Zobni aparat

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 17. Nov. 2011 17:32

Hvala res za te vzpodbudne besede, sem jih prav rabila :wink:

sej vem da ni trajno, ampak ker sem se tooook veselila, da bo dala spodnje dol in potem mi še z dodatki da nove! Za zjokat! :(

pa vem da se tud bele vidjo, ampak se mi zdej zdi, da je bolj kriza ravno zato, ker izstopajo samo te kaveljčki pa žičke in od daleč najbrž ne zgleda lih fino... Če maš srebrne zvezdice se vsaj ve, zakaj se gre... Aaaahhh ja, očitno nikol ni dobr...
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 17. Nov. 2011 18:00

ej ni problema. vem kako ti je. no vsaj glede zvezdic. jst nisem mela belih, sem mela kr sive. bele bi mogla precej doplačat. :)

sej boš vidla, bo hitr minilo. jst sm tut mislila da bo fuuuul trajalo. pol je pa ful hitr minilo. pa folk sploh ni pokapiru da mam aparat. en kolega je pogruntu šele po enem letu. lol :D
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 19. Nov. 2011 19:49

Minerva, to se tebi samo zdi, sploh te prve dni, k misliš, da so tvoji zobje in to "železje" ves čas v središču pozornosti.

sama pri sebi sem tudi mislila, da je tako, ampak so bile fore, k je včasih kdo šele k smo se drugič videli, rekel kaj v smislu: Od kdaj pa imaš ti to? Jst: Ja, sej sem že zadnjič imela.. :)

Drugače pa načeloma se sama nisem obremenjevala s tem, ker odločitev sem sama sprejela, to je bilo eno leto del mene in z rezultatom sem več kot zadovoljna. Če bi se še enkrat odločala, bi se odločila isto.
In kljub temu, da mi je sprva ortodont rekel, da ga bom nosila nekje 15 mesecev, sem ga lahko odstranila po 11 mesecih. In rezultat po 11 mesecih nošenja je več kot super!! :)
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 21. Nov. 2011 13:29

T00Mika - lepo slišat nekoga, k je 100% zadovoljen z rezultatom :wink: sicr pa hjah, ne vem če si kej za nazaj brala, sej zvezdice mam že eno leto gor, tak da težko rečemo, da se še nism navadla... Je pa težko, ker je vedno več enih zadevc u ustih, namesto da bi bilo po tem času aparat kaj lažje nosit... Ampak ja, zdej po parih dneh sem že bolše volje :D
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 21. Nov. 2011 16:03

Minerva napisal/-a: zdej po parih dneh sem že bolše volje :D


no vidiš. saj bo :)
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 24. Nov. 2011 11:50

hehe hvala :)
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 04. Jan. 2012 12:54

No, nov pregled - nova težava - novo vprašanje... Aja pa novo leto :D

Mam vprašanje za tiste, k ste že dale zvezdice dol... Kako ste ble pa kej zadovoljne z rezultatom? Sj ne vem a me je zadnjič ortodont razveselil al razžalostil z novico, da ma še mal za popravt pol pa dol... Zmeda, ker mi zobje ne zgledajo še ravni in daleč od tega kar sm si predstavljala!!!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 04. Jan. 2012 15:02

Jaz sem aparat nosila skoraj 4 leta. Pa še takrat sem ga dala 2 meseca prej dol, a je vseeno rezultat odličen. Imam pa zadaj na zobih še vedno žičke, ki jih imajo nekateri baje tut celo življenje gor.
Dobila sem pa tudi snemljivi aparat, ki ga pa nisem nosila :/ ne vem zakaj ne. Tega so zdaj že 4 leta.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 04. Jan. 2012 22:45

Jaz sem aparat nosila dobri 2 leti in sem z rezultatom zadovoljna. Na eni strani zobje niso čisto tako kot bi morali biti, ampak to zaradi čeljusti, ker pač ne gre drugače. Ampak me ne moti, se niti ne opazi. Mislim, da ne smeš pričakovati preveč "filmskega" videza zob, tisto tako ali tako izgleda preveč umetno. ;) Vsaj meni. Boš videla, mogoče boš z rezultatom zadovoljna bolj kot si misliš. :)
Imam pa tudi žičko na notranji strani zob - to pa tudi ni takšna strašna reč. Nihče je ne vidi, ko se pa navadiš je pa itak ne občutiš več. Mogoče malo, ampak sploh ni moteče. :)
Kakor komu, vsak na to gleda drugače. ;)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 05. Jan. 2012 11:49

Ma kaj pa vem kaj sm pričakovala... Unga snemljivga sem itak nosila stoooo let, in zdej mam zvezdice, da mi kao uravnajo ugriz. To se je baje zrihtal, tko da je pol omenila, da bo kmal konc terapije...

Evo, tko nekak bi zame zgledal popoln nasmeh:

Slika

In itak, če tok časa te zobe rihtam, sm pa misla da bo bolš izpadl...
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 05. Jan. 2012 21:37

Ma kaj pa vem. Se mi zdi da ima večina potem nekaj podobnega temu. Ko se nasmehnem, je tudi pri meni nekaj takega. Boš videla, tudi pri tebi bo tako. ;)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 06. Jan. 2012 13:15

Hehe sej učas sm sama seb smešna.. Najprej "spaničarm" pol pa mal prespim in vidm stvari čist drugač :)

No nism se sicr še čist sprijaznila s situacijo, je pa bolš... Mogoče je pri men problem v tem da imam dvojkice mal krajše kot enke in trojke, pol pa od strani zgleda nekam nastrelan :( nveeem nooo, upam da bo končn rezultat vsaj vzdržen, ker najbolj se bojim reakcije folka pol, kao "a to je to po tolkem času nošenja aparata?" :roll:
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 07. Jan. 2012 22:46

Razmišljaj tako - bolje bo kot je bilo. ;) Dvomim, da bi ti kdo kaj takšnega pod nos vrgel, razen res tisti, ko že tako ali tako nimajo nič bolj pametnega za delat, kot pa pljuvat po vsakem. Se spomnem, kako so bli vsi navdušeni, ko so videli rezultat. Meni so se prvo zdeli zelo veliki zobje, ampak v resnici sploh niso bili. :) Vse bo v redu. ;)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 08. Jan. 2012 18:08

jst sm zadovoljna z rezultatom. sem vesela da mam zdej tak nasmeh--> :D :cool:
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 08. Jan. 2012 18:23

Minerva-dejansko stanje in ali je všeč (kar ne dvomim) boš videla šele, ko bodo tvoji zobje-brez vsakega "okrasnega" železja. K daš vse skupaj dol, šele potem k se pogledaš vidiš tisto "pravo".
Sama sem ga nosila slabo leto, z rezultatom sem pa zelo zadovoljna. Ostala mi je žička in snemljivi aparat-ki pa ga zaenkrat pridno nosim..Ja, vse za lepe zobke in nasmeh :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron