Zobni aparat

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 15. Apr. 2012 15:15

T00Mika kdaj pa si dala zvezdice dol? Me zanima, kolko časa je treba potem še nosit snemni aparat, pa čeprav samo ponoč? Ker je res beden, pa jst mam iz preteklosti še en zob ful okrušen (enko btw!), ker sem ga, neumno seveda, na silo gor rinla, zdej pa mi preostane samo luska al pa grd videz forever :mad:
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 15. Apr. 2012 20:32

Jaz bi ga mogla nosit pa sem ga glih en mesec pol nosila... itak mam žičke... ne nosim in so zobki čist ok :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 07. Maj. 2012 18:20

Minerva napisal/-a:T00Mika kdaj pa si dala zvezdice dol? Me zanima, kolko časa je treba potem še nosit snemni aparat, pa čeprav samo ponoč? Ker je res beden, pa jst mam iz preteklosti še en zob ful okrušen (enko btw!), ker sem ga, neumno seveda, na silo gor rinla, zdej pa mi preostane samo luska al pa grd videz forever :mad:


Pri meni bo počasi pol leta od tega, kar sem si ga dala dol. Snemnega pa večinoma še vedno redno nosim, ponoči.. Ker kakor ga kakšen dan/dva nimam, mi že gre ful na tesno gor. Pa želim, da se mi stanje res "zakorenini", da ne bom kdaj obžalovala, zakaj nisem potrpela nekaj mesecev in je vse potem res tipi-topi :)
Uporabniški avatar
kathya.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 11. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a kathya. » 11. Maj. 2012 21:03

sem imela, ko sem bila stara petnajst let zvezdice, zvečer pa še neko 'ogrado' čez faco, haha. :D imela sem pa spodnjo čeljust bolj naprej, ampak je zdaj vse rešeno. (:
Uporabniški avatar
*Sagitt*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 10. 3. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sagitt* » 27. Jun. 2012 21:39

Jaz sem dala zvezdice dol leto in pol nazaj pa se vedno nosim snemnega ... malo eksperimentiram ... eno noč ga imam spet drugo ne itd ... če mi gre na tesno not ga takoj dam gor ... hvala bogu da imam žičke in se mi niso nikamor premaknuli ...
sicer sem pa mela eno drugo smolo .. ker sem ga imela 5let gor se mi je na zgornji eknki pojavil en rjav madez oz.rjava pika! in takoj po tistem kaj sem dala zvezdice dol se mi je ta enka začela barvat ... vedno bol rumen je bil .. in je blo ful opazno.. moj zobar mi ga je pobelil in je blo 2-3 mesce super se ni tolk opazilo a potem pa se je spet začel barvat .. in mi drugega ni preostalo kot plačat 200 € za lusko ... :( mam vsaj beli zob še zaenkrat in upam da se mi skoz lusko ne pride ta rumenost .. ker pol pa nevem kaj še je za narest ..
Some things end, some things begin and some things never change ..
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 27. Jun. 2012 21:51

No saj, danes je bil pa tud zame "ta veseli dan" ker sm dala zvezdice dol!!! Jeeeej!!1 Ful zadovoljna z videzom, ampak ja dobila sem snemnega, spodaj tudi žičko... Se bomo potrudili čimveč nosit, ker je vredno, preveč truda vloženga da zdej zafuram :D
sončika86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sončika86 » 10. Avg. 2012 12:01

Jst mam aparat že eno leto in pol, sploh ni tko hudo kot nekateri pravjo... mam pa res super ortodontko tut to je res, ful sm zadovoljna, vse se da se zmenit :-)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 16. Jun. 2013 22:26

Jaz pa sem zdaj malo živčna ratala :D Namreč, žička, ki sem jo imela na notranji strani zob mi je počila in lepilo je odstopilo... in ker sem stara več kot 23 let sem morala it samoplačniško, da so mi naredili novo. Nisem šla k svoji otrodontki, ker že 100 let nisem bila pri njej, temveč kar k eni v domačem kraju. Skratka, ravno sem pa opazila, da mi je nastala čist majhna luknjica med dvojko in trojko levo spodaj. Ne vem, če se naj sekiram :D al je mogoče že bilo prej pa nisem opazila... Možno, da se mi je v tem času, ko mi žička ni vredu držala, zob že pomaknil navznoter.... al je mogoče lahko kriva ortodontka, ker mi je tak zategnila? Sam a mislite, da se lahko v enem tednu že naredi tak razmak?
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov