Deviška kožica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Jun. 2007 12:07

valve napisal/-a:A ae lahko katera opogumi in napiše kje je deviška kožia? Približno koliko cm not v nožnici


alo device, merit! :) pa ne pozabit, da so nas v osnovni šoli učili, da se razdalje najnatančneje merijo s šestilom! :D
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 12. Jun. 2007 12:32

srčica* napisal/-a:koliko si star ti?
valve napisal/-a:dovolj da bi šel tudi s tabo v posteljo :lol:

Pa ne veš tega :?: :
valve napisal/-a:Zanima me kako je z deviško kožico pri prvem spolnem odnosu ko je punca še devica. Ali jo je z penisom težko predreti? Kako globoko v vagini se nahaj kožica ? LP
valve napisal/-a:A ae lahko katera opogumi in napiše kje je deviška kožia? Približno koliko cm not v nožnici

No v pomoč si mal poglej slikco, ki jo je prilepila Temptress, drugače se pa sama nisem nikol obemenjevala s tem, kako globoko je in kako se jo predre, sploh pa si ponavadi fantje s tem ne belijo nevemkolk glave, verjetno se samo sprašujejo, če bodo to sploh čutili, tako da hja maš ti mogoče kak poseben način, kako bi rad doživel to, ko se predre deviško kožico, ne mogoče med samim spolnim odnosom ampak mogoče s prsti, da te zanima, kako globoko je? No, samo sprašujem se.

Jochie napisal/-a:
valve napisal/-a:A ae lahko katera opogumi in napiše kje je deviška kožia? Približno koliko cm not v nožnici

alo device, merit! :) pa ne pozabit, da so nas v osnovni šoli učili, da se razdalje najnatančneje merijo s šestilom! :D

:eek: :lol:

Se opravičujem za post, ki ni podal nobenega odgovora :roll:
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 18. Jun. 2007 19:49

rinca napisal/-a:
valve napisal/-a:A ae lahko katera opogumi in napiše kje je deviška kožia? Približno koliko cm not v nožnici

pejt na smrklja forum, pa naj si tam ena zmeri :roll:
me tukaj imamo vse pogum, sam deviške kožice ne več :P


:D :D :D :D :D :D :D tota pa je dobra...
k4tk4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 6. 2007
Kraj: tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a k4tk4 » 19. Jun. 2007 10:29

mene pa nekj zanima :?: :lol: mi2 z mojim fantom sva že 2x probala pa sm še nedolžna :lol: no in je šla samo glavica notri pa je bila moja dovol navlažena in njegov dovol trd pa ni šlo saj sem bila vstrajna sam ni šlo a mi prosm omagate kaj naredit sva pa probala use rarijante in ni šlo :? :oops: :roll:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 19. Jun. 2007 11:55

k4tk4 napisal/-a:mene pa nekj zanima :?: :lol: mi2 z mojim fantom sva že 2x probala pa sm še nedolžna :lol: no in je šla samo glavica notri pa je bila moja dovol navlažena in njegov dovol trd pa ni šlo saj sem bila vstrajna sam ni šlo a mi prosm omagate kaj naredit sva pa probala use rarijante in ni šlo :? :oops: :roll:


A 15 let si stara?
No Čez 3 leta bo šlo :D ...
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 19. Jun. 2007 11:56

valve napisal/-a:A ae lahko katera opogumi in napiše kje je deviška kožia? Približno koliko cm not v nožnici



Kaj ali misliš da imaš premajhnega in ne bi mogel ravno ti predreti deviško kožico ali kaj te tako zanima?
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
k4tk4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 6. 2007
Kraj: tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a k4tk4 » 19. Jun. 2007 13:35

šele :eek: :eek: zaka pa negre že zj????' :?
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 19. Jun. 2007 17:36

k4tk4 napisal/-a:šele :eek: :eek: zaka pa negre že zj????' :?


Sj ni mislna, da zdj pr teh letih to ni mogoče :D Mislm, da ti je hotla sam namignt, da si še mal počaki, res nikamor se ti ne mudi. Zakaj bi neki hitela, pa pol mogoče to enkat obžalvala. Sori k sm krneki ˝pametna˝, sam tko mislm.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 20. Jun. 2007 11:10

k4tk4 napisal/-a:šele :eek: :eek: zaka pa negre že zj????' :?


Pejt se z barbikami igrat, otrok.
A ne vidiš, da še nisi pripravljena. Nam je to več kot očitno. Tipu reč, naj si ga na roko vrže, ti pa počak ene par let, da se ti v glavi spuca. Vmes pa svojo slovnico popravi, ker je obupna.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Jun. 2007 11:23

Shannon napisal/-a:
k4tk4 napisal/-a:šele :eek: :eek: zaka pa negre že zj????' :?


Pejt se z barbikami igrat, otrok.
A ne vidiš, da še nisi pripravljena. Nam je to več kot očitno. Tipu reč, naj si ga na roko vrže, ti pa počak ene par let, da se ti v glavi spuca. Vmes pa svojo slovnico popravi, ker je obupna.


se kar morm strinjat s tem...
in izjava spada definitivno pod izjavo meseca :lach: sam še nevem al bi se smejala ali bi se zjokala...

punca, nisi zrela za take zadeve, brez da te vidim slišim poznam, ti lahko povem...
danes nisi IN če čimprej junfr zgubiš, ampak če ga dolgo držiš....
to pomeni da ga ne daš prvemu kandidatu ki bi ga rad na moču... :wink:
mogoče zdej še ni ist jasno, bo pa čez parlet bolj, ko boš tole počela, če boš zdej nardila kej takega kar nameravaš : :wall:
k4tk4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 6. 2007
Kraj: tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a k4tk4 » 20. Jun. 2007 11:55

ok hwalla za odgovore :D mjbi sm res še blont. we mate sigurn bl prov k ste že več skos dale pa to :D uživjte še naprj
julči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a julči » 21. Sep. 2007 8:32

Mene pa neki zanima,fant mi je že večkrat s prsti prodrl in vsakič do sedaj mi je naslednji dan tekla kri...in peklo je ko sem šla na wc.Mogoče kdo ve zakaj?Upam d sm dala vprašanje v pravo temo,če nism se opravičujem!mi lahko katera pomaga?hvala
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 21. Sep. 2007 8:54

^^Si še nedolžna? Kolikokrat ti je tekla kri, ko ti je prs not dal? Kolk si stara?
julči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a julči » 21. Sep. 2007 9:04

Ja še sm nedolžne,stara sm 18 let. s prstom mi je približn 3krat,vsakič mi je kasnej tekla kri!je možn d se deviška kožica še ni predrla?
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 21. Sep. 2007 9:07

Če krvaviš, se je vrjetno že predrla. Ali pa ne. Ali ti nežno vstavi prste? Ker če je pregrob, lahko da te je ranu. Pa dobro bi blo, da ma prste fajn navlažene (z lubrikantom).

Preberi si TUKAJ, mogoče ti bo kaj pomagalo (čeprav si še nedolžna).

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]