Vsakodnevno čiščenje kože

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 22. Nov. 2009 17:36

saarijarvi napisal/-a: Mam pa čist navadne, poceni izdelke..

Krema
Gel za suho kožo
Gel za mal bol mastno kožo


nočem bit nesramna, a raje ne dajaj na kožo nič kot pa tole. ojoj. stanje se ti je kratkoročno popravilo ja, zaradi sestavin, ki so pravzaprav strup. vprašaj kakšno kozmetičarko.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Mančka.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mančka. » 23. Nov. 2009 19:40

mene pa sm zanima če je ktera že kupla od nivee xoung peeling clean deeper? kako ste kej zadovoljne???jz bi ga kupla....sam nevem...tok je govora da ma nivea bed kozmetiko in to....tk da zj sploh nevem.je kul peeling al ne?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Nov. 2009 19:44

^^ Koliko je boljših pilingov. Meni je fantastičen Alverde- marelica.

claire napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a: Mam pa čist navadne, poceni izdelke..

Krema
Gel za suho kožo
Gel za mal bol mastno kožo


nočem bit nesramna, a raje ne dajaj na kožo nič kot pa tole. ojoj. stanje se ti je kratkoročno popravilo ja, zaradi sestavin, ki so pravzaprav strup. vprašaj kakšno kozmetičarko.


Se mi zdi, da so še veliko slabše stvari, kot pa Baleine, ki so precej solidne. Ali pač na pamet govoriš? :roll:

Ocene in komentarji z Planeta Lepote:
Balea Sanfte Waschcreme
Balea Face Feuchtigkeitsspendende Tagescreme Normale und Mischhaut
Balea Mildes Waschgel
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 23. Nov. 2009 21:09

Jst si zjutraj in zvečer kožo umijem ali z osvežilnimi robčki al pa z navadno vodo ki jo polijem po brisački. Kreme zame so no go ker mam zelo mastno kožo. To kar pa trenutno počnem, se mi zdi pa kar v redu.. Koža je še vedno lepa.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 23. Nov. 2009 21:09

Jst si zjutraj in zvečer kožo umijem ali z osvežilnimi robčki al pa z navadno vodo ki jo polijem po brisački. Kreme zame so no go ker mam zelo mastno kožo. To kar pa trenutno počnem, se mi zdi pa kar v redu.. Koža je še vedno lepa.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Nov. 2009 15:41

*mala* napisal/-a:
Se mi zdi, da so še veliko slabše stvari, kot pa Baleine, ki so precej solidne. Ali pač na pamet govoriš? :roll:

Ocene in komentarji z Planeta Lepote:
Balea Sanfte Waschcreme
Balea Face Feuchtigkeitsspendende Tagescreme Normale und Mischhaut
Balea Mildes Waschgel


glej vem, da so slabi. tudi, če nekomu ne škodijo vidno to še ne pomeni, da so fajn, ker so posledice dolgoročne. meni je vseeno kaj si pocate po obrazu, a jaz svoje lepe kože ne bom uničila z izdelki za par evrov cenejšimi od kvalitetnih. pač vsem predlagam kaj boljšega.
ne rečem. vsaka ima drugačen tip kože,a stvar, ki škodi, škodi vsem. nekaterim bolj, drugim manj, škodi pa.
(imela sem enkrat baleine robčke za čiščenje make upa. porabila sem enega, ostale vrgla proč. me je začel obraz srbeti in koža se mi je pordečila. mislim kako naj nekaj s tako reakcijo nekomu nič ne škodi??? sem vprašala kozmetičarko in mi je strogo "prepovedala" uporabljati to sranje. in mi tudi razložila zakaj. )
*mala a govoriš ti na pamet? :roll: (aja ne- net ne laže- đizs pa tvoja naivnost- na planetu lepote ocenjujejo laiki madona! kako si lahko to vzameš za relevantne podatke?)
Zadnjič spremenil claire, dne 24. Nov. 2009 15:48, skupaj popravljeno 2 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Nov. 2009 15:46

:lol: Katere KONKRETNE izdelke pa ti priporočaš? Da vidimo, kaj je tako super za kožo.

BTW: večina kozmetičark nima za burek, ker večinoma promovirajo le kozmetiko, ki se jo pri njih dobi, je precejšnja cena, pa seveda še malce plačano dobijo, da promovirajo določene firme (kot npr. v lekarnah Vichy, ki je večinoma poden od podna).

Naivna, ker zaupam določeni spletni strani za komentarje glede kozmetike? Nisem strokovnjak za sestavine, nekaj pa tudi vem.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Nov. 2009 15:51

samo naravno za kožo na obrazu. uporabljala sem loreal nekaj časa, hotela preskočiti na vichy, a sem si premislila.
dr. hauschka- to je moj odgovor. ne pa balea. pa daj no. malo misli.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Nov. 2009 15:55

Mislim da je lahko "nenaravna" kozmetika isto dobra (če ne še boljša) kot naravna. Saj veš da ima DM, ki ima čez Baleo, tudi Alverde, ki je naravna?

Če je cena nizka, še ne pomeni da je nekvalitetno. Pa jaz strani Planet Lepote- vsaj določenim uporabnicam čisto zaupam, ker punce obvladajo sestavine. In BTW: ni vse naravno nujno dobro :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Nov. 2009 16:04

poznam tudi alverde. in nimam nič proti če so v igri tuš geli, kreme za telo ipd. olivno olje npr. mi je zakon.
a obraza si ne bom mazala s tem. toliko se pa že imam rada. in denar ne igra takšne vloge kot se tebi morda zdi. jaz dam raje manj za kakšno oblačilo, čevlje ipd., ne bom pa šparala na izdelkih za obraz.

večina jih bo pa potem pri 30ih jokala zaradi gub in uničene kože z raznimi "baleami" od 14. leta. :roll:

in še to: tiste punce, ki se na planetu spoznajo, le ocenijo izdelek, poizkusijo v resnici ga pa ne. ne ti meni, da se te, ki se spoznajo pocajo z baleo. pokaži mi jo!
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Nov. 2009 16:07

Ogromno več škode naredi Nivea, Vichy kot pa Balea. V bistvu si povedala le, da so slabe, ne pa zakaj. Zakaj torej? Katera sestavina jih dela slabe? I really want to know.

Kar je v Kozmetometru je vse sprobano. Ne vem zakaj bi kdo ocenjeval izdelek, ki ga ne uporablja.

Meni drugače tudi ni škoda dat precej denarja za vse, kar se tiče moje kože :wink:

Aja, še to: sem v to temo vsaj 1× že napisala, kar sama uporabljam. Mi ima pa Balea kar nekaj super izdelkov, ki jih poleg dražjih tudi redno uporabljam (njihov BB kakav se komot primerja z BB od TBS, super krema za noge, roke, odstranjevalec ličil).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 25. Nov. 2009 20:37

claire napisal/-a:samo naravno za kožo na obrazu. uporabljala sem loreal nekaj časa, hotela preskočiti na vichy, a sem si premislila.
dr. hauschka- to je moj odgovor. ne pa balea. pa daj no. malo misli.


No vids, js bi pa useem odsvetvala dr. hauschko. Tm, kjer delam, mam u bistvu velik opravka s kozmeticarkami (ne, nc ne trzim al pa delam promocij al pa kej podobnga, dalec od tega) in vse pravjo, kako pridejo k njim stranke k so uporablale hauschko in majo zdej grooozno kozo ...

Sicer pa moj jutranji in vecerni "tretma" zgledata skor isto, vsaj, kar se proizvodov tice. Zjutri si umijm obraz z vodo, popivnam vodo z brisaco, pol uporabm pa Afroditin tonik. K se vpije si namazm z afroditino kremco za zelo obcutljivo kozo. Mau pocakam pol pa make-up.

Zvecer pa najprej Alverde mleko z vrtnico, da si dam dol make-up, pol pa naprej isto ... voda, tonik, krema.

1x na teden pa se piling, tut Alverde marelica, pol pa se ksna hranljiva maska

Preostanek leta, torej ne pozimi, k nimam tok izsusene koze, mam pa drugo kremo za obraz in sicer od Phytomer, Accept.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 26. Nov. 2009 9:53

*mala* napisal/-a:Ogromno več škode naredi Nivea, Vichy kot pa Balea. V bistvu si povedala le, da so slabe, ne pa zakaj. Zakaj torej? Katera sestavina jih dela slabe? I really want to know.

Kar je v Kozmetometru je vse sprobano. Ne vem zakaj bi kdo ocenjeval izdelek, ki ga ne uporablja.

Meni drugače tudi ni škoda dat precej denarja za vse, kar se tiče moje kože :wink:

Aja, še to: sem v to temo vsaj 1× že napisala, kar sama uporabljam. Mi ima pa Balea kar nekaj super izdelkov, ki jih poleg dražjih tudi redno uporabljam (njihov BB kakav se komot primerja z BB od TBS, super krema za noge, roke, odstranjevalec ličil).


Zelo zanimivo se mi zdi tole. Ampak bi pa vaju prosila, če se premaknemo s ttem v primerno temo: sestavine kozmetičnih izdelkov. Namreč, claire, ni fer nekaj na pamet govorit, izpostvai izdelek in povej, zakaj ni dober (glede na sestavine!), pa boš videla, da ni vse tako črno belo.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 26. Nov. 2009 11:24

njah jaz mam pa zadnih par mesecev ful težave z mastno kožo. prej nikoli nobenih problemo, nič mozoljev, zdaj pa mastna koža na čelu, da te kap. tak da si zjutraj umijem obraz z gelom za umivanje (trenutno sem v fazi testiranja raznih tonikov, gelov itd.)...pol očistim s tonikom (balea citrus)...zvečer pa enako...občasno tud piling...krem pa zdaj trenutno ne uporabljam, ker so mi svetovali, da naj počakam zarad mastne kože
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 26. Nov. 2009 12:32

Ti priporočam, da pišem tule notri, gotovo bo še katera izpostavila svojo izkušnjo. Žal ti jaz ne morem svetovati iz prve roke, ker imam suho kožo, vsekakor se pa izgobaj izdelkom za mastno kožo, ki vsebujejo alkohol, ker takšnih ni malo.
Zadnjič spremenil UG84, dne 23. Maj. 2010 14:50, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov