 2007 16:35

No ja...Pa tudi če samo do 20 leta skupaj ostaneta(ostanema) je že dost vredno...Se ti ne zdi?...
Sicer pa moja mama je pr 13 letih spoznala mojga ateja in pr 15ih postala par z njim, pa sta zdaj poročena...Pa imata tri otroke...(Jaz sem 2 po vrsti)...Pa se razumeta dokaj dobro...da se še vedno imata rada sem pa 100% prepričana...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 02. Nov. 2007 16:42

Zelo lepo, a časi so danes čisto drugačni. Sicer pa vsak naj dela tisto kar mu paše, saj sam nosi posledice, mar ne? No včasih žal otroci, ki zato niso nič krivi. :( A vprašali ste za nasvet in povedala sem svoje mnenje.
Je pa znanstveno dokazano, da so starši pri 30-ih bolj odgovorni starši kot tisti pri 20-ih. Vsaj v sodobnem času je tako, da nismo tako zgodaj sposobni skrbeti za otroke kot so bili včasih, le za sex smo hitreje zreli po mnenju nekaterih. Ne vem, če gre to skupaj? :?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron