Cosmo anketa: Kaj meniš o spolnem odnosu na prvem zmenku?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj meniš o spolnem odnosu na prvem zmenku?

Tega si nikoli ne bi dovolila.
122
41%
Zakaj pa ne, če mi je fant všeč.
112
38%
Bi, pa ne upam, da ne bi izpadla neresna.
39
13%
Seveda, saj to ni nič nenavadnega.
22
7%
Skupaj glasov : 295

kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 14. Mar. 2006 18:30

Zarad menstruacije se nisva, drugače bi se pa, ker je bla ful kemija. :D
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 14. Mar. 2006 18:50

Ne razumem tega prvega zmenka... :D
Načeloma je odgovor ne, če pa malo obrnem situacijo pa... Js z mojim možem še nism uradno hodla, ko sva se prvič čivčkala. ;D Sva se pa seveda, toliko bolje poznala. :)
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 14. Mar. 2006 19:00

pravzaprav nimam kaj dosti izkušenj glede prvih zmenkov, ker sem do zdaj bila samo na enem. fant je dajal očitne znake, da sem mu všeč in tudi on je bil meni, ampak ga nisem hotela niti poljubit, ker sem bila preveč sramežljiva in se je najin zmenek končal samo z rokovanjem. ampak mi ni žal, ker če je fant tak kot mora bit, bo spoštoval mojo željo.

potem sma se s tem fantom srečala še drugič in takrat me je celo vprašal, če mu dam lubčka. takrat sem mu hotela dat, ampak sva bla blizu moje hiše, pa še sredi belega dneva in starejše vaščanke rade marsikaj napihnejo.

ampak pozenje enkrat pa je dobil ljubčka in šele čez približno dva meseca sex.

tako da vsekakor nisem punca, ki bi me zanimal sex na prvem zmenku, pa naj bo fant še tako privlačen. sem pač bolj resna punca, ki se zaniam za resne fante in če bi fant na prvem zmenku hotel sex, bi mi seveda laskalo, saj bi si to razlagala, kot da ga privlačim, ampak bi pa vedela, da ni resen in verjetno se ne bi prikazala na drugem zmenku :)
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 14. Mar. 2006 19:09

S seksom na prvem zmenku nimam izkušen. Ampak, če bi bila še nedolžna potem sigurno ne bi že na prvemu zmenku seksala. Zdaj pa, če bi prišlo do kakšne take situacije, pa verjetno da bi ... če bi bilo res toliko kemije že takoj :)
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 14. Mar. 2006 19:19

Torej....

Če tipa poznaš že od prej in sta kolega (torej veš približv kaj se spuščaš), OK.

Če nista niti na zmenku, ampak se dasta kar tako dol nekje (in sklepata, da gre samo za avanturo za eno noč), tudi OK.

Če tipa ne poznaš in sta na prvem zmenku: NI ŠANS.
Zmenek je za to, da nekoga spoznaš. Tam "testiraš" bodoe partnerje, zato sex na prvem zmenku nima kaj iskat (ne glede na to, kako močna je strast).

Že samo tipi čisto drugače gledajo na zadeve: če se neka x pubnca da dol z njimi na neki žurki, je vse OK.
Če se neka druga neznanka na prvem zmenku da z njim dol, je pa že takoj "lahka" in "tista ki zmeraj da".
Imaš, da me vikaš!
**TaMaLaa**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 25. 7. 2005
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a **TaMaLaa** » 14. Mar. 2006 19:25

hmm..nevem če bi se glih spustla u to na prvem zmenku..ampak nikoli ne reci nikoli..vse je možn :lol:
baby..life goes on..
Uporabniški avatar
plankyca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: Moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a plankyca » 14. Mar. 2006 20:15

ja jst pa moj sva se tut dala dol se predno sva zacela hodt. sam ok je pa res da sva se od prej poznala in sva oba premisnla o tem. je pa res da bi si zrd tega loh clo zafurala celotno zvezo ker mi je reku da njemu pac ni kul ce mu zenska da se predn zacneta hodt tko da sploh ni mislu da se bo kej vec razvil. ocitno sm mogla met res sreco. :D
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 14. Mar. 2006 21:12

Jst sm bla na svojem prvem in edinem prvem zmenku pri 15 letih :D, tko da mi takrat niti na kraj pameti ni padlo, da bi sexala ... :wink: Sva se kr lepo neki časa spoznavala in šele potem hop v postlco :twisted:

Pojma pa nimam kako bi blo če bi šla zdej na prvi zmenek ... ampak glede na to da nekak nism pristaš tega ... ONS-jev in tko ... mislm da bi človeka prej rajš mal bolš spoznala in ugotovila če si sploh zasluži to ... da je z mano pač ... Ker se mam preveč rada, da bi se pustila tko izkoristit ... :wink: :cool:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 14. Mar. 2006 22:31

Vedno sem mislila, da me noben ne mora tako spodnesti tal pod nogami, da se mu ne bi mogla upreti. Vedno je trajalo preden sem sploh nekomu pokazala svoja čustva, kaj šele, da bi me spravil v posteljo.
Mojemu pa se preprosto po tretjem zmenku nisem mogla upreti. In se je zgodilo.


Kar se tiče pa sex na prvem zmenku, pa mislm, da tud ni nič slabega, seveda če se že od prej poznata in imata razčiščeno ali gre za ONS ali za začetek resnejšega razmerja.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Mar. 2006 7:19

Po moje je tole tut od starosti odvisno in od raznoraznih dejavnikov. Jaz nimam nič proti, če se oba zavedata, kaj lahko to pomeni. :wink:
Je šlo pa pri nama kar hitro, čeprav ne ravno na prvem zmenku. :oops: :D
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 15. Mar. 2006 7:47

Mogoče sem mal staromodna, ampak če grem z nekom uradno na zmenek, potem od njega pričakujem več kot le to, da me dobro položi :D Pa tut nevem...včasih je strast prvega seksa z novim partnerjem še hujša, če si oba vzameta čas in počakata, da pride zaupanje, sproščenost, ipd. Moj je čakal kak mesec, pol pa jst nism več zdržala :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
baby_doll
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 28. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a baby_doll » 15. Mar. 2006 8:28

Seks na prvem zmenku? Zakaj pa ne. Kaj si moški mislijo o tem, mi je precej znano, nerodno je le, da bi se le redkokateri pustil fehtati. PA tudi s tipčkom za eno noč ni nič narobe, da je le civiliziran, poleg drugih potrebnih kvalitet, kajpak.
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 15. Mar. 2006 9:40

Nč tazga, čeprou jst tega nism prakticirala :)
limoncaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 25. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a limoncaa » 15. Mar. 2006 10:41

Jaz bi, samo pole si mislim, da bi me tip imel za lahko... :oops:
Odvisno, kaj išče on, al avanturo, al resno zvezo. :)
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 15. Mar. 2006 11:14

Hja, glede na to, da sem dokaj zgodaj začela s prvimi zmenki (15), mi niti na kraj pameti ni prišlo, da bi seksala že na prvem zmenku. Kmalu sem pristala v resni zvezi, tako da niti ni bilo prilike, da bi prišlo do tega. S prvim resnim fantom sem še danes, zdaj pa, ko sva poročena, pa ne odpade le seks na zmenkih, ampak tudi zmenki, he he :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]