Brez izkušenj - kaj sedaj?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
FTad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a FTad » 24. Apr. 2011 16:19

glej...najmanj kompliciranja bo bilo, če boš direkt jo vprašal za pijačo, ne pa za kak kino... kaj pa boš meu od tega, da bosta 2 uri v kinu sedela pa gledala na platno, namesto, da bi se že dve uri pogovarjala....

anyways, čez par dni jo klikni na netu, pa jo vprašaj kak je, blablabla, potem pa jo kar direk vprašaj, če ma čas za pijačo. Pa ne rečt v stilu: "maš kdaj čas za pijačo", ampak daj konkreten čas, bodisi danes/jutri/pojutrišnjem....

in ko boš vidu kako bo odgovorila, boš videl pri čem si...

Zdaj se pa vidi, da iščeš nek perfect moment, ki ga itak nikoli ni....

prej boš vedu pri čem si, prej se boš lahko nehal sekirat pa analizirat vsak stavek, ki ti ga napiše in kako hitro ti odpiše....
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Apr. 2011 16:21

lahko, saj več kot "ne" ti ne more reči. samo pazi, da vajina projektna naloga ne bo trpela, če boš dobil košarico.

povej ji, da bi jo rad bolje spoznal ter če bi sprejela povabilo na pijačo/v kino/na sprehod, karkoli...

pa srečno... :)
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 24. Apr. 2011 16:27

tapameten napisal/-a:Sploh pa se ne ocenjuje ljudi na tak način kot si ga prikazala tukaj vsaj jaz tega ne počnem.

Pa brez zamere.


I think a public apology is in order. torej, se res opravičujem. res se ne ocenjuje ljudi na tak način. to je bil pač samo izsek nečesa vzet iz konteksta, kot slab primer in valda je bil dan v anonimnosti, kar je prispevalo k neizboru izražanja.

Se pomeniva ob priliki.
matic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 24. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a matic » 24. Apr. 2011 16:42

edino, kar me "muči" je to, da se bova videla komaj čez en teden in še nekaj, tako da ne vem al naj jo že zdaj povabim za npr. naslednji četrtek al naj počakam do drugega vikenda?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Apr. 2011 16:49

Bodi direkten, pa boš videl.

Sploh pa nehaj s tem bulšitom, a je zaposlena in ali je kino dovolj dober, zberi se malo, jo direktno in neposredno povabi ven, potem pa se bo ona odločila.

Aja pa en fajn nasvet, prvi zmenek z kinom je preveč klasičen, in kot je napisal Ftad nimaš možnosti da jo gledaš v oči in debatiraš z njo, bodi inovativen in samozavesten in pogruntaj nekaj coolskega - ženskam je to všeč, da se potrudiš zanjo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Apr. 2011 17:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
FTad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a FTad » 24. Apr. 2011 17:16

Jochie napisal/-a:lahko, saj več kot "ne" ti ne more reči. samo pazi, da vajina projektna naloga ne bo trpela, če boš dobil košarico.

povej ji, da bi jo rad bolje spoznal ter če bi sprejela povabilo na pijačo/v kino/na sprehod, karkoli...

pa srečno... :)



nč ji res rečt, d bi jo rad bolje spoznal blablabla....ko enx poveš punci, da ti je všeč, pa če (še) ni obojestransko, ti prec "value" pade....oz si vreden pol k****

ko jo boš na pijačo povabil, bo že vedla, zakaj se gre...takih stvari ni še treba verbalizirat....
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Apr. 2011 17:19

^^ boš videl, ko boš katero povabil na pijačo pa ti bo odgovorila, da ni žejna! :D :D :D
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 26. Apr. 2011 12:51

Džeki napisal/-a:
Toty napisal/-a:Kot kaže je en velik larifari ko pravijo, da raje vidite da jih je tip imel čim manj.


To ti dopovedujem že pol leta, hitro ti je potegnilo.

Ne vem no, kot da se ženske sprenevedajo. Tukaj mi pravijo, da naj se ne sekiram, da imajo one raje devičnika kot pa nekoga, ki jih je imel 20. Potem se pa izkaže, da bi šla na zmenek z mano pod pogojem, če bi jih imel za sabo 10.

keepsake napisal/-a:slišal da si simpatičen... a ti je kera to rekla, a si ujel pogovor izza vogala, al...
jez tud komu rečem da je 'simpatičen' rečem pa tud da je kdo fukabilen, za pojest, za ožent, pa še kej...

Ja, v faco so mi to rekle, od tega da sem zelo lušten pa do tega, da imam lepe oči.

Akvamarin napisal/-a:Imam enega frenda, ki je deljansko lep in postaven ampak se vse to zgubi, ker je sramezljiv. Ko pristopi kaka zenska razvije samo prijateljskega pogovora in to je to. Si sam daje vlogo prijatelja, nobeden mu ni kriv.
Zmeraj mu zenske same pristopijo in prekleto ne ve kaj naj pocne in vse sam pokvari in seveda zenske potem se umaknejo.

To mi je dalo mislit, če ni morda ravno v tem problem. Torej, kako razvit pogovor, da ne bo vse skupaj izpadlo prijateljsko?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Apr. 2011 14:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 28. Apr. 2011 9:30

FTad napisal/-a:
nč ji res rečt, d bi jo rad bolje spoznal blablabla....ko enx poveš punci, da ti je všeč, pa če (še) ni obojestransko, ti prec "value" pade....oz si vreden pol k****

ko jo boš na pijačo povabil, bo že vedla, zakaj se gre...takih stvari ni še treba verbalizirat....


Bravo.

Ogromno tipov ga taktično userje, ko na zgodnih zmenkih ženski nekaj razlaga: všeč si mi, kako lepo mi je s tabo..

Večini žensk to izpade bedno. Če si jo povabil, ji je itak jasno, da ti je všeč, ni ji treba zdaj verbalizirat banalnih stvari.

Malo taktike, fantje.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Apr. 2011 18:45

^^nemoj ti meni s taktiko... :D :D :D

če si ženski všeč in ji direktno poveš, da ti je všeč in da ti je lepo z njo, bo ona vsaj prej vedela pri čem je, saj sam lahko vidiš na forumu, kakšne probleme imajo ženske, ko ne vejo pri čem so in kaj moški misli...

če pa ženski nisi všeč, ti ne bo pomagala niti taktika 4-4-2, niti 4-3-3 niti messi niti murinjo! :D

smisel vsega je biti spontan, narediti, povedati to, kar čutiš, kar hočeš spraviti iz sebe. če rata ok, če ne rata tudi ok...buh pomagej... :D
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 30. Apr. 2011 22:39

Pa smo spet na različnih bregovih. :? Vijoličasti pravijo, da ženski nima tip kaj govorit, da mu je všeč, rdeči pa pravijo, da je treba povedat kar čutiš.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Maj. 2011 0:27

^Zato je edina prava pot, da končno postaneš moški, kar pomeni, da začneš verjeti v to, kaj delaš in ne hodiš spraševati na forum neznance za vsako malenkost.

Ko boš postal tak, bodo to ženske opazile in boš zanimiv. Dokler pa si sramežljiv neodločnež, boš prejemal le poceni komplimente, da si simpatičen.
ROLEX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 11. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a ROLEX » 18. Nov. 2022 1:04

Zdj me prav firbec, če je Toty že končno našel svojo deklino :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]