Deviška kožica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 03. Nov. 2007 21:19

^^ Samo, če je zate real life TV.

/Konec OT z moje strani.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 03. Nov. 2007 21:21

hec pi*kumatr! :D :D Jz zdj se ful nesproščeno pogovarjam s frendicami o seksu, pač je to moja zasebna zadeva, še posebej pa se je bedno pogovarjat kr je večinoma " HIhihi HihihihIIHIiihihi" njihov odgovor tud če je kej resnga :P , pr 30h..bomo pa se vidl :)
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 04. Nov. 2007 13:50

...Zdaj en čas nisem bila gor...Pa sem vse lepo prebrala skozi...No v glavnem...Samo Picaboo bi rekla hvala,kr mi je vso srečo zaželela...
Am ja...Morem rečti, da me je ene par postov dobesedno užalilo(tako da bi se jaz vprašala kako kaj od nekaterih olika?) medtem ko druge pa res pazite na izražanje,kar spoštujem...
Pa ja...Ugotvila sem,da brezveze kaj sem sploh šla tu gor pisat, kr konec koncev je to itak moja stvar... :? :wink: Pač pa vseeno hvala za toliko različnih mnenj... :o
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 04. Nov. 2007 17:32

Amy.<3 napisal/-a:...Zdaj en čas nisem bila gor...Pa sem vse lepo prebrala skozi...No v glavnem...Samo Picaboo bi rekla hvala,kr mi je vso srečo zaželela...
Am ja...Morem rečti, da me je ene par postov dobesedno užalilo(tako da bi se jaz vprašala kako kaj od nekaterih olika?) medtem ko druge pa res pazite na izražanje,kar spoštujem...
Pa ja...Ugotvila sem,da brezveze kaj sem sploh šla tu gor pisat, kr konec koncev je to itak moja stvar... :? :wink: Pač pa vseeno hvala za toliko različnih mnenj... :o


Amy.<3 kot prvo, ni brezveze da si tuki pisala/spraševala, za to pa so forumi a ne? :)

kot drugo se mi pa zdi ti vse jemleš preveč osebno in razumeš, da te vsak komentar želi užaliti (tak občutek sem dobila). mislim da večina deklet in fantov na tem forumu noče nikogar užalit, mogoče včasih preresno vzameš njihove odgovore :P
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 04. Nov. 2007 18:30

Danes je tako, da če kdo pove drugačno (sicer svoje mnenje), da to pomeni, da nekoga užali. Nikogar ne žalimo, ampak povemo tisto kar se nam zdi, da je prav.
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 04. Nov. 2007 18:33

sam spostovanje rabimo pa bo... :P
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Nov. 2007 19:14

Mju napisal/-a:
Amy.<3 napisal/-a:...Zdaj en čas nisem bila gor...Pa sem vse lepo prebrala skozi...No v glavnem...Samo Picaboo bi rekla hvala,kr mi je vso srečo zaželela...
Am ja...Morem rečti, da me je ene par postov dobesedno užalilo(tako da bi se jaz vprašala kako kaj od nekaterih olika?) medtem ko druge pa res pazite na izražanje,kar spoštujem...
Pa ja...Ugotvila sem,da brezveze kaj sem sploh šla tu gor pisat, kr konec koncev je to itak moja stvar... :? :wink: Pač pa vseeno hvala za toliko različnih mnenj... :o


Amy.<3 kot prvo, ni brezveze da si tuki pisala/spraševala, za to pa so forumi a ne? :)

kot drugo se mi pa zdi ti vse jemleš preveč osebno in razumeš, da te vsak komentar želi užaliti (tak občutek sem dobila). mislim da večina deklet in fantov na tem forumu noče nikogar užalit, mogoče včasih preresno vzameš njihove odgovore :P


res je, preveč si h srcu jemlje.To je forum z veliko veliko uprabniki in vsak ima svoje mnenje.eni tako kot ti, drugi drugačno, tretji pa popolno nasprotje.Dokler ne začne kdo klet nad tabo ni nikjer žalitve :D
ne jemlji si tako osebno tega :wink:
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 11. Nov. 2007 9:32

No prav...Bom vzela vse kot kompliment, tudi tisto z barbikami... ( :roll: ) :razz: :wink:
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 11. Nov. 2007 10:31

Mene pa sam neki zanima... Pač ko zgubiš junfer (nedolžnost) oz. ko ti tip predre deviško kožico in pač pri nekaterih puncah priteče kri... Kok dolgo pol pač se ti na hlačkah pozna kri??
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 11. Nov. 2007 10:45

Odvisn od posameznice...
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 11. Nov. 2007 10:56

Aha, hvala... pač ker je men včer, pa dons sm mela tko srednjo pikico...
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 13. Nov. 2007 19:20

*spelchek* napisal/-a:Aha, hvala... pač ker je men včer, pa dons sm mela tko srednjo pikico...

No, kot je rekla Gregalina; odvisno od posameznice...
Ene sploh nič ne krvavijo... :wink:
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 21. Nov. 2007 21:58

Mene, pa še to zanima pač... poznam kolegico k ji je pri prvek sexu pač tekla kri ane, in zdei k je še drugič ji je pač spet kri tekla... A je lohk kai narobe?
Uporabniški avatar
Melani
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Melani » 21. Nov. 2007 22:02

EH.. men je tut se ene parkrat
to ni nič narobe
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 21. Nov. 2007 22:23

jaz sploh nisem krvavela, ko sem prvič... to je od vsake pozameznice odvisno... ene bolj, druge manj, tretje nič. vse je normalno.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]