Brez izkušenj - kaj sedaj?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spuko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 19. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a spuko » 21. Apr. 2011 19:27

Jochie napisal/-a:
keepsake napisal/-a:
ker sej, roko na srce, ne deluješ tko hudo tumast pa neki odbijajoč, tko, na prvo žogo.. če primerjamo recimo s spukotom :lol:


ampak še vedno govorimo o fičkotu in stoenki... :D :D :D


dej ti creina cisterna ne se oglašat :cool:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Apr. 2011 21:11

^^

tapameten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tapameten » 23. Apr. 2011 18:00

Kika napisal/-a:je pa tut na tem plesnem tečaju en tak fail of tipa, k bi skor ziher rekla, da mu ni jasno, zakaj mu z ženskami ne gre. in sicer je totalno preveč pameten in ne odstopa od svojega mnenja. da obrazložim s primerom: bla sm na tajskem in skos smo meli dež. pa on prbije: ja sej, monsuni pa to, kaj pa hodiš tja v tem cajtu. in bl sm mu dopovedovala, da zdaj ni monsunsko obdobje in da je bilo to obdobje izjema, bolj se mi je režal kaj sm rinla tja takrat, ko je monsun. ja pi*da, valda da bom vedla a je monsun tam al ne, sej sm zbrala potovalni čas glede na to in ti mi tle pametuješ :D ampak se mi zdi, da ga te zadeve ne prizadenejo grozno, ker se še naprej isto obnaša in še vedno je samski :D


Če se prav spomnim sem reku da se začne deževno obdobje torej to ni enako monsunom. Tudi če sem reku monsuni še ne pomeni da se začne tako vreme z 1. aprilom ob 12:00.
Kar se tiče mojega smejanja mislim da človek ne more drugače odreagirat na take reakcije na izjavo da
jest vem da ni monsun
. V končni fazi mi je čisto vseeno ali je tam monsun ali ni. Namen je bil pogovor o vremenu.
Razlog zakaj sem samski pa najbrž ni v tem da se midva ne moreva pogovarjat ampak je moja osebna odločitev in izhaja tudi iz preteklih izkušenj. Sploh pa se ne ocenjuje ljudi na tak način kot si ga prikazala tukaj vsaj jaz tega ne počnem.
P.S. Se opravičujem za kakršne koli napake v slovnici. Namreč vejice sem namerno izpuščal.
Če bo lepa pa bogata je lahk tudi neumna. :D
Pa brez zamere.

D. :evil:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 23. Apr. 2011 18:09

^^OMG!

daj tapameten povej no, ali je bil pogovor o monsunu del tvojega plana kako osvojiti Kiko ali ne?
ker ona pravi, da si jo osvajal in to ni ravno "odločiti se ne imeti punce" ampak "nobena me noče".
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Apr. 2011 18:11

^^

:lol: :lol: :lol:

mene samo zanima, kako si uspel najti tale post ob tako širokih možnostih brskanja na internetu... :lol: :lol: :lol:
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 23. Apr. 2011 18:26

DON'T FEED THE TROLL.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 23. Apr. 2011 19:13

Jochie napisal/-a:^^

:lol: :lol: :lol:

mene samo zanima, kako si uspel najti tale post ob tako širokih možnostih brskanja na internetu... :lol: :lol: :lol:



Ker je brskal po internetu o monsunih, da se bo preprical da ima prav, pa se mu je odprl kosmo forum in seveda se je prepoznal :D
tapameten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tapameten » 23. Apr. 2011 19:42

Našel sem se tako, da sem vpisal v google "kdo je lep in pameten in pleše".

Osvajal že lep cajt nisem nobene.

Za monsune mi je res vseeno. Sploh pa, ta tema ni več aktualna.

D. :evil:
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 23. Apr. 2011 19:47

tapamaten troll a bi znal opisat zunanji izgled uporabnice ''Kika''?
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 23. Apr. 2011 20:44

keepsake napisal/-a:nisem brala od začetka, a je on kje napisal da je 'simpatičen, prijeten na pogled, športne postave', uglavnem lastna hvala o tem kako je fajn dec karakterno IN vizualno, pa noče nobena drugega dejta z njim?

Sem že nekje omenil, da imam kar širok krog prijateljev in prijateljic, hodim na fitnes, tudi sem že slišal da sem simpatičen.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 23. Apr. 2011 21:50

^^ kakorkoli stari, s tabo nekaj ne štima. začni naštevat tiste stvari. dokler jih ne moreš, ne moreš imeti punce. :D

ne resno, to ni normalno.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Apr. 2011 21:53

Toty napisal/-a:Sem že nekje omenil, da imam kar širok krog prijateljev in prijateljic, hodim na fitnes, tudi sem že slišal da sem simpatičen.


kje to, na fejsbuku???

veš kaj pomeni, če ženska moškemu reče, da je simpatičen???

tole:
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 23. Apr. 2011 22:00

Toty napisal/-a: Sem že nekje omenil, da imam kar širok krog prijateljev in prijateljic, hodim na fitnes, tudi sem že slišal da sem simpatičen.


slišal da si simpatičen... a ti je kera to rekla, a si ujel pogovor izza vogala, al...
jez tud komu rečem da je 'simpatičen' rečem pa tud da je kdo fukabilen, za pojest, za ožent, pa še kej...
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 23. Apr. 2011 22:28

Toty napisal/-a:
keepsake napisal/-a:nisem brala od začetka, a je on kje napisal da je 'simpatičen, prijeten na pogled, športne postave', uglavnem lastna hvala o tem kako je fajn dec karakterno IN vizualno, pa noče nobena drugega dejta z njim?

Sem že nekje omenil, da imam kar širok krog prijateljev in prijateljic, hodim na fitnes, tudi sem že slišal da sem simpatičen.



Imam enega frenda, ki je deljansko lep in postaven ampak se vse to zgubi, ker je sramezljiv. Ko pristopi kaka zenska razvije samo prijateljskega pogovora in to je to. Si sam daje vlogo prijatelja, nobeden mu ni kriv.
Zmeraj mu zenske same pristopijo in prekleto ne ve kaj naj pocne in vse sam pokvari in seveda zenske potem se umaknejo.
spuko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 19. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a spuko » 23. Apr. 2011 22:57

Akvamarin napisal/-a:
Toty napisal/-a:
keepsake napisal/-a:nisem brala od začetka, a je on kje napisal da je 'simpatičen, prijeten na pogled, športne postave', uglavnem lastna hvala o tem kako je fajn dec karakterno IN vizualno, pa noče nobena drugega dejta z njim?

Sem že nekje omenil, da imam kar širok krog prijateljev in prijateljic, hodim na fitnes, tudi sem že slišal da sem simpatičen.



Imam enega frenda, ki je deljansko lep in postaven ampak se vse to zgubi, ker je sramezljiv. Ko pristopi kaka zenska razvije samo prijateljskega pogovora in to je to. Si sam daje vlogo prijatelja, nobeden mu ni kriv.
Zmeraj mu zenske same pristopijo in prekleto ne ve kaj naj pocne in vse sam pokvari in seveda zenske potem se umaknejo.


nerealiziran talent.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]