Zobni aparat

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 29. Jul. 2011 12:18

bubble. napisal/-a: meni je prvo preščipnil žičke in potem s kleščami previdno snel zvezdice. mene ni bolelo, je pa mogoče rahlo zoprn občutek. :) nič strašnega. ;)


pri meni je bilo enako. bolelo me ni nič, je pa res malo zoperen občuek. na koncu mi je pa še zobe spolirala. :)
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 29. Jul. 2011 13:44

ja, to sm vidla en posnetek kako s klešči dol poščipajo zvezdice, mene je sam za obročke na zadnjih zobeh zanimal kak je postopek...
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 29. Jul. 2011 13:52

Obročke ti samo dol iztakne. Vsaj meni jih je. :)
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 29. Jul. 2011 20:39

GnilaLimona jap, pri meni je bilo tudi tako. :)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 30. Jul. 2011 17:33

Aha okej potem... ker na zadnjih zobeh jih imam celo polovico v dlesni zarite (upam da ne edina?!), pa sm sama sebe prestrašla kako bo to dol vzela :) panika pač :)
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 30. Jul. 2011 18:49

razumljivo ja. medtem raje razmišljaj, kako bo fajn brez bit. ;) potem je to res nenormalno dober občutek. :D
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 30. Jul. 2011 20:00

hehe, hvala za spodbudo ;-)
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 31. Jul. 2011 15:43

malenkost. ;)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 01. Avg. 2011 19:58

JAz sem imela nočnega, hvala bogu, čeprav še vedno nimam takih zob, kakršne bi si želela... Mogoče bom pa kdaj taka kot Nina Osenar, 20+ and fixing my teeth again :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 17. Nov. 2011 16:27

No je spet par mesecev okol, pa se ponovno oglašam.. Zvezdice mam zdej gor že eno leto, sem navajena že vseh žičk, elastik, zategovanj in bolečin... No tko sem mislila! Dans me je pa šokirala z novimi "izumi" (beri: nova kila železja gor!)! A je kje meja? Nosim namreč prozorne zvezdice, ampak je že en kup žičk in kaveljčkov okol njih, da je že čisto vseeno!
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 17. Nov. 2011 16:53

Minerva napisal/-a:No je spet par mesecev okol, pa se ponovno oglašam.. Zvezdice mam zdej gor že eno leto, sem navajena že vseh žičk, elastik, zategovanj in bolečin... No tko sem mislila! Dans me je pa šokirala z novimi "izumi" (beri: nova kila železja gor!)! A je kje meja? Nosim namreč prozorne zvezdice, ampak je že en kup žičk in kaveljčkov okol njih, da je že čisto vseeno!


kokr sm razumela ti je dala gor neke nove žičke? kako pa to zgleda? meni tega ni nardila.
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 17. Nov. 2011 17:14

Glavna žička je še vedno samo ena... Zaradi ugriza pa mi je ene tri mesece nazaj na spodnje zobe namestila neke kaveljčke (na glavno žico) in nato še s tanjšimi žičkami povezala skupaj po dva zoba da se je zmanjšal razmik med njima... Uff mal težko je razložit, upam da si razumela :)

no danes pa te kaveljčke namestila še zgoraj in jih povezala z neko elastiko, ki naj bi fiksirala zobe... Tako da je elastika zataknjena na te kaveljčke na zgornjih in spodnjih trojkah... Grozno uglavnm vse skupi!!! :( mi je kar use dol padl in najraj ne bi več odpirala ust :(
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 17. Nov. 2011 17:15

aaaa razumem. to sem pa že vidla pri eni punci. nič se sekirat. kdaj boš pa dala dol aparat oz. vsaj te žičke?
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 17. Nov. 2011 17:19

Aaaah za aparat še ne upam da bo kej kmal... Enkrat mi je omenila, da najbrž skupaj ne bo dve leti... Torej tam-tam eno leto, malo manj... Gor me drži samo še to, da bojo pol tipi-topi, pa ma da bodo do smrti :D

Elastike pa so planirane dokler se dva oz štirje zobje za kak milimeter ne premaknejo naprej, torej upam da že ob naslednjem pregledu konec decembra... In upam da gredo tudi te grdi sivi kaveljčki stran
:(
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 17. Nov. 2011 17:21

no, sej potem bo šel aparat kmal dol. jst sm ga mela 2 leti gor, še zdej mam pa tizga snemljivega za ponoči. :)

pa sej pomoje ne zgleda tok grozno. samo navajena nisi ker maš bele zvezdice. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]