Bolečine pri enem položaju

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bejbika23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 15. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bejbika23 » 24. Apr. 2008 9:37

Ali tudi vas boli, ko v pasjem položaju? Taka topa bolečina po steni maternice. V drugih položajih nič ne boli, samo v tem. Je to normalno zarad položaja?
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 24. Apr. 2008 9:48

Jst nimam takih izkušenj...sem pa že slišala od kolegice, da jo je bolel, če se je preveč "naguzila" :) .
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 24. Apr. 2008 10:03

ja, mene včasih začne bolet, pa ne vem, kaj je to...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 24. Apr. 2008 10:11

Pomaga, ce se sklonis bolj naprej, ce se da s telesom cim bolj dol, ritko pa v zrak (da telo ni v pravokotnem polozaju). Sicer pa je najbolje, ce sama ugotovis, kako ti je bolj udobno in brez bolecin ... Pa mogoce te boli tudi zato, ker pride v tem polozaju vcasih precej zraka v noznico, ta zrak pa lahko precej moti in povzroca topo bolecino + upocasnita sunke, ker ce je prehitro, te v tem polozaju lahko res boli, ker je prodiranje precej globoko glede na ostale.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 24. Apr. 2008 10:44

Boli lahko tudi od (pre)velikega penisa.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Bejbika23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 15. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bejbika23 » 24. Apr. 2008 11:21

Sm pol bi tudi v drugih bolelo?
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 24. Apr. 2008 11:28

hja verjetno...

MsN, to kar si napisala, si me v bistvu spomnila, da je to nekak res, kar si rekla (sploh tisto o zraku).
mogoče pomaga tudi, če hrbet usločiš - se mi zdi da je lažje...
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 24. Apr. 2008 11:38

V bistvu je tako, da je nožnica nekako najkrajša v pasjem položaju, zato se tam prej kot v drugih položajih lahko zgodi, da njegov penis boleče udarja ob tvojo steno. (Mene sicer boli v prirejene misionarcu)

Zrak pa je največkrat tudi lahko povzročitev bolečine. Rešitev je upočasnitev tempa, začasna menjava položaja in potem prilagoditev doggyja. (noge skupaj/narazen, bolj/manj usločen hrbet,...)
Imaš, da me vikaš!
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 24. Apr. 2008 11:49

tut mene včas boli v določenem položaju, mal se pol premaknema, drgač naštimama, če pa še ni bolš pa zamenama položaj. Res bi poslušala nekatere punce, k so tako lepo napisale, jih je kr za poslušat
Always look on the bright side of your life.
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 24. Apr. 2008 14:17

Jaz imam tako bolečino v tem položaju en teden pred menstruacijo, drugače pa ne :)
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 24. Apr. 2008 14:37

Mene boli včasih... k s sreči ne vedno. Ponavadi potem roke pokrčim, da sem na komolce naslonjena ali pa se čisto uležem (da je glava na vzglavju), kolena pa imam vedno pokrčena. Pač se prilagajam glede na bolečino (kadar je prisotna).l
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 24. Apr. 2008 17:12

mene tudi v dogiju vcasih tako boli, da morva nehat :( kot da mi gre zrak not :(
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 24. Apr. 2008 17:21

missy* napisal/-a:mene tudi v dogiju vcasih tako boli, da morva nehat :( kot da mi gre zrak not :(


Ja, ta zrak je lahko grozno motec, predvsem zato, ker je izredno cuden obcutek, ce ostane noter, neprestano pa ne mores migat z nogami, da gre ven :?

Ampak hecno je, ker vedno zrak ne pride noter ... samo tu in tam in ne vem se tocno zakaj.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 24. Apr. 2008 17:24

jah zto pri v doggy stylu pride zrak notr ker se guziš ane in je taka 'odprta' poza da gre lažji rzak notr..

nevem jz nimma porblemov s tem, možno je da to probata čist na zečetku sexa k je še vse tko 'neraztegneno' al kako bi rekla...k s časoma rata ženska 'čist odprta' oz. bolj odprta ane zrt vlažnosti ap vsega.. :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 24. Apr. 2008 17:28

chiqqa napisal/-a:nevem jz nimma porblemov s tem, možno je da to probata čist na zečetku sexa k je še vse tko 'neraztegneno' al kako bi rekla...k s časoma rata ženska 'čist odprta' oz. bolj odprta ane zrt vlažnosti ap vsega.. :D


Po tej logiki bi punco, ki jo ta polozaj ze tako boli, se bolj bolel, ce bi to pocela takoj ob zacetku penetracije, ko je vse ozje in manj vlazno kot potem, ko stvar zalaufa.

Je pa treba poskusit, kaj kateri ustreza :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov