ali pogoltnete?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Avg. 2015 15:19

Mishela napisal/-a:lol whut
men se bere kot ''je punca ful vlažna, meni penis zdrsne ven, ker pač mi, ker se to dogaja, in noben ni kriv''
:lach:


Točno tako :D. Shit happens.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 16:57

Suzanne windlow, motiš se v tem, ko trdiš, da je za upadlega ti*a, ki zdrsne ven, kriva nespretnost.
Meni je čisto logično, da je ženska preveč mokra, ni več trenja, tipu uplahne in verjetno nam je vsem jasno, da z mehkim nimaš kaj delati v pi*ki. ;D

In ne, dolžina nikoli ni problem, ker še tako majhen tič se bo v trdem stanju obdržal notri. Še tako velika batina pa bo v mehkem stanju zdrsnila ven, simple. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Avg. 2015 17:44

Če smo realni Ash mislim da tvoj fant v obsegu ni ravno obdarjen ali si pa ti jama ... Ker je bilo že kar nekaj mokrote pa je bil še vseeno dober stik, je pa res ne smeš prehitro da se ne zgodi kot LZju, samo oprijem je pa še vedno dober, tako da pri vaju mora pač en od vaju v eno smer preveč odstopat, pa malo bolj stisni noge...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 17:56

:lol: :lol: :lol:
Kaj je zate veliko mokrote je pač subjektivno. Ti lahko misliš da je ena p***a fejst mokra pa ji ne teče ven pol toliko kakor kateri drugi. ;D Jaz vem, da ko sem sama ful mokra to čutim in mi pač ni več isti užitek in ni vrag, da tip tega ne bo občutil, če ga je od začetka akcije porival v samo navlaženo lulo, potem pa poplava. :lach:
Jama pa dvomim da sem, niti nimam ''kariere'' za sabo, rodila pa tudi (še) nisem. Njegov obseg je pa tak kot mora biti, tako da nice try iz tvoje strani. :wink:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Avg. 2015 18:25

Mislim da vsi ki smo že malo izkušeni vemo o koliko mokrote se govori, edino če imaš slap savica potem pa. Glede jame pa spet relativno sem mel že tudi kar konkretno žensko s pravimi lubenicami, bi si mislil da bo odspodaj jama pa ga je bilo potrebno parkrat not porinit da je sploh lahko šlo in obratno. Tako, da ste različne kot moški organi in tudi če nisi rodila ne pomeni da nisi nadpovprečno odprta. In ne vem zakaj nice try nisem poskušal biti duhovit samo to kar si napisala ni neko merilo ker nekaj pri vama ne štima verjetno od fanta obseg in zato je tako. Tudi ko se da lubrikant lepo drgne tako, da očitno je pri vaju nek problem da je tako minimalen stik da mu korenjak pade.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 18:47

Ja, postane bolj mehki kot na začetku (ni več 100 % trd), ne pa da mu pade, lol. Sex se lahko normalno nadaljuje, ne rata kar iz trdega stanja čevap, lol. Se pač obrišem in gremo dalje. Nisem mislila, da je kar konec akcije zaradi mokrote, kot si ti razumel. :lol:

Pa daj prosim prihrani mi te nebuloze kako nekaj pri nama štima, ker verjemi, bi že sama pogruntala, ne rabim tvojega rasvetljenja. :lach:

In ja, nekateri očitno držitega 100 % trdega ti*a samo da pridete do luknje, ostale stvari niso važne. Good for you. :gut: :P
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Avg. 2015 19:06

In potem pa čisto Slovenski odgovor (pa brez zamere tudi sam sem slovenc) delimo se da je vse dobro ker jaz sem princesa on pa princ na belem konju... Pol ko bosta šla pa z jebačem narazen in bo drugi malo konkretnejši in bo tudi v vlažnem stanju dobro ribalo. Bo pa kar na enkrat to na velikem zvonu da je imel bivši preoskega https://www.youtube.com/watch?v=OmbAGzpgKIE. Pač pisanje na forumu je nekaj realnost pa drugo če moreta menati luknjo potem nekaj je na tem. Me pa tako ali tako briga za vaju kaj imata. Samo zavedati se moraš dejstva da to ni nekaj splošno normalnega, ker jaz nisem v nobenem nad povprečju pa lepo riba tako da en od vaju pač je malo hendikepiran. Ampak dobro če uživaš z ustno luknjo je ok usta se lahko poljubno skrčijo za razliko od ... Napisano malo grobo tako kot se sklepa da jaz samo iščem luknjo :wall: Če sklepaš iz prešnje teme ko sem z tistim fleshom malo poprcal celjanarja, se mi zdi pač neumno v neko sintetiko ga rinit potem je že bolje 2x na mesec iti na plačniško. pač moje mnenje
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 19:14

Hmmm ... Ali pa si tako srečen, da ti je katera pripravljena dati fukat, da si še pomisliti ne upaš, da bi bilo bolje, če bi bla malo manj vlažna. :P Ker pač fukati po dolgem času je velik užitek, verjamem, da se v takem primeru noben ne bi pritoževal zaradi vlažnosti, kaj šele da bi se mu zmehčal. ;D
Pri vsakodnevnem sexu pa je zgodba že druga. :)
In ja, če razmišljaš o fleshlightu, potem mora biti že kriza ... :P
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Avg. 2015 19:28

Lej če nočeš razumeti potem tudi ne boš razumela. Ti raje še naprej limaj smajlije in probaj biti toliko blond kot tale https://www.youtube.com/watch?v=Qhm7-LEBznk, ker vidim da ti tudi branje postov ne gre vsaj na odgovore predvideno.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 19:32

Saj bo. :)
Pa čim več sexa ti želim, pomaga proti razdražljivosti. ;D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Avg. 2015 19:37

Ash. napisal/-a:In ja, če razmišljaš o fleshlightu, potem mora biti že kriza ... :P


Torej, če ima moški spolni pripomoček je kao v krizi, če ima pa ženska tistega dildota ki so ji ga hihitajoče kolegice kupile za 21. rojstni dan, je pa kao kul? :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 20:01

Kje točno pa sem napisala, da je kul? :gruebel:

Se da kar ok ponucati lastno roko. ;D

Pa imam občutek, da bi bilo marsikateremu moškemu izpod časti uporabljati fleshlight, mogoče tudi zato ni ravno tako poznan spolni pripomoček kot dildo? Ali se motim? :oops: :P
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Avg. 2015 20:05

To so predsodki :D.

Razbili jih bomo tako če bo vsak uporabljal kar bo hotel.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Avg. 2015 20:24

Ne, to je moja domneva (ne predsodek), glede na to, da ima več žensk doma dildota kot pa moških fleshlight (potrebni niste pa kolikor mi je znano nič manj).

Ubistvu oovprečen moški sploh ne ve, kaj je to, dildota pozna vsak, moški ali ženska.
In ja, vem, zdaj mi bo nekdo napisal: ''kako pa veš, a si štela pri vsakem doma?''

No ja, ne delajmo se neumne, ni ravno top ship popularen spolni pripomoček.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Avg. 2015 20:43

Ja no shit da je dildo in ostale ženske stvari bolj prodajane. Moški rab prazno sobo pa desno ali levo roko in v roku 10 min je tukaj orgazem tako enostavno je. Vi rabite dildota, priročnik za uporabo dildota, lubrikant in pa še enciklopedijo kako najti znamenito G točko da po pol ure matranja mogoče doživite orgazem, no svaka čast izjemam ...

Tako, da ja moški tega ne rabijo pač eni iz firbca kupijo da vidijo kakšna je razlika. Veliko žensk pa rabi sto in en stimulator da je kdaj orgazem, tako da no shit da je bolj prodajan.



Ko sem pred 6 leti to gledal sem se nasmejal in zamislil da je res in še zdaj imam pod priljubljenimi. Ker je res iz leta v leto bolj drži temu samo roka in svaka čast, ker je lepo opisal kako to je ! (tako da punce kar poglejte si video, boste mogoče kaj dojele)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov