(Zamašene) pore

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mrs.Sunshine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 30. 8. 2010
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs.Sunshine » 17. Sep. 2010 14:15

Kakšen nasvet glede zamašenih por na nosu?
Nimam črnih ogrcev, ampak nos se mi rahlo neprijetno sveti in bi želela to odpravit na čimbolj naraven način.
Para kamiličnega vročega čaja naj bi pomagala.. nato pa naj bi si iztisnil te pore. Glede bolečin me ne skrbi, ker vem, da za lepoto moraš poskrbet.
Ima katera izkušnje ? :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 17. Sep. 2010 14:31

Glede teh bolečin je tak, ne...z bolečino ti telo nekaj sporoča - namreč to, da mu ne paše, kar delaš z njim. In če boš tolk groba pri stiskanju ogrcev, da bo bolelo, to ni dobro in s tem ne delaš svoji lepoti nič koristnega.
Koža na nosu je pač zelo občutljiva in hitro boli, ker je to nežno področje.
Če gre za črne ogrce, jih lahko stiskaš sama, vendar previdno. Najprej omehčaj kožo, lahko s kakšno masko ali parno kopeljo. Potem pa nežno nad ogrce. Dobijo se sicer neki obliži od Essence, ki naj bi ti "potegnili ven" ogrce, mogoče poskusiš s tem? Moj fant jih je uporabil in res ti vse pikice prilezejo ven kot majni črvički :tot:

Sicer pa ti svetujem, da raje razmisli, kaj je tisto, kar ti ogrce povzroča, ker če to ugotoviš, se boš rešla težave enrkat za vedno.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Mrs.Sunshine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 30. 8. 2010
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs.Sunshine » 17. Sep. 2010 20:12

Hvala, bom poskusla :D
Seveda bom jih spravla ven, ju3 al pa čez en mesec, samo, da to zrihtam :)
Uporabniški avatar
Mrs.Sunshine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 30. 8. 2010
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs.Sunshine » 17. Sep. 2010 20:13

Kaj pa kakšne maske za kožo pripravljene doma za mešano kožo?
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 24. Sep. 2010 7:10

js sicer nikol nisem mela problemov s kožo, zato tud dolg časa nisem vedela, da obstajajo toniki, mleko, pilingi in podobne stvari. sploh nisem pomislila, da bi jih uporabljala, tja do 19 leta. potem pa se mi je kar naenkrat stanje na koži poslabšalo, in sem šla v nabavo za vsemi temi stvarmi in zdaj mam lepo kožo. bistvo je po mojem mnenju v redni negi, torej čiščenje obraza vsak dan. js mam eno čistilno peno od Alverde, pa mleko in tonik, to uporabljam vsak dan, piling pa enkrat na teden. kožo mormo negovat vsak dan, ne samo ko so problemi, tko da kar začni in čez čas boš vidla, da bo bolje.

za mešano kožo ne vem, jaz mam suho in si vsake tolko napocam mal meda gor, al pa olivno olje.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 25. Sep. 2010 15:40

Mrs. Sunshine, tvojo temo sem preimenovala, ker ne bomo imeli za vsako punco tu gor individualno temo, v kateri sprašuje za nasvet. Če imaš več težav, vprašaj za nasvet v več razčličnih temah, odvisno od težave.

Tukaj naj ostane za pore, za kaj drugega pa vprašaj drugje.
Velja tudi za ostale, ki ji odgovarjate - držite se teme.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov