Vsakodnevno čiščenje kože

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Nov. 2009 14:21

claire napisal/-a:samo naravno za kožo na obrazu. uporabljala sem loreal nekaj časa, hotela preskočiti na vichy, a sem si premislila.


Balea je dejansko primerljiva z dražjimi izdelki.Si malo poglej sestavine preden jamraš :)
In ni vse drago in najbolj naravno nujno najboljše.Ko enkrat najdeš nekaj kar ti paše, ne draži kože in vidiš rezultate pač uporabljaš, pa čeprav je poceni(kot npr Balea)...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Nov. 2009 23:06

oglasite se čez par let. in prilepite slikico obraza...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Nov. 2009 17:38

^^ To pa je argument :roll:

Js bom vedno isto lepa :oops:

UG84- sem skoz upala, da boš podala komentar, glede na to, da se precej spoznaš na sestavine.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Nov. 2009 19:11

claire napisal/-a:oglasite se čez par let. in prilepite slikico obraza...


Claire, če nimaš toliko znanja, da bi na podlagi primerjave in analize sestavin podkrepila svoje mnenje potem se ne oglašaj. Dala sem ti celo link do tebe, kjer to lahko storiš.

Tukaj vse punce sprejemamo drugo mnenje, če je le-to podkrepljeno z nekimi konkretnimi argumenti. Tvoje pisanje pa to ni, navedla si blagovno znamko, kar o tvojem znanj ne pove nič, o neznanju pa veliko.

Nobena, ampak res NOBENA blagovna znamka nima vseh izdelkov dobrih in vseh izdelov slabih. Sama uporabljam vsega po malem (dokler je cruelty free) ampak nobeni znamki ne zaupam slepo in brez pregleda sestavin, pa ni važno a jo kupujem 1 teden ali pa nekaj let. Blagovne znamke menjajo sestavine, ven prihajajo novi izdelki, tvoja koža se spreminja ipd. zato je vse skupaj metati v isti koš in poveličevati eno znamko čista naivnost.

In zaenkrat, žal, nisi pokazala nič več kot to. Bom pa takoj spremenila mnenje in se ti opravičila za te ostre besede, če se z bolj pozitivnim odnosom vključiš v debato in argumentiraš svoje mnenje. Če pa le-to temelji le na besedah kozmetičarke potem se bo treba še malo podučiti.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 30. Nov. 2009 16:49

Jz čist simpl...

Zutri si umijem obraz in se namažem s kremo od Alverde. Pol se seveda napudram in namažen itd.

Zvečer si pa odstranm makeup pa se isto umije , namažem se pa nč samo na 3 do 4 dni si delam piling.

Pomoje da več krem kot si daš slabš je za kožo zato ne pretiravam in mislm da mam kr uredu, resda se najde kkšn mozolj ampak morm rečt da prej k sm si dala fuul krem gor sm bla pouna mozoljov, odkar pa delam na tak način se mi je pa ful uredula koža=)
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 06. Dec. 2009 18:21

ne vem če je prava tema, ampak bom vseeno postavila vprašanje tukaj, saj je nekako povezano z nego obraza.

imam mešano kožo, pa mi ni čisto jasno tole enkrat tedensko čiščenje obraza s pilingom in masko. ali se piling in maska uporabljata eden za drugim ali je boljše da se to uporablja posamezno (nekaj dni razlike)? npr. naredim si piling in potem po pilingu nanesem še masko ali naredim piling in čez par dni nanesem masko? ali je po maski potrebno nanašat še kakšno kremo? do sedaj sem piling delala mogoče 1x na mesec, masko sem dajala pa tudi približno tako nekako.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Dec. 2009 18:34

Pri tem ni nekega pravila oz. načeloma se nanese masko kar po pilingu, tudi brala sem nekje, da naj bi bilo to okej. Meni odgovarja tako, je pa mi isto tudi, če sem kdaj recimo naredila piling, masko pa šele čez par dni. :wink:
NiLi20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 12. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a NiLi20 » 06. Dec. 2009 20:15

Sama zjutraj in zvečer uporabljam Cliniquov 3step sistem in sem zelo zadovoljna. Čeprav nimam problematične kože, sem odkar ga uporabljam opazila, da je moja koža bolj gladka. Zvečer za odstranjevanje makeupa uporabljam Lushov baby face odstranjevalec, ki kožo naredi neverjetno mehko, priporočam:) Nato uporabim še blaćilno kremo, ki je trenutno Avonova Sollutions.
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 06. Dec. 2009 20:21

^^ Jaz pa ne vem al naj kupin od Cliniqua ta 3 step sistem al tistga k je prou za akne. Nimam namreč popolne kože, sam sem slišala ogromno pohval na ta 3 step sistem.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Dec. 2009 20:37

Kaj pa je v tem 3 step koraku? Točna imena izdelkov bi :D

Sem pogooglala in so različni izdelki.

Odsvetujem Dramatically Different Moisturizing Lotion- sem ogromno kritik prebrala (oz. da je nekaj srednjega), Dramatically Different Moisturizing Gel je veliko boljši (meni je zelo všeč :D).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 06. Dec. 2009 21:33

Ja glede na tip kože maš pol primern set izdelkov. Tko da js bi tut ta Dramatically Different Moisturizing Gel mela, ker mislim, da sm tip 3. Sam ko sm nardila na njihovi strani test, so mi predlagal izdelke za kožo z aknami: Acne Solutions Clear Skin System Starter Kit pa še ene stvari proti rdečici. Tko da zdej ne vem kaj nej. Aja a kera kej ve, če se da kje pr ns dobit ta set, ker pride ful ugodnejše? Slika
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Dec. 2009 21:38

Samo v setu so verjetno mini verzije. Je pa fajn tako prevert, če ti ustreza, da se slučajno ne meče stran denar..

Sama sicer nimam nobenih problemov z kožo, imam pa DDMG, Super Defense in tonik Mild Clarifying Lotion (ki je super tudi sestrični v puberteti, saj precej pomaga pri mozoljčkih).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 06. Dec. 2009 21:46

Ne v setu je vse to kar je na slikci s torbico vred :D In stane $58.00, medtem ko navadn set $50.50.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Dec. 2009 21:50

Pa si prepričana, da niso mini verzije? Da je vsakega le ene 50 ml.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 06. Dec. 2009 22:40

Ups je $68.00. Notr je pa:
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula, 6.7 fl. oz/200 ml and 1 oz/30 ml
Clarifying Lotion 3, 16.5 fl oz/487 ml and 2 fl oz/60 ml
Dramatically Different Moisturizing Gel, 4.2 fl oz/125 ml and 1 fl oz/30 ml
Great Skin Home & Away for Combination Oily to Oily Skin
Limited Edition
Clinique’s dermatologist developed 3-Step Skin Care. Customized by skin type in full and travel sizes. Liquid Facial Soap Oily Skin Formula cleans gently, Clarifying Lotion 3 exfoliates, Dramatically Different Moisturizing Gel smooths, improves. A $101.00 value.

Sam ne vem, če majo pri nas ta set.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov