Deviška kožica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

julči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a julči » 21. Sep. 2007 9:12

Hvala ti za pomoč,res!:) ja saj je precej nežen,npr. prvič je z enim prstom,potem drugič malo bolj in s tremi... sj ko mi to počne mi zelo paše,skoraj ne boli,razen prvič je...samo potem je mal hudo,kr me peče in še malo krvavim naslednji dan! nevem kaj bo šele ko boma prvič sexala,kolk bo šele takrat krvi,me je kr strah!!
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 21. Sep. 2007 9:22

Nič te naj ne skrbi! Lahko, da pa pri prvem sexu sploh ne boš krvavela. Ne misli na kri, ker pol ti ne bo sex v užitek.

Veliko sreče :wink:
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 01. Nov. 2007 20:15

*purple* napisal/-a:
Shannon napisal/-a:
k4tk4 napisal/-a:šele :eek: :eek: zaka pa negre že zj????' :?


Pejt se z barbikami igrat, otrok.
A ne vidiš, da še nisi pripravljena. Nam je to več kot očitno. Tipu reč, naj si ga na roko vrže, ti pa počak ene par let, da se ti v glavi spuca. Vmes pa svojo slovnico popravi, ker je obupna.


se kar morm strinjat s tem...
in izjava spada definitivno pod izjavo meseca :lach: sam še nevem al bi se smejala ali bi se zjokala...

punca, nisi zrela za take zadeve, brez da te vidim slišim poznam, ti lahko povem...
danes nisi IN če čimprej junfr zgubiš, ampak če ga dolgo držiš....
to pomeni da ga ne daš prvemu kandidatu ki bi ga rad na moču... :wink:
mogoče zdej še ni ist jasno, bo pa čez parlet bolj, ko boš tole počela, če boš zdej nardila kej takega kar nameravaš : :wall:


Oprostite, da se mešam poleg, sam...niste krute? Vsaka naj sexa kdaj ona misli, da bi rada začela...Ve tuji zihr niste ble do 18 let nedolžne, če pa ste ble, pa je itak čudež...Konec koncev tudi 15 letnice znajo bit že resne in vejo v kaj se spuščajo... In tu prosijo za nasvet, ne pa zato, da ve pol rečete naj počaka...Res je da ima čas, a če si ona tega želi... zakaj pa ne?! :roll:
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 01. Nov. 2007 21:03

Oprostite ampak meni pa tele 15letnice tudi še niso dovolj zrele za spolne odnose glede na to kaj tukaj sprašujejo.

Predvidevam, da bo njihova naslednja tema: noseča sem, kaj naj storim, pomagajte mi, nimam finančnih sredstev za preživljanje otroka, naj naredim splav,...
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 01. Nov. 2007 21:12

Sorry, jaz sem tudi 15 let(no, kmalu bo ta št.16-sam nima veze) stara...Pa mam resno zvezo...In jemljem KT pa vse...Niso vse punce tak stupid kot si vsi mislijo...Kaj si boš pa ti zdajle o meni misla, pa mi je tudi čisto vseeno...Pa dost vidim, da so 15 letniki nezreli, ampak tud nekaj takih ko so res fulll zreli po obnašanju pa vse...Poleg tega lahko ena 15 letnica čuti enako kot ena 25 letnica al pa 30 letnica...Pardon...Tisto za glede, da lahko pridejo izjave: noseča sem , pomagajte, kaj narediti... to se strinjam da se lahko zgodi...Ampak se vprašaš zakaj?Zato, kr ko one prosijo za pomoč, jim eni ljudje odgovorijo tako kot si zdajle ti, namesto, da bi jim svetovale z zaščito pa to...Tak da...nwm no...Zamislit se je treba tudi nad vami...Sicer pa sama priporočam vsem takim dekletom lepo naj se spravijo k ginekologinji, kr znajo svetovati, te ne natirajo češ da si premlada pa kaj si misliš...Ampak sprejmemjo, predpišejo kontracepcijo in pomagajo nasploh...Vsaka čast ginekologinjam in ginekologom...Kr drugi ta mladim itak več očitno ne pomagajo, razn mladi ta mladim... :roll:
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 01. Nov. 2007 22:00

Pri 15-ih nisi zrel za seks. Mentalno sigurno ne. Seveda ti razgrajajo hormoni in misliš, da boš kar znorela, če ne daš nog narazen. Jah, jebi ga. Eni zdržijo, eni pa ne. Osebno spoštujem samo prve.

Aja, jaz sem bila pri 18-ih še nedolžna, pa če verjameš ali ne. Pa še kar nekaj časa potem tudi. Pa nisem nobena debela neprivlačna spaka s socialno fobijo in neprijetnim telesnim vonjem. Ne bom pa dala nog narazen prvemu, ki pride mimo in ima 5 minut časa. Se preveč cenim.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 02. Nov. 2007 1:15

Amy.<3..Oprosti, če ti moj post ne bo všeč, ampak ti povem, da nobena 15 letnica ni zrela za sex. Pri petnajsih nisi še nič drugega kot razvijajoči se otrok in NISI odrasla oseba, sex pa je za odrasle osebe oziroma osebe ki so sposobne sprejamti odgovornsti ki lahko z njim nastanejo.
problem sexa pri 15 potem nastane, ko punce lahko noge komot dajo narazen, vejo kakšni položaji obstajajo, ampak še nobena ne zna ozgovort besede kontracepcija, kaj šele da bi vedela kaj to sploh je.In ko nimaš kontracepcije, se zna zalomit s kakšno neželjeno nosečnostjo, splav je pa itak potem najlažje narest, a ne?
Samo prebrskaj teme kjer seksajoče 15 letnice sprašujejo najosnovnejše stvari ki se tičejo sexa, katere bi moral vsak ki se poda v intimni svet s partnerjem, vedet.Če se uporabnici k4tki, ni zdelo logično zakaj naj počaka tri leta in se potem loteva zadev, lahko čist gladko predvidevam, da sploh neve zakaj je sexala pri teh letih oziroma zakaj poskuša.Dandanes je pač itak očitno v mlajših rkogih popularno in moderno da čimprej zgubiš junfer, ker drugače pač nisi in :roll: Oprosti, ampak to je daleč od resnosti in najdlje od odraslosti.
kot sm pa že rekla, sexaš takrat ko sis posoben sprejet posledice, za kar pri 15 nisi niti malo.
Sama sem nedolžnost izgubila na koncu 16 let, ampak s fantom s katerim sem bila kar nekej časa prej in potem, na konc so se pač najine poti razšle, ampak vseeno mi tega nikoli ni bilo pretirano žal.Poleg tega se se v sex podala zaščitena in podučena o vseh zadevah katere sem morala vedet, pa tudi že pogovor z mami sem dala čez da sem razčistila kaj lahko storim v primeru kakršnega koli zapleta.In spala sem samo s tistim fantom in mojim sedanjim.
Skratka to pač ni to.sex ni za otroke :wink:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 02. Nov. 2007 8:52

Amy.<3 napisal/-a:
Poleg tega lahko ena 15 letnica čuti enako kot ena 25 letnica al pa 30 letnica...Pardon...

to se strinjam da se lahko zgodi...Ampak se vprašaš zakaj?Zato, kr ko one prosijo za pomoč, jim eni ljudje odgovorijo tako kot si zdajle ti, namesto, da bi jim svetovale z zaščito pa to...Tak da...nwm no...Zamislit se je treba tudi nad vami...


1. čuti potrebo, da se da dol, ja.
Razmišljanje in odgovornost pa nista primerljiva. Pri 15 vsak misli, da je zrel, čez nekaj let pa vidiš, da temu ni tako!

2. lepo te prosim, ne piši bedarij. Če starši zatajijo, ne moreš valiti krivde na punce s foruma.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 02. Nov. 2007 8:53

Dodala bi še to, da se strinjam s Shannon. Sama sem tudi počakala do 18.leta in mi nikoli ne bo žal.
Se pač cenim in tudi fant ceni to, da jih nisem že prej ''dala nekaj skozi''. :)
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 02. Nov. 2007 10:14

Amy.<3 napisal/-a:sama priporočam vsem takim dekletom lepo naj se spravijo k ginekologinji, kr znajo svetovati, te ne natirajo češ da si premlada pa kaj si misliš...

Meni je še pri (drugi polovici) 17ega leta rekla, da sem premlada :D .
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 02. Nov. 2007 10:29

*purple* nočm nč slabga, sam veš kaj mi je pa najbolj smešno. Govoriš, da nobena 15 letnica ni zrela za seks, medtem ko si bla ti s 16imi leti že popolnoma zrela za seks. Verjamem, da si bla, ampak ne morš pa zaradi enoletne razlike govort, da druga ni. Ti si bila pri 16ih letih pripravljena sprejet posledice in skrbet za otroka, če bi do tega slučajno prišlo? Js vem, da nism bla.

Js sm nedolžnost zgubila med 16im in 17im letom. Ne bom trdila, da sem bila 100% pripravljena, ampak žal mi pa ni bilo nikoli, še vedno sem s tem fantom.
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
tay-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tay-girl » 02. Nov. 2007 10:34

No, meni se tudi zdi, da se vsak sam odloči kdaj je pripravljen, čeprav je res boljše, da ne greš v to prehitro pa da o tem temeljito premisliš, če si tega sploh zares želiš, preden narediš napako. Mogoče bi to naredile samo zato, da bi vas fant mel raje? Raje o tem dobro premislite, pa se začnite cenit, ker doben fant ni vreden tega.

Lp
Everything happens for a reason..
štrumfka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 7. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a štrumfka » 02. Nov. 2007 10:44

Tud meni se zdi, da nobena 15-letnica ni zrela za sex oz. tkole bom rekla - tud če maš že pri teh letih resnega fanta, pa se odločta za to, se ti bo čez par let zdelo, da bi pa mogoče lahko še prej malo počakala. Ker z leti začneš sex čist drugače dojemat in tud če se ti pri 15. zdi, da je blo takrat fajn, počakaj še par let - takrat se ti bo pa zdelo fenomenalno, pa tud če boš še kr z istim fantom :). Js sem pri 18., ni mi žal, ampak zdj, par let kasneje, dojemam sex čisto drugače in je veliko bolše kot takrat.
Za sex ni dovolj sam telesna zrelost...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 02. Nov. 2007 11:01

Mislim, da nas je kar nekaj zgubilo nedolznost pri petnajstih. Lahko povem samo to, tista ki je avtorica teme - POCAKAJ SE MALO. Nikamor se ne mudi. Ce bi sla se enkrat skozi to, bi sigurno se pocakala nekaj let in se potem spucala v te vode. Se vso zivljenje bos lahko seksala.

Ce pa se bos vseeno odlocila za to - kar se bo vejretno tudi zgodilo - ne sekiraj se toliko. Vsi smo tisti prvic dali skoz in vse je bilo okay. Ti samo poskrbi za zascito ali pa naj to naredi fant.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
jasmine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 13. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jasmine » 02. Nov. 2007 11:41

*purple*

Amy.<3..Oprosti, če ti moj post ne bo všeč, ampak ti povem, da nobena 15 letnica ni zrela za sex


Mislim, kako lahko vse 15 letnice mečete v isti kufer!!! Se včasih zgodi, d se najde kaka 15 letnica k je bl zrela k kaksna 25 letnica!! In ce nekatere izmed vas niste ble "zrele" za sex pr 15ih, še ne pomeni da nobena ni al pa ni bla!!!
Sicer pa kako pa ves da si zrel? Kaj, merilo je to,da si pripravljen skrbet za otroka, pa ga financno prezivljat, ce bi pac prislo do zanositve???
Hjao, pol se mi zdi d marsikdo se nebi smel sexat !! :razz:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov