Brez izkušenj - kaj sedaj?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Apr. 2011 23:14

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 19. Apr. 2011 23:29

sirova štručka napisal/-a:Pa to ni za obračat oči nad njo, nad sabo jih daj, če bi bil ti za kej, bi si ona oblekla svoje najljubše spodnje perilo za zmenek s teboj, ne pa prjatlce zraven privlekla.

Bom se na naslednjem zmenku prikazal s kakšnim svojim kolegom. Bom videl, kakšna bo njena reakcija.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Apr. 2011 23:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 19. Apr. 2011 23:33

sirova štručka napisal/-a:najbolj komično bo, če bo potem iz zmenka šla s tvojim kolegom, ti boš pa spet izvisel :D

Bom ti poročal, če se bo kaj takega zgodilo. :P
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Apr. 2011 23:40

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:24, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Apr. 2011 23:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Apr. 2011 6:30

Toty napisal/-a:Kot kaže je en velik larifari ko pravijo, da raje vidite da jih je tip imel čim manj.


To ti dopovedujem že pol leta, hitro ti je potegnilo.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 20. Apr. 2011 14:23

na plesnem tečaju, kamor hodim jaz, sem ravno ugotovila, da so se tekom časa vsi neki med sabo poparčkal- tisti, ki so bli samski. sam še ene par nas je ostalo, k delamo to zunaj tega kroga :D

drgač pa to ne pride v enem mescu, kukr to traja, ampak v roku leta ali več. najprej je tečaj, potem se hodi ven plesat, se omisli še kako skupno druženje in tko to pol rata.

je pa tut na tem plesnem tečaju en tak fail of tipa, k bi skor ziher rekla, da mu ni jasno, zakaj mu z ženskami ne gre. in sicer je totalno preveč pameten in ne odstopa od svojega mnenja. da obrazložim s primerom: bla sm na tajskem in skos smo meli dež. pa on prbije: ja sej, monsuni pa to, kaj pa hodiš tja v tem cajtu. in bl sm mu dopovedovala, da zdaj ni monsunsko obdobje in da je bilo to obdobje izjema, bolj se mi je režal kaj sm rinla tja takrat, ko je monsun. ja pi*da, valda da bom vedla a je monsun tam al ne, sej sm zbrala potovalni čas glede na to in ti mi tle pametuješ :D ampak se mi zdi, da ga te zadeve ne prizadenejo grozno, ker se še naprej isto obnaša in še vedno je samski :D
Zadnjič spremenil Kika, dne 20. Apr. 2011 18:59, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Apr. 2011 14:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Apr. 2011 14:27

toty mi ne deluje pameten...bolj mevžast... :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Apr. 2011 14:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 20. Apr. 2011 22:24

jez skoro ne verjamem da je on res na kak tečaj hodu, ker bi itak skup padel ko bi moral bejbo prijet... :?

nisem brala od začetka, a je on kje napisal da je 'simpatičen, prijeten na pogled, športne postave', uglavnem lastna hvala o tem kako je fajn dec karakterno IN vizualno, pa noče nobena drugega dejta z njim?

ker sej, roko na srce, ne deluješ tko hudo tumast pa neki odbijajoč, tko, na prvo žogo.. če primerjamo recimo s spukotom :lol:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Apr. 2011 6:03

keepsake napisal/-a:
ker sej, roko na srce, ne deluješ tko hudo tumast pa neki odbijajoč, tko, na prvo žogo.. če primerjamo recimo s spukotom :lol:


ampak še vedno govorimo o fičkotu in stoenki... :D :D :D
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 21. Apr. 2011 11:58

Kika napisal/-a:je pa tut na tem plesnem tečaju en tak fail of tipa, k bi skor ziher rekla, da mu ni jasno, zakaj mu z ženskami ne gre. in sicer je totalno preveč pameten in ne odstopa od svojega mnenja. da obrazložim s primerom: bla sm na tajskem in skos smo meli dež. pa on prbije: ja sej, monsuni pa to, kaj pa hodiš tja v tem cajtu. in bl sm mu dopovedovala, da zdaj ni monsunsko obdobje in da je bilo to obdobje izjema, bolj se mi je režal kaj sm rinla tja takrat, ko je monsun. ja pi*da, valda da bom vedla a je monsun tam al ne, sej sm zbrala potovalni čas glede na to in ti mi tle pametuješ :D ampak se mi zdi, da ga te zadeve ne prizadenejo grozno, ker se še naprej isto obnaša in še vedno je samski :D

Okej, brez zamere, sam kaj je tuki kej tazga, da na podlagi tega suvereno zatrjuješ zakaj je tip samski? A sm edina, k se ji to ne zdi nč posebnga? Pač mal pametn tip, k te najbrž mal drka, ampak brez kakega hudo slabga namena. Ne vem zakaj se ene ženske znate tko zapičit v en stavek, pa se pustit sprovocirat.
Mogoče si pa jz to narobe interpretiram, ker kar neki časa preživim v moški (pa tud mešani) družbi, kjer si noben takih "podrkancij" ne jemlje tok na hard.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 21. Apr. 2011 15:09

to je bil primer, s katerim sem ponazorila njegovo splošno obnašanje. in ne, to ni na nivoju drkanja ampak na nivoju mišljenja: 'jaz sem najpametnejši na svetu in tako to pač je.' ti si to sliko na podlagi enega stavka, ki sem ga napisala, težko ustvariš, jaz sem pa v skoraj vsakem pogovoru doživela kaj takega. pa vem, da sm mu (bila) všeč, pa mu res ni uspevalo.

sej mogoče je pa do zdej že kako obrnu, nikol se ne ve. kake prav brihtne pa ziher ne :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov